A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martin
20.08.2015 11:35 95.172.74.***
Neum 8-15.8.2015  

S CK kovotour jsme zakoupili týen v Bosně a Hercegovine v grand hotelu Neum. Bohužel cestovka se ukázala jako naprosto otřesná a celý výlet nám dost pokazila. Ve smlouvě jsme podepsali, že odjez do Bosny bude v pátek ve večerních hodinách, bohužel týden před odjezdem jsem obdržel email, kde si to cestovka rozmyslela a odjez byl v pátek v 8:30. Den dovolené navíc a to tak v krátkém čase a navíc v pátek byl opravdu veliký problém a skoro jsem si myslel, že ani nevyjedeme. Nakonec jsme se to povedlo, ale cesta autobusu trvala 18h (pravděpodobně díky tomu, že jsme jeli celou cestu 80 km/h) Do hotelu jsme dorazili ve 2:30 ráno. Delegát nám jen oznámil, ať se sami zeptáme na recepci, že určitě už budme mít pokoje připravené a následně odjel a nic nezařídil. Leč pokoje jsme nedostalai ani ve 2:30 ani v 9h ale až v 15:30 odpoledne! Do té doby jsme byli jako bezdomovce v loby hotelu a celý personál hotelu nad námi ohrnoval nos. Stačilo poiuze říct, že jsme přijeli s CK kovotour a už se s námi nechtěli bavit. Když jsme dostali pokoj, tak sice zapáchal kanalizací, ale alespoň nějaký byl. S CK jsem si ještě předem domluvil pokoj s výhledem na moře, ale recepční nám oznámila, že tato CK má objednané pouze ty nejlevnější pokoje, takže bye, bye krásný výhlede... V den odjezdu jsme dopadli úplně stejně jako v den příjezdu. do 10h jsme museli odevzdat pokoj a autobus dorazil ve 2:30 ráno druhý den !!! Takže dalších 16,5 h v loby. Autobus dorazil do ČR kolem 9 večer, takže výsledek. Nikdy více už nepojedeme s CK Kovotour a ani ji nikomu nedoporučuji. BTW raději už přístě jen ledadlem a bez jakékoliv CK :-)

• Anonym (2)
Iveta
19.08.2015 14:32 95.85.250.***
Albánie, 10.-17. srpen 2015  

Letos v srpnu jsme s Kovotour Plus navštívili hotel Marina, Drač, Albánie. Hotel je pěkný, čistý, pokoje prostorné (měli jsem 1 dvoulůžko + přistýlka (ale bylo to standardní pevné lůžko !) pro syna. Krásný výhled na moře a překrásné západy slunce. Hotýlek je rodinného rázu nic megalomanského a tak to máme rádi. Je přímo na široké písčité pláži, po které se můžete procházet daleko daleko. Pláž každé ráno čistili a uklízeli a to nejen ty hotelové pláže, ale i veřejné, s čímž jsem se např. v jiných zemích nesetkala. Takže čisto. Před hotelem lehátka dle pokojů, takž žádná bitka o lehátka :) Prostoru dost, pláž je široká a nepřecpaná.
Jídlo je menší bufet, mega bufety jako v např. v Egyptě nečekejte, ale jídlo je čertvé a pestré, atmosféra rodinná, milí kluci číšníci.
Pokoje uklízí denně, uklízečky milé, čisto, koupelna prostorná a čistá.
Pěkný bazén, ve kterém si můžete zaplavat třeba i brzy po ránu, čistý.
V blízkosti bary, kde si můžete dát snack nebo kávu, levné, káva dobrá.
My jsme jeli s nejistotou, a tak jsme byli velice mile překvapeni.
Nicméně nesmíme zapomenout, že pořád je to Balkán a chudá země, takže na druhou stranu od hotelu je špína, nepořádek, někde i smrad. Kdo očekává luxus na všechny strany kolem dokola, nemůže jet ne Balkán. Na druhou stranu se potká s něčím, co se mu možná jinde nepřihodí - např. prodej čestvého ovoce přímo ze hřbetu oslíka.....medvědář s medvědem na pláži....
To už záleží na prioritách každého.
Delegáti CK - Martin i Roman byli OK, my jsme je moc nepotřebovali, příjemná byla úvodní schůzka s welcome drinkem a promítáním o Albánii, což bylo milé, protože se každý mohl o Albánii něco dozvědět, i když třeba na žádný výlet s průvodcem jet nechtěl.
Nás Kovotour nezklamala, co slíbila, to splnila. A hotel na 3* předčil naše očekávání.

• Anonym (2)
Hanka
18.08.2015 14:15 195.122.212.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

Pokud můžu radit tak s touto cestovkou nikam a nikdy :( :-$

• Anonym (2)
anonym
13.08.2015 21:29 213.235.83.***
Re: CK Kovotour Plus  

pan cervenka, vypada to, ze jsme na tom uplne stejne jako vy...podal jste reklamaci?

• Anonym (2)
Jan Červenka
10.08.2015 00:21 188.175.134.***
CK Kovotour Plus  

Dobrý den všem.
Chtěl bych se podělit o svou zkušenost s CK Kovotour.
Letos jsme u zmíněné CK (prostřednictvím cestovní agentury) zakoupili 10 denní zájezd do Černé Hory.
Doprava byla v rámci zájezdu, a to sice, cituji "luxusním autokarem".
Z ČR je to do zmíněné destinace cca 1.400 km.
Jen Kovotour dokáže tuto trasu "zdolat" za 24,5 hod!
Po příjezdu na místo vám delegát nabídne jiné apartmán, jelikož ve smluveném pro vás bohužel není místo.
Wifi...?
Tento přístupový bod ve vašich apartmánech nehledejte - nám nefungoval, ani když jsme se pokoušeli připojit po routerem (domácí nám doporučili, abych se při nutnosti připojení na internet posadili pod zmíněné zařízení na plastovou ***** židli . kupodivu nefungovalo).
Snídaně, resp. demoverzi snídaně vám nepřinesou - pokud ano, tak oschlý kousek pečiva, jak jinak bez jakýchkoliv džusů, čaje nebo kávy.
Pláže - máte dvě možnosti: placené (10 EUR/den) nebo veřejné (přecpané - místní si zde snad celý rok nechávají ručníky, jako zábor místa), pokud už budete mít to štěstí, tak s největší pravděpodobností na vás zbude místo vedle odpadkových košů.
Což je víceméně po celé Černé Hoře.
Abych vás varoval sílím link naší destinace - http://www.kovotour.cz/leto/cerna-hora/barska-riviera/dobra-voda/vila-maja-lida/?TermID=91165

http://www.kovotour.cz/leto/cerna-hora/barska-riviera/dobra-voda/vila-maja-lida/?TermID=91165

Tereza M.
04.08.2015 13:15 31.186.187.***
HRUZA  

Po příjezdu do hotelu Olympic nám bylo sděleno, že "zkrátka není místo a hotovo", "to se v sezóně stává" a "musíme jet jinam a nemáme na výběr". Delegátka byla arogantní, byli jsme jí zcela jedno, neomluvila se, nenabídla řešení. Takové jednání je zcela nepřípustné! I když jsme na místě se změnou zásadně a hlasitě nesouhlasili, byli jsme nuceni jet do komplexu Ada Bojana. Tam nám bylo druhý den sděleno, že můžeme být přestěhováni až za 4 dny. To nás opravdu rozzlobilo. Protože jsme na místě mluvili se spoustou lidí, se kterými bylo jednáno stejně, a také jsem četla recenze i z minulého roku, které říkají to stejné, pochopila jsem, že je to plánovaná a dlouhodobá taktika vaší CK, jak obsadit zájezdy i přesto, že v daných hotelech není místo. Je to hrubé porušení cestovní smlouvy a toto jednání je postaveno mimo zákon, protože je to podvod. Psala jsem stížnost do Kovtour a ani se neozvali, asi jsou zvyklí. Hanba jim.

• Anonym (3)
Anna
24.07.2015 09:49 109.81.241.***

Kovotour už nikdy víc! :-D byla jsem s nimi přes Invii v Bulharsku před 2 lety... Hotel samá plíseň, delegátka prostě ***** - nemám pro ní mírnější výraz... V celém hotelu nikdo (včetně ředitelky) neuměl ani slovo anglicky a to jak se tam k nám chovali, když jsme si celá skupina stěžovali, to jsem ještě nikdy nikde neviděla. Stížnost samozřejmě nijak neřešili. Až na tohle byla dovolená fajn :-)

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
22.07.2015 18:28 94.74.242.***
Re: Albánie  

V Albánii super,sice jsme byli v jiném hotelu a velmi spokojeni,mám pocit,že někteří lidé kritizují vše,loni jsme byli v Bulharsku a taky super:)

Petr a Bára
18.07.2015 15:44 95.143.136.***
Dovolená v Turecku  

CK kovotour nás nezklamala, co slíbila tak bylo, hotel, cest, všechno. Paní delegátka byla také milá, příjemná a ochotná. :-)

anna sverakova
08.07.2015 22:34 217.73.133.***
kovotour - NE !  

Prosim vsechny klienty, kteri maji v umyslu obejdnat si dovolenou u kovotouru plus, aby pockali nebo si objednali dovolenou u jine ck z duvodu upadku. Nedodrzuji nasmlouvane zajezdy a pobyty a neplati. Velice dobre si rozmyslete nez date penize za dovolenou, ktera nesplni vase pozadavky. :-X

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze