A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Janov-Tunis-Janov

28.06.2009 14:26:06 | Staroštík
Dobrý den,jedeme 10.7.2009 na týdenní plavbu z Janova přes Tunis a zpět.Chtěl bych se zeptat.nejsem moc zastánce kalhot a košil,toho si užiju dost v práci,ale četl jsem,že je to tam nutnost.Je to pravda?A propo,nejede náhodou někdo taky?:))
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mafu 06.07.2009 18:43
RE: RE: RE: Janov-Tunis-Janov  

S němčinou si na lodích Stř. moře vystačíte velmi dobře, protože velká část turistů jsou Němci.O všem budete vždy včas informováni, ale počítejte s tím, že k nepsaným pravidlům na lodi je spropitné.Některé výlety jsou lepší individuálně taxíkem než organizovaně, ale to už záleží na Vás a jazykových schopnostech a chuti být organizovaná i když na lodi to jinak nejde.Přeji Vám krásnou slunečnou dovolenou a pokud možno bez velkého větru :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Staroštík
30.06.2009 18:29 195.22.37.***
RE: RE: Janov-Tunis-Janov  

Manžel děkuje za informace o oblečení a já mimochodem taky. Chtěla jsem poprosit, jestli se můžete podělit o zkušenosti z plavby, trošku víc se o tom rozepsat, jak to na lodi chodí, jaká jsou tam nepsaná pravidla, jestli vás tam něco překvapilo jestli dostaneme nějaký podrobný program atd. Mám z toho trošičku strach, angličtinu nemám na vysoké úrovni tak snad se domluvím německy. Díky ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
mafu 29.06.2009 00:36
RE: Janov-Tunis-Janov  

Nechci Vás strašit,ale společenské šaty pro dámy a nějaký lehký letní oblek,nebo alespoň košile a kalhoty jsou nutností.Týká se to hlavně kapit.večeří a myslím si,že i jinak oblečení by jste si nepřipadali nejlépe.I když podle mě to některé národnosti s tou parádou přehánějí.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Staroštík
28.06.2009 14:26 195.22.37.***
Janov-Tunis-Janov  

Dobrý den,jedeme 10.7.2009 na týdenní plavbu z Janova přes Tunis a zpět.Chtěl bych se zeptat.nejsem moc zastánce kalhot a košil,toho si užiju dost v práci,ale četl jsem,že je to tam nutnost.Je to pravda?A propo,nejede náhodou někdo taky?:))

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze