A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
17.07.2018 06:55 37.48.5.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

Cestoval jsem několikrát s touto C.K. Ale tentokrát velmi velké zklamání!
Doprava skončila 800 metrů od hotelu,dále jen pěšky. Byl nám vnucen pokoj č.18 na úrovni vězení. Prudké schody,žádný výtah.Televize na pokoji 201 programů,ale žádný v češtině,přesto,že hosté v hotelu jsou vždy výhradně češi.
Pokojový úklid není,jelikož není universální klíč,úklid a doplnění toal.papíru se musí řešit - odevzdáním klíče od pokoje delegátce,která to zařídí. V koupelně žádný koupelnový set. Hotel asi neví co all inckusive znamená! U snídaně "melta" ze zásobníku a jujce v podobě vody obarvené sirupem. Normální nápoje
jen u baru za poplatek. Bezplatné nápoje jen v době obědů a večeří pak za poplatek. Rovněž plážový servis včetně pití jen za poplatek. O stravování bychom museli napsat nepřívětivý dlouhý román!
To vše Vám nabízí několikrát oceněná C.K. dotovaná pro 2 seniory za pouhých 34.000,-Kč na 7 nocí!
Moje otázka je: Je to klamavá reklama? Podvod nebo zlodějna?
Váš zklamaný zákazník, Stejskal, Brno.

Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 19:14 89.24.33.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

Jedna z nejhorších dovolených, kterou jsme zažili. Hotel nebyl hotel, ale ubytovna. Koncem června jsme s nimi jeli do Černé Hory, ale byla to chyba. Těšili jsme si al inclusive,ale i polopenze v jiném hotelu by byla určitě lepší! jíldo mělo velikost dětských porcí, ovoce jsme se dočkali asi až třetí den a co se týče pití, tak katastrofa. Opravdu jsme byly rádi, že hodně vecí jsme vezli s sebou (např. rychlovarná konvice, káva, osušky,...). Po konzultaci s delegátem se stejně nic nezměnilo a ještě se divil, co nám vadí. Vážně NEDOPORUČUJEME! :-$ :-$ :-@

Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 21:48 46.135.67.***
Re: jaká je CK kovotur plus  

Právě jsem absolvoval svou nejhorší dovolenou s Kovoturem. Byl jsem v Dramalju. Depandancich hotelu Riviera. No vlastně jsem jel do hotelu Vily Danica club což je neexistující hotel. Měl mít tři hvězdičky- měl dvě. Bohatý švédský stůl pod bedlivým dozorem obsluhy a skládající se ze stále stejných jídel na příděl. Recepční ani obsluha nemluví ani nerozumí jinak než chorvatsky. Pokoje sice po rekonstrukci ale koupelna pamatuje Jugoslávii. Prostě ubytovna pro migranty. Chování této CK je,, my nic to vše Chorvati". S Kovoturem už nikdy v životě ani za roh.

Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 13:44 88.100.176.***
Re: HOTEL Savojo Club 2.9.2017  

Hotel Savojo Club je velká hrůza. Je tam všechno špatně. S Kovotourem nikdy
více. Nejhorší dovolená v mém životě. Nekvapilová Eva

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 11:41 89.103.105.***
Re: HOTEL Savojo Club 2.9.2017  

Hlavně nechápu, jak někdo může s takovýma malýma
cestovkama někam jezdit, lidem asi nestačí, že 2-3 za rok krachnou a chtějí osud stále pokoušet :-)

Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 12:28 90.180.174.***
HOTEL Savojo Club 2.9.2017  

Jídlo ubohé,polévka stejná celý týden,moučník 3 dny stejný,káva- melta,nápoj-voda se šťávou,ovoce žádné,saláty-zelí,okurka.ubytování 2 lůžkový pokoj pro 2 samostatné osoby 1 postel 140cm široká.V katalogu jsou obrázky které nejsou pravdivé což je klamání spotřebitele,některé pokoje jsou ve dvoře na což CK neupozorní.
Akorát moře a hory jsou krásné.


Kovandová Libuše libuse.kovandova@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
01.09.2017 11:15 176.74.156.***
Re: Dovolená v Černé Hoře  

škoda že nepíšete který hotel

Neregistrovaný uživatel
21.08.2017 16:42 77.104.244.***
Kovotour Plus Ostrava.. Penzion Mijo, Černá Hora - Barská riviéra - Dobra Voda  

Mne konkretne zajima tento,us ani nevim :-S :-S :-S

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 14:46 77.92.209.***
Hotel Dramalj  

Musím se smát, když vidím v katalogu jejich nabídku na Hotel Dramalj v Chorvatsku. Byli jsme tam sice s jinou CK, bydleli jsme na vile a na hotel chodili na jídlo. Nikdy bych se na tomto hotelu neubytovala. Hotel je turistická ubytovna, sjíždí se zde ve velkém polské tábory. Když jsme viděli zrovna stěhování turnusů a měli možnost nahlídnout do vyklyzených, ale neuklizených pokojů tak nám běhal mráz po zádech, takový humus a špínu nikdo nikdy neviděl, nábytek a celé vybavení pokoje z dob komunismu. Další kapitola jídlo, chutné, celkem výběr, jediné co nám chybělo byla zelenina a ovoce. Ale ochota a servis číšníka, který stál opřený o futra a místo výměnu ubrusu ubrus otočil a neměl drobné na vracení ze zakoupeného piva hovoří za vše. Pivo otevřel, koukl do šrajtofle a vrátil kolik měl, zbytek neřešil :-D Jinak fotky toho luxusního pokoje jsou z vily kde jsme byli ubytovaní a je to zrovna z našeho pokoje a která je v kopci nad hotelem. Srovnání pokoje z hotelu s pokojem z vily snad ani nejde. Pochybuji, že za rok by hotel dali do tak luxusního stavu jak vypovídá fotka pokoje :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
 
Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 14:45 85.71.66.***
Bulharsko Zlaté Písky hotel Central  

27.6.2017 jsme odletěli s CK Kovotour do Bulharska, cesta, ubytování, strava, vše k naprosté spokojenosti, pouze p. delegátka byla dost nepříjemná, musel jsem volat do Ck, když má info schůzku na recepci od 11-11.30, tak tam má být a ne přesně v 11 hod. vzít klienty a odejít s nimi někam do salonku, aniž by nechala zprávu, přišli jsme v 11.05 hod. a už tam nebyla. Myslím si, že má být na svém stanovišti po celou dobu schůzky, nebo aspoň zanechat vzkaz, kde je. Na volání a SMS nereaguje. Bylo to v hotelu Centrál na Zlatých píscích a paní je bulharka. Dále pokud možno, vyhněte se hotelu, v 20. hod. tam vše zavřou a jste tam jak v kostele. Bazén pouze do 17. hod. all inklusiv do 20 hod. a pak už nekoupíte nic ani za peníze. Žádné animace, žádná hudba absolutně klid. Ani zmrzlina pro děti nebyla a až poslední 2 dny ji vytáhli a aspoň jste si ji mohli koupit u bazénu. Cestovka vůbec neinformovala, že je tam ve 20. hod. konec, to jsem ještě nikdy nezažil, už tak nikdy s Kovotourem nepojedu. Dále na hotelu není v pokojích seznam vybavení pokojů, aby jsme si to mohli překontrolovat, při odjezdu kontrolují pokoje a pak vznikají dohady, stačí, když pokojská dá o jeden ručník méně a už je problém, ale nikdo z nás neví kolik čeho mají dávat. Připadal jsem si tam jak zloděj o kus hadru co se dává pod nohy, ale nakonec se vše vysvětlilo. Dalo to práci, protože tam umějí pouze anglicky, ani němčinou se nedomluvíte a delegátka na telefon nereaguje. Zkrátka, mizerné all inklusiv, myšlena zavírací hodina. Měli byt dát nějakou kompenzaci, protože lidi jedou za zábavou a ne do kostela. Strava a ubytování výborné.

Odpověď

  • kulatyctverec
Zpět na všechny diskuze