A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mirka Cibuľová
06.08.2014 19:59 109.231.191.***
Re: Kovotour jsou "šmejdi"  

Já bych překlepy neřešila,protože vím,do jakého stavu je schopna CK Kovotour svého klienta dostat.

• Anonym (2)
Mirka Cibuľová
06.08.2014 19:57 109.231.191.***

V sobotu jsem se vrátila z dovolené v Chorvatsku s CK Kovotour plus. Ještě teď jsem opravdu zhnusena,co si může dovolit prý nejlepší CK nějakého roku ?ke svým klientům. Přes agenturu Invia jsem zakoupila dvoulůžkový pokoj s polopenzí v HOTELOVÉM KOMPLEXU RIVIJERA CLUB poblíž Crikvenice. Jela jsem s manželem a se synem a jeho přítelkyní autem. Po příjezdu jsme se šli ubytovat do zaplaceného 3 hvězdičkového hotelu. Na recepci jsme byli vyvedeni z omylu,v hotelu 2 hvězdičkovém byli ubytováni klienti jiných CK a na nás čekaly vzadu za hotelem plesnivé pavilony z roku asi 1975,na které nikdo nikdy nešáhl a neopravoval.Fuj a hnus. Pokoj byl plesnivý,hlavní dveře prosklené ,zevnitř kus nějaké záclony,na chatrném balkoně 1 zlomená plastová židle.Celý pokoj smrděl nějakou dezinfekcí,která se u nás používala v nemocnicích za totality.Dovoluji si podotknout,že ani v katalogu ani na stránkách INVIE o nějakých hnusných plesnivých ubytovnách za hotelem nebyla ani zmínka,natož fotografie. Delegátka na můj dotaz,proč tam ty boudy nejsou nafoceny řekla,že se jim to asi špatně fotilo.WC u recepce neskutečné,zápach moče se šířil až ven. Taky polopenze neodpovídala tomu ,co jsme platili-informace od právě končících rozhořčených turistů-žádné švédské stoly,ale výběr ze 3 stále se opkujících jídel. Samozřejmě zklamání ,bezmoc,zlost.Delrgátka neschopná cokoli řešit,neví co je reklamační protokol a co tam má napsat-katastrofa.
Po dlouhém vyjednávání a vypsání reklamačního protokolu jsme byli nuceni zaplatit si apartmán v oblast Novi Vinodolski,který opravdu odpovídal 3 hvězdičkám a my jsme konečně prožili hezkou ,klidnou dovolenou v hezkém ,čistém prostředí .
Takže milá CK Kovotour,po tobě budu žádat vrácení peněz v plné výši i náklady na naše ubytování v náhradním objektu. O protelefonovaných stokorunách s Invií a CK Kovotour nemluvě. A zničený den dovolené ve stresu kam půjdeme a co budeme dělat se penězi vyčíslit nedá.
Určitě nejsme jediní nespokojení ,takže věřím,že se tady přidají i ostatní účastníci zájezdu.:-). Na závěr podotýkám,že Chorvatsko je moc hezká země,s neskutečně ochotnýma a pohodovýma lidma .Byla jsem tam poprvé a málem mi všechny ty krásné zážitky zničila jedna česká cestovka,která má opravdu mylné představy o tom ,jak má vypadat dovolená v 3 hvězdičkovém hotelu s polopenzí.

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
05.08.2014 17:48 90.182.248.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

ck kovotour plus je zumpa cestovek cerna hora ulcinj hotel olimpic popraskane stropy skla oken zamazane barvou plisen v koupelne jidla studena a casto nedoplnena s delegatkou flodrovou sepsan protokol zavad chybjejici veci vybaveni pokoje delegatka neni schopna cokoliv resit varuji vsechny ty co chteji prozit dovolenou v klidu na forum.sopka.cz je toho dost je to sice stare ale jak jsem zazil porat aktualni dle vyjadreni delegatky nebyly zadne zavady na pokoji shledany takze flodrova lze zavady podepsala usudek si kazdy udela sam

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Nikola
30.07.2014 11:11 85.119.89.***
CK Kovoutour  

Letos jsme jeli s touto cestovkou do Černé hory.Odvoz z Prahy proběhl v pořádku.V autobuse dobré vybavení a příjemná delegátka.Zastavovali jsme poměrně často asi každé 3 hodiny,ale i tak jsme do Č.H. dorazili s předstihem.Na místě pro nás dojeli majitelé vily a hned jsme byli ubytováni.Na přiložené brožuře,s nabízenými výlety jsme si všimli schůzky s delegátem po dvou dnech našeho pobytu.Pan delegát nám zařídil výlet do Albánie,který byl mimochodem moc pěkný a perektně organizovaný,a řekl nám že dobu odjezdu domů nám napíše sms až ten den.A že budeme mít možnost se večer před cestou osprchovat.To už ale dodrženo nebylo,sprcha mimo pokoj nebyla k dispozici a pan delegát nám nenapsal po celý den.K večeru sme se šli ptát na recepci.Paní majitelka nám zjistila dobu odjezdu a nakonec na tento malý nedostatek jsme si užili báječnou dovolenou. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
29.07.2014 09:15 91.214.158.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

26.7.2014 jsme se s kamarádkou vrátily z dovolené v Ulcinju, organizovanou právě Kovotourem plus. CK měla skvěle organizované poznávací zájezdy, delegáti na hotelu byli každý den v určitou hodinu přítomní na recepci, nebo na telefonu kdykoliv - schopni řešit jakýkoliv problém. Jazyková bariéra byla v této zemi výrazná, všichni delegáti hovořili černohorsky, nakonec i my jsme se rukama nohama domluvily (anglicky, německy). Všechny důležité informace nám byly sděleny na společné schůzce při příjezdu. Na letišti na nás v Podgorici čekal delegát, který nás směroval do správných klimatizovaných autobusů. Negativní názor na tuto CK nemáme (((clap)))

josef
20.07.2014 13:09 37.221.248.***
zájezd s CK KOVOTOUR  

přilétli jsme včera z ULCINJU a byli jsme velice spokojeni.
Dva skorodůchodci, 2 dcery a 2 vnuci 4 a 6 let za 68 tis s plnou penzí
pro skromné lidi- docela dobré
ubytování slušné stále čisto, jídlo přiměřené ceně, ale dobré,
koupání výborné, zvlášt pro děti a důchodce,
denně zájezdy dobře organizované, denně večerní zábava,
delegátky příjemné a ochotné cokoly vyřešit,
a že se létá přes Ostravu, to snad každý normální pochopí
proto všem doporučuji Josef 61 Pardubicko

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.07.2014 14:26 195.113.82.***

V loňském roce jsem měla s touto cestovku také otřesný zážitek a letos jsem si dala velký pozor abych prostřednictvím společnosti INVIA nenarzila opět na cestovku Kovotour. Jak vidím z příspěvků, nic se nezměnilo. Kovotour zůstává stále tou nejhorší cestovní kanceláří.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Vlastina
06.07.2014 20:58 109.231.155.***
Albanie 2014  

.5:7.2014 jsme se vrátili z Albanie hotel California Dures.
Všechny nedostatky na hotelu jsme vyřídili na místě,ale chceme se podělit o výhrady k CK Kovotour plus.Naprostý nezájem o informování zákazníka jak dlouho pojedeme z letiště v Podgorici.Bylo napsáno 160 km tak jsme počítali při nejhoršm 3 hod. Kdyby nám nekleknul autobus,který měl tak 20 let jízdy za sebou bylo by to 5 hod,při zpoždění 1 půl hodiny,kdy jsme čekali na další autobus to bylo 6 a půl hodiny což je zavádějící a vyčerpávající zejména pro důchodce 55 plus.Delegátku Kristynu jsme viděli velmi málo,naštěstí jsme ji moc nepotřebovali.Další podraz od CK považujeme,že nás neinformovali o mezi přistání v Pardubucích.S tak neseriozní CK jsme se dlouho nesetkali a naše heslo je JEDNOU TO Z KOVOTOUREM ZKUS.

• Anonym (4)
Jarka
05.07.2014 12:40 188.175.4.***
Albánie-hotel Rafaelo  

Nejezděte do Albánie hotel Rafaelo-tam neumí ani číšnici rozdat jídlo.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
29.06.2014 14:45 217.195.172.***
Re: Kovotour jsou "šmejdi"  

Mluvíte mi z duše - jejich prezentace zájezdů je podávána nepravdivě. Skutečnost jí neodpovídá. Crikvenica 2014 Chorvatsko
Zdenka

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze