A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.10.2015 14:57 85.70.71.***
 

Na dovolenou na Krétě s CK Kovotour na přelomu září a října 2015 budeme s kamarádkou vzpomínat jen v samých superlativech..
Byla to úžasná dovolená, avizovaná doba letu i úroveň ubytování odpovídaly skutečnosti, odbavení ze strany Kovotour proběhlo profesionálně.
V letadle jsme dostali při obou letech občerstvení v podobě obložené bagety a nápoj zdarma.
Na letišti v Heraklionu nás delegát Robert obdaroval mapou kréty a dalšími informacemi, posadil do autobusu a odfrčely
jsme do místa pobytu Rethymna.
Hotel odpovídal 3 hvězdičkám, byl čistý, přehledný a denně se uklízelo a povlékalo, vyměňovaly se ručníky.Apartmány byly jednoduché,
ale příjemné, vzdušné, s kuchňkou a balkonem.
Polopenze formou bufetu (švédských stolů) byla naprosto dostačující s výběrem jídla pro každého vč. ovoce a nápojů
(k snídani), personál velmi slušný a velmi milý.
Na Krétě jsme byly poprvé, ale po zkušenostech s CK Kovotour rozhodně pojedem znovu. Lorencová Praha

 • kulatyctverec
 • Anonym (2)
 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.09.2015 18:04 78.102.81.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

Dobrý den.
Thassos je krásný, jen NEJEZDĚTE s CK Kovotour. Sliby - chyby. Neplní to, co mají ve smlouvě, delegátka je sice příjemná, ale nezařídí vůbec nic!!! Konkrétně pobyt v hotelu RACHONI BAY byl katastrofa. Program all inclusive nesplnili ani náhodou a přestože hotel sám o sobě stojí na pěkném místě, jeho služby jsou prachmizerné (švábi na pokoji, nefungující klimatizace, netekoucí voda, ohřívané jídlo, neochotný personál, plíseň na toaletách, nedostatek pití...). Reklamaci jsme podaly, nebyla uznána. Uvažujeme o žalobě.
Důrazně doporučujeme vybrat jiný hotel!!!
S pozdravem Petra a Martina

 • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
25.09.2015 21:19 188.175.86.***
Černá Hora Bar  

Chtěla bych poděkovat CK Kovotour plus za krásnou dovolenou v hotelu Princess.
Bezva delegát p. Tomáš M.a super řidiči,kteří se o nás celou cestu starali.
Dagmar Sudová 29.8.2015

 • Anonym (1)
Martina
06.09.2015 20:39 37.221.248.***
Černá Hora - Budva 2015 - Vila Regina Elena  

CK Kovotour plus je jedním slovem hrůza a podvodníci. Vycestovala jsem letos s přáteli do Černé Hory, ta sama osobě je pěkná. CK nám podvodně prodala tříhvězdičkovou Vilu Reginu Elenu, přitom žádná neexistuje. Existuje je vedlejší hotel stejného názvu, ale s tímto ubytovacím zařízením se dvěma hvězdičkami nemá nic společného. Doopravdy se jmenuje St. Oliver. To jsme bohužel zjistili až při příletu. CK evidentně lže, podvádí a neplní to co slíbí. Pokoje šílené, některé bez oken, pouze s dveřmi, které nejdou zavřít - na pavlač, kudy denně chodí plno lidí. Nabízená krásná zahrada se nekonala, byl to betonový plácek se třemi stoly, na kterých byly věčně špinavé ubrusy a neodnesené nádobí i ráno. Koupelny byla jedna hrůza, odřené dno, ze kterého se odlupovala rez bylo přikryto nově koupené podložkou. Z bojlerů koukaly dráty. Do podlahy i do stropů vedly díry. Na zdech v pokoji byly nalepeny žvýkačky. Tmavé pokoje osvětlovala bodová žárovka, televize, wifi nešla. Lednice pouze svítila,ale nechladila. Nešla nám ve 40 stupňových vedrech klimatizace. Voda tekla vždy obráceně - místo teplé studená, místo studené horká. Okenice visely na jednom pantu. V některých pokojích nebyly nad umývadlem světla.Matrace plesnivé a děravé. Jídlo neodpovídalo vůbec nabídce. V přehřáté místnosti bez fungující klimatizace, ze které čouhaly dráty se ploužil personál, který byl sice milý, ale neuměl ani obsluhovat. Palec v přineseném jídle jsme už ani neřešili. Slíbené animační programy se nekonaly. Neodpovídala vzdálenost k moři. Tota zařízení měla CK prvním rokem, takže vyprodáno - cílená reklama a recenze jsme žádné nenašli. Po příjezdu jsme podali reklamaci. Tu řeší jak na běžícím pásu - všem stejně. Po poradě s právníkem jsme zjistili, že máme na podstatně vyšší nárok na odškodné. Věc řešíme dál. Laskavě mi zde nikdo nepište, že je to Balkán. Pokud by CK pravdivě uvedla, že je to uby. zařízení pro nenáročné studenty a turisty, tak sem nepojedu. CK lhala, podváděla a je jí to jedno. Příští rok sežene opět nějakou pastoušku, dá jí své jméno, pokud možno jméno vedlejšího hotelu a nic se neděje, že??? Je mi z toho fakt zle. S touto CK nikdy, nikdy více, důrazně varuji všechny známé a lidi, kteří by chtěli s touto CK vycestovat. Na svých FB stránkách negativní ohlasy maže a nahlásí dotyčného, kterému adm. FB pohrozí případným smazáním... Kde to jsme, když nemůžeme napsat svůj názor?? Poslední den před odjezdem jsem v naší "vile" dostala hysterický smích... , to když jsem si všimla okenice, která visela z posledních sil na jednom pantu a také když jsem se podívala z "terasy" na stolek, jehož deska byl z dopravní značky s číslem 80.........Kdo s touto CK vycestuje, zkusí jejich heslo... jen to zkus..... v tom případě Bůh s nimi.....

 • Anonym (2)
 • Anonym (4)
Patrik a Andrea
03.09.2015 22:06 213.220.240.***
Dovolená v Albánii  

Dobrý den,
poslední týden v srpnu 2015 jsem s přítelkyní odletěl od CK KOVOTOUR PLUS na naši první společnou zahraniční dovolenou do Albánie. Oba dva jsme se moc těšili, a proto pro nás bylo velkým zklamáním, když jsme poprvé otevřeli dveře hotelového pokoje v hotelu California. Naskytl se nám pohled na něco, co by si snad nikdo nepředstavil ani v nejhorším snu. Miniaturní místnost bez oken, ve které byla vtěsnaná postel. Za rohem byl vchod na balkon, který nám dával útěchu zlepšení. Nestalo se tak. Pohled na úklidové prostředky, odpadkové koše nás definitivně odrovnal. Náhradní pokoj nebyl o moc lepší. Pro jistotu byl bez balkonu a jediné okno bylo do chodby, kudy chodili hoteloví hosté do svých pokojů.
Po tomto zážitku jsme byli rozhodnuti odcestovat zpět do Čech. Vše mělo ale dobrý konec. Díky naprosto profesionálnímu přístupu delegáta Romana. Po celou dobu nás velice ochotně zastupoval a zajistil nový útulný hotel Pameba, ve kterém jsme strávili nádhernou dovolenou. Po celou dobu pobytu byl kdykoliv k dispozici. Velice ochotně zodpovídal a řešil požadavky ostatních klientů bez zaváhání. Provázel nás i při výletě do místního lihovaru a po celou dobu nám podával velice zajímavý výklad. Bylo cítit, že je člověkem na svém místě, že ho práce nesmírně baví.
Děkujeme panu Romanovi a cestovní kanceláři CK KOVOTOUR PLUS za nádhernou dovolenou plnou sluníčka
Patrik a Andrea

František a Daniela
03.09.2015 14:06 109.81.209.***
Černá Hora  

Nikdy více s touto cestovkou. Opravdu nejsme s manželkou nějak nároční a nemáme přehnané nároky, ale aby nám někdo až při cestě z letiště do hotelu sdělil, že došlo ke změně ubytování a místo Light All Inclusiv nabídl stravování formou bufetu v závodní jídelně, kdy jídlo z oběda jste měl i k večeři a musel podepisovat účtenku číšníkovi, že jste si vzal k jídlu jedno pití, tak o takové služby nestojím. Zájezd jsme reklamovali hned po příjezdu a odpověď z cestovky, měli jste si stěžovat hned na místě delegátce. Omluvili se a jako bonus nabídli slevu 500,-Kč, pokud si u nich příště zase koupíme zájezd. No není to od nich milé? :-) Jsou to podvodníci. Nasmlouvají si zájezdy,ale pak týden dva provedou změny a ty milý kliente máš smůlu a že jsme jako cestovka něco špatně udělali, tož my se Ti rádi omluvíme. Máme odpovědi uložené v PC a stačí jenom doplnit jména klientu. Hnus... >:)

 • Anonym (3)
Fanda
21.08.2015 11:39 195.22.34.***
Re: nikdy vic - cerna hora  

mišánku, proboha, tak proč jste si vybral dovolenou na Balkáně ? To Vám fakt šíbe???

 • Anonym (1)
Renáta J.
20.08.2015 12:14 84.42.157.***
Dovolená v Turecku  

Dobrý den s touto cestovní kanceláří jsme byli již několikrát v Turecku a vždy bylo vše jak má být .

Martin
20.08.2015 11:35 95.172.74.***
Neum 8-15.8.2015  

S CK kovotour jsme zakoupili týen v Bosně a Hercegovine v grand hotelu Neum. Bohužel cestovka se ukázala jako naprosto otřesná a celý výlet nám dost pokazila. Ve smlouvě jsme podepsali, že odjez do Bosny bude v pátek ve večerních hodinách, bohužel týden před odjezdem jsem obdržel email, kde si to cestovka rozmyslela a odjez byl v pátek v 8:30. Den dovolené navíc a to tak v krátkém čase a navíc v pátek byl opravdu veliký problém a skoro jsem si myslel, že ani nevyjedeme. Nakonec jsme se to povedlo, ale cesta autobusu trvala 18h (pravděpodobně díky tomu, že jsme jeli celou cestu 80 km/h) Do hotelu jsme dorazili ve 2:30 ráno. Delegát nám jen oznámil, ať se sami zeptáme na recepci, že určitě už budme mít pokoje připravené a následně odjel a nic nezařídil. Leč pokoje jsme nedostalai ani ve 2:30 ani v 9h ale až v 15:30 odpoledne! Do té doby jsme byli jako bezdomovce v loby hotelu a celý personál hotelu nad námi ohrnoval nos. Stačilo poiuze říct, že jsme přijeli s CK kovotour a už se s námi nechtěli bavit. Když jsme dostali pokoj, tak sice zapáchal kanalizací, ale alespoň nějaký byl. S CK jsem si ještě předem domluvil pokoj s výhledem na moře, ale recepční nám oznámila, že tato CK má objednané pouze ty nejlevnější pokoje, takže bye, bye krásný výhlede... V den odjezdu jsme dopadli úplně stejně jako v den příjezdu. do 10h jsme museli odevzdat pokoj a autobus dorazil ve 2:30 ráno druhý den !!! Takže dalších 16,5 h v loby. Autobus dorazil do ČR kolem 9 večer, takže výsledek. Nikdy více už nepojedeme s CK Kovotour a ani ji nikomu nedoporučuji. BTW raději už přístě jen ledadlem a bez jakékoliv CK :-)

 • Anonym (2)
Iveta
19.08.2015 14:32 95.85.250.***
Albánie, 10.-17. srpen 2015  

Letos v srpnu jsme s Kovotour Plus navštívili hotel Marina, Drač, Albánie. Hotel je pěkný, čistý, pokoje prostorné (měli jsem 1 dvoulůžko + přistýlka (ale bylo to standardní pevné lůžko !) pro syna. Krásný výhled na moře a překrásné západy slunce. Hotýlek je rodinného rázu nic megalomanského a tak to máme rádi. Je přímo na široké písčité pláži, po které se můžete procházet daleko daleko. Pláž každé ráno čistili a uklízeli a to nejen ty hotelové pláže, ale i veřejné, s čímž jsem se např. v jiných zemích nesetkala. Takže čisto. Před hotelem lehátka dle pokojů, takž žádná bitka o lehátka :) Prostoru dost, pláž je široká a nepřecpaná.
Jídlo je menší bufet, mega bufety jako v např. v Egyptě nečekejte, ale jídlo je čertvé a pestré, atmosféra rodinná, milí kluci číšníci.
Pokoje uklízí denně, uklízečky milé, čisto, koupelna prostorná a čistá.
Pěkný bazén, ve kterém si můžete zaplavat třeba i brzy po ránu, čistý.
V blízkosti bary, kde si můžete dát snack nebo kávu, levné, káva dobrá.
My jsme jeli s nejistotou, a tak jsme byli velice mile překvapeni.
Nicméně nesmíme zapomenout, že pořád je to Balkán a chudá země, takže na druhou stranu od hotelu je špína, nepořádek, někde i smrad. Kdo očekává luxus na všechny strany kolem dokola, nemůže jet ne Balkán. Na druhou stranu se potká s něčím, co se mu možná jinde nepřihodí - např. prodej čestvého ovoce přímo ze hřbetu oslíka.....medvědář s medvědem na pláži....
To už záleží na prioritách každého.
Delegáti CK - Martin i Roman byli OK, my jsme je moc nepotřebovali, příjemná byla úvodní schůzka s welcome drinkem a promítáním o Albánii, což bylo milé, protože se každý mohl o Albánii něco dozvědět, i když třeba na žádný výlet s průvodcem jet nechtěl.
Nás Kovotour nezklamala, co slíbila, to splnila. A hotel na 3* předčil naše očekávání.

 • Anonym (1)
 • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze