A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 21:48 46.135.67.***
Re: jaká je CK kovotur plus  

Právě jsem absolvoval svou nejhorší dovolenou s Kovoturem. Byl jsem v Dramalju. Depandancich hotelu Riviera. No vlastně jsem jel do hotelu Vily Danica club což je neexistující hotel. Měl mít tři hvězdičky- měl dvě. Bohatý švédský stůl pod bedlivým dozorem obsluhy a skládající se ze stále stejných jídel na příděl. Recepční ani obsluha nemluví ani nerozumí jinak než chorvatsky. Pokoje sice po rekonstrukci ale koupelna pamatuje Jugoslávii. Prostě ubytovna pro migranty. Chování této CK je,, my nic to vše Chorvati". S Kovoturem už nikdy v životě ani za roh.

Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 12:28 90.180.174.***
HOTEL Savojo Club 2.9.2017  

Jídlo ubohé,polévka stejná celý týden,moučník 3 dny stejný,káva- melta,nápoj-voda se šťávou,ovoce žádné,saláty-zelí,okurka.ubytování 2 lůžkový pokoj pro 2 samostatné osoby 1 postel 140cm široká.V katalogu jsou obrázky které nejsou pravdivé což je klamání spotřebitele,některé pokoje jsou ve dvoře na což CK neupozorní.
Akorát moře a hory jsou krásné.


Kovandová Libuše libuse.kovandova@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
21.08.2017 16:42 77.104.244.***
Kovotour Plus Ostrava.. Penzion Mijo, Černá Hora - Barská riviéra - Dobra Voda  

Mne konkretne zajima tento,us ani nevim :-S :-S :-S

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 14:46 77.92.209.***
Hotel Dramalj  

Musím se smát, když vidím v katalogu jejich nabídku na Hotel Dramalj v Chorvatsku. Byli jsme tam sice s jinou CK, bydleli jsme na vile a na hotel chodili na jídlo. Nikdy bych se na tomto hotelu neubytovala. Hotel je turistická ubytovna, sjíždí se zde ve velkém polské tábory. Když jsme viděli zrovna stěhování turnusů a měli možnost nahlídnout do vyklyzených, ale neuklizených pokojů tak nám běhal mráz po zádech, takový humus a špínu nikdo nikdy neviděl, nábytek a celé vybavení pokoje z dob komunismu. Další kapitola jídlo, chutné, celkem výběr, jediné co nám chybělo byla zelenina a ovoce. Ale ochota a servis číšníka, který stál opřený o futra a místo výměnu ubrusu ubrus otočil a neměl drobné na vracení ze zakoupeného piva hovoří za vše. Pivo otevřel, koukl do šrajtofle a vrátil kolik měl, zbytek neřešil :-D Jinak fotky toho luxusního pokoje jsou z vily kde jsme byli ubytovaní a je to zrovna z našeho pokoje a která je v kopci nad hotelem. Srovnání pokoje z hotelu s pokojem z vily snad ani nejde. Pochybuji, že za rok by hotel dali do tak luxusního stavu jak vypovídá fotka pokoje :-)

Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 14:45 85.71.66.***
Bulharsko Zlaté Písky hotel Central  

27.6.2017 jsme odletěli s CK Kovotour do Bulharska, cesta, ubytování, strava, vše k naprosté spokojenosti, pouze p. delegátka byla dost nepříjemná, musel jsem volat do Ck, když má info schůzku na recepci od 11-11.30, tak tam má být a ne přesně v 11 hod. vzít klienty a odejít s nimi někam do salonku, aniž by nechala zprávu, přišli jsme v 11.05 hod. a už tam nebyla. Myslím si, že má být na svém stanovišti po celou dobu schůzky, nebo aspoň zanechat vzkaz, kde je. Na volání a SMS nereaguje. Bylo to v hotelu Centrál na Zlatých píscích a paní je bulharka. Dále pokud možno, vyhněte se hotelu, v 20. hod. tam vše zavřou a jste tam jak v kostele. Bazén pouze do 17. hod. all inklusiv do 20 hod. a pak už nekoupíte nic ani za peníze. Žádné animace, žádná hudba absolutně klid. Ani zmrzlina pro děti nebyla a až poslední 2 dny ji vytáhli a aspoň jste si ji mohli koupit u bazénu. Cestovka vůbec neinformovala, že je tam ve 20. hod. konec, to jsem ještě nikdy nezažil, už tak nikdy s Kovotourem nepojedu. Dále na hotelu není v pokojích seznam vybavení pokojů, aby jsme si to mohli překontrolovat, při odjezdu kontrolují pokoje a pak vznikají dohady, stačí, když pokojská dá o jeden ručník méně a už je problém, ale nikdo z nás neví kolik čeho mají dávat. Připadal jsem si tam jak zloděj o kus hadru co se dává pod nohy, ale nakonec se vše vysvětlilo. Dalo to práci, protože tam umějí pouze anglicky, ani němčinou se nedomluvíte a delegátka na telefon nereaguje. Zkrátka, mizerné all inklusiv, myšlena zavírací hodina. Měli byt dát nějakou kompenzaci, protože lidi jedou za zábavou a ne do kostela. Strava a ubytování výborné.

Odpověď

  • kulatyctverec
Neregistrovaný uživatel
12.07.2017 14:04 109.81.209.***
Hotel Otrant  

Dobrý den,

Prave jsme se vratili z dovolene z Cerne Hory.
Dovolena byla super, az na delegata MILOŠE ZAŤKA - hruza!
Na prvni schuzku dorazil o 20min pozdeji a bylo to nase prvni a zaroven posledni setkani. Od te doby jsme ho az do konce zajezdu nevideli. Pote jsem si musela sama vyptat balicek s jidlem na cestu zpet, na ktery nam puvodne rekl,ze nemame narok!
Po sleze jsme zjistili, ze pokud bychom si balicky s jidlem nevyptali, hotel by mu tyhle penize proplatil.
Takze pan Milos se ocividne snazil na nas vsech jen vydelat, byl neochotny a 'drzy' .
Nastesti jsme potkali delegaty z jinych hotelu, kteri byli velmi mili a ochotni nam pomoci (Jan Reznicek, Katerina Bencova).
Takze dovolena by byla 100% ni, kdybychom dostali jineho delegata!

  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.06.2017 13:33 46.13.2.***
Dovolená v Černé Hoře  

Vloni v září moji rodiče absolvovali zájezd s Kovotour Plus do Černé Hory. Scestovali celý svět, ale tak otřesnou dovolenou ještě nezažili. Problémy s pokojem, špína, neustálý hluk až do rána, jídlo ve vzdálené restauraci v patře bez výtahu (u zájezdu 55+), špína na pláži.
Varuji před touto CK, jsou to podvodníci.
Hana P.

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.04.2017 16:31 109.80.125.***
CK KOVOŠROTTOUR  

Albánie. Půl hodiny před příjezdem do hotelu oznámí průvodce,že pro vás nemají pokoj, budete ubytování ne na u pláže, ale kilometr od pláže, ne v hotelu se stravou, ale na stravu budete docházet do jiného hotelu, když vznesete námitku, začne na vás zástupce CK kosovský Albánec křičet,že nic jiného nemá a že můžete tedy spát kde chcete.
Na hotelu: pokoje jsou, stačí se jen dohodnout s vedením hotelu, zástupce CK nejeví žádný zájem o pomoc.
S touto cestovní kanceláří nikdy, nikdy, nikdy.
Tak sprosté jednání jsem ještě nezažil.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.12.2016 16:13 194.228.11.***
Kovotour Černá Hora Vila Golf  

Podívejte se všichni před odjezdem na rajče kdoulovec - či Kovotour. Tak vás ubytují a poté vám též nabídnou slevu na další zájezd. Myslím, že Vás přejde chuť s nimi jet.
Vyberte si jakoukoliv jinou CK.

  • Jaja
Neregistrovaný uživatel
07.10.2016 12:00 90.179.40.***
Kefalonie Poros  

Nejhorší zkušenost na světě!! Koupili jsme zájezd přes Invii od CK Kovotour do řecké Kefalonie do přístavního města Poros do hotelu Calypso, ubytování přímo u moře se snídaní, klimatizace v ceně, Wifi zdarma, město plné restaurací, kaváren, obchodů, zkrátka s plným vybavením. Po příletu na místo jsme byli zavezeni proti naší vůli do vsi Lourdata na opačné straně ostrova, na naše námitky nebrala delegátka, ani CK které jsme okamžitě volali, zřetel. CK tvrdila, že nebylo možné ubytování v Porosu zajistit a nabídla pouze kompenzaci v podobě půjčení auta na 1 den nebo zaplacení 1 výletu, což kompenzace rozhodně není! V Louradě jsme měli být ubytováni pouze 1 noc, v té souvislosti ani nesdělila, kde budou poskytovány snídaně, navíc řekla, že to ani nestojí za to a ať na ně radši nechodíme, druhý den delegátka sdělila, že zde budeme celý pobyt, požadovali jsme okamžitý přesun do Porosu a zajištění náhradního ubytování tam - nic. Byli jsme nuceni si zajistit náhradní ubytování sami(ejhle, jsme schopnější než CK, nebo že by CK lhala?), jelikož to v Lourdatě byla hrůza! Jednalo se o studia, neuklizená, bez wifi, s nefunkční klimatizací a bez nádobí, ve svahu, daleko od pláže- prostě nešlo o stejný, natožpak vyšší standard ubytování. Delegátka nakonec sehnala transfer, ale byli jsme nuceni k podpisu dokumentu, v němž nám měla být přiznána minimální finanční kompenzace a v jímž se vzdáváme dalších nároků - nakonec jsme nepodepsali. Zkrátka, CK si raději hraje do kapsy se smluvními partnery, než aby plnila to, co naslibuje v nabídce, to, že nám zkazila celou svatební cestu a nesplnila nic z toho, co v nabídce slibuje ji netrápí!Stali jsme se na místě v podstatě rukojmími CK, která spoléhala na to, že si to necháme líbit a nebudeme se bránit, neudělali pro nás vůbec nic a ani udělat nechtěli. Jednání CK i delegátky podvodné, lživé, arogantní, od všeho dává ruce pryč a "nic není její chyba". Situaci samozřejmě dál řešíme a poženeme to hodně vysoko, protože to, co nám způsobili na naší svatební cestě je neodpustitelné!! Jen nechápu, jak je možné, že CK s tak velkým počtem stížností ještě může být součástí ACK. Takže - příště si zkontrolujeme, od koho zájezd koupený v Invii je a hlavně, s podvodnickými Kovotour už NIKDY!!!

  • Sally
Zpět na všechny diskuze