A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jako my 4 "baby"!

12.04.2014 19:11:32 | anoela
anoela
Zdravím a s radostí jsem si přečetla, dost možná se itinerář bude hodit na příští rok :-) možná Srí Lanka.
Takhle podobně jsme byly loni v létě 4 ženské s batohama v Indii, kterou jsme za 3 týdny procestovaly skoro křížem krážem, ze severu na jih, vnitrozemí, pak po západním pobřeží a nakonec Radjastan, velbloudi, atd... tak jsem si to naše dobrodružství připomněla :-) Díky, super a dost možná ještě písnu. Lea
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.02.2016 13:47 90.177.71.***
Kešky  

Ahoj,
příští týden odlítáme na Srí lanku, tak projíždím cestopisy... Díky za tenhle - nečetla jsem ho celej, momentálně se zaměřuju na zážitky z Adamovy hory... Jsme s přítelem kešaři a... když jsme koupili letenky, hned jsme koukali a vůbec nevím, jak a na co jsem koukala, ale našla jsem tenkrát jen jednu někde ve středu země... až díky tobě jsem se podívala znovu a už plánujem :-D díky moc! :)

• kkytina
kkytina 24.04.2015 14:05
Re: vakcina  

Doporučuju očkování: hepetitida A, B (ty se hoděj rozhodně I v ČR) a břišní tyfus. Vzteklinu vynechávám, je to zbytečná velká zátěž těla a pokud vás něco kousne, stejně jedete hned do nemocnice a tu vakcínu vám dají.
(omlouvám se za opožděnou odpověď, ale byla jsem na operaci a pak regenerace v Thajsku-to mi připomíná, že zas musim napsat cestopis! :D )

Marek
12.02.2015 13:01 62.197.243.***
Svadobná cesta  

Trip na Srí Lanku bola naša svadobná cesta. Bolo to super. :) Veď prečítajte si: http://www.srilanka.cunder.sk 8-)

Zuzana
12.02.2015 13:00 217.12.48.***
vakcina  

Zdravim,

dali ste sa pred cestou zaockovat?

Dik za odpoved

• Anonym (1)
Kytina
04.02.2015 14:31 94.112.251.***
Re: Tangalle  

Ahoj, díky :)
V Tangalle, I všude jinde, jsme hledaly ubytko až na místě. Dokonce jsme se tam přestěhovaly o asi 100 metrů dál, ptž nám týpek nabídl levnější a mnohem hezčí pokoje :D
Vše na místě je za hubičku!!! A rozhodně se toho nebojte.
Jediné kde doporučuju si předobjednat pokoj je u Adamovy hory.

jaja
27.01.2015 16:40 141.136.145.***
Re: Tangalle  

vzdy je najlepsie hladat ubytovanie rovno na mieste aby ste neboli v soku po tom co zaplatite a co vas bude cakat na mieste..su velmi velke rozdiely v cenach a kvalite...tym chcem povedat ze aj za menej ako 50 sa da najst slusne ubytko alebo horor ubytko....v tangale som nebola poznam dobre mirissu len... ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.01.2015 16:37 141.136.145.***

:-D :-D :-D moc som sa pobavila..sama by som to lepsie nezhrnula,,bola som na sril nake 3 roky za radom a absolutne suhlasim so vsetkym tu (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Máca
16.01.2015 08:04 92.63.50.***
Tangalle  

Super vyprávění, letíme tam za měsíc také. Chtěla jsem se zeptat, jak jste v Tangalle hledaly ubytko. Přítel něco našel přes booking, ale 50 dolarů na noc se mi zdá hodně....

TeTe
11.12.2014 14:34 188.122.208.***
Chacháchá  

Holky jste suprový, u toho vyprávění jsem si málem ucvkrla :-D Jihovýchodní Asii mám procestovanou už skoro celou a vždycky někde zaplatim, za to že jsem bílá. Pokaždé mě nějaký asijský šikula obere a já se pak směju, jak mě zase dostali. Hlavně je to o takové pidičástky, že to člověk může brát jen jako podporu chudé ekonomiky:-)

Neregistrovaný uživatel
02.10.2014 16:06 94.112.251.***
Re: dotaz  

Víza se zařizují přes system ETA. Na netu si vyhledejte stránky, vyplňte formulář a platí se přes online bankovnictví :)

Zpět na všechny diskuze