A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.09.2016 18:55 185.110.242.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

je to banda podvodnıku. jız nıkdy.

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.08.2016 07:29 84.42.176.***
Černá Hora  

Byli jsme letos v Černé Hoře v Adě Bojaně a nemůžu si stěžovat, jídlo super, ubytování a pláž neměli chybu, služby delegátů na vysoké úrovni. Příští rok jedeme zas.

• Sally
Sally 25.07.2016 08:17
Thassos  

Tak my jsme s Kovotourem nyni na Thassosu a nemuzeme si stezovat. Zatim je vsechno v pohode tak jak ma byt.

Neregistrovaný uživatel
14.07.2016 10:12 213.168.177.***
Bulharsko - Slunečné pobřeží  

Ač nerada, musím se připojit k nagativům na tuto CK. S maželem a synem jsme u CK KOVO TOUR PLUS zakoupili zájezd do Bulharska. Zaplatili jsme all inclusive a 4* hotel. Sice nás tedy nepřebukovali do jiného hotelu, ale úroveň jak stravování, tak hotelu byla naprosto otřesná a vůbec nekorespondovala s fotkami od CK.Hotel byl rozdělen na novou a starou část, nicméně CK měla foto pouze nové části hotelu. Na místě jsem se snažila danou situaci řešit s delegátkou, ta mi tvrdila, že nová část je plně obsazena. Vedení hotelu mi ale potvrdilo volné kapacity, přesto jsme nový pokoj, který jsme si ale zaplatili nedostali. Teď pár slov k našemu hotelovému pokoji, který měl mít údajně 4*. Pokoj byla jedna úzká nudle, ve které byly tři postele. a jeden noční stolek. Skřín žádná, takže jsme po celou dobu pobytu měli všechny věci v kufru. Když jsme si šli lehnout, nemohli jsme jít všichni najenou do pokoje, nevešli bychom se. První šel syn (6 let) a za ním já s manželem. Terasa .miniaturní balkon, na který se nevešel ani stolek s židlema, takže byl prázdný. Klima nefungovala, záchod stále protékal a ve sprch. koutě neodtékala voda. O plísni se nebudu ani vyjadřovat. Snažili jsme se trávit na pokoji co nejméně času, ale spát jsme jít někam museli. Ještě z místa pobytu jsem kontaktovala CK s tím, jaké jsou podmínky, že delegátka nám odmítla podat pomocnou ruku a navíc nám lhala o obsazenosti nové části. Po mém postěžování na úroveň 4* hotelu mi pracovnice call centra sdělila, že oni nemají * nýbrž lodičky a ty prý nemají stejnou váhu jako hvězdičky :-X v tuto chvíli jsem práskla tetefonem. Po příletu jsem napsala stížnost, bohužel byla zamítnuta. Závěr..... už nikdy. Těm, co se přesto rozhodnou pro tuto CK přeji pevné nervy a ať se dovolená vydaří ;-)

• Anonym (3)
  • Jaja
  • kulatyctverec
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
13.07.2016 20:48 217.66.185.***
Re: Černá Hora - Budva 2015 - Vila Regina Elena  

Tyhle žvásty si strc do *****. Tohle nemuze byt ani ve filmu stolek ze znacky. Pobavil jsem se. Takove pohadky mi nerikal ani deda

Neregistrovaný uživatel
02.07.2016 22:14 37.221.248.***
Re: Albánie, Drač  

Koukám, že se od loňského roku nic nezměnilo. Nedají si pokoj a stále budou podvádět a klamat. I přes těch pár reklamací lidí, co se nedají, se jim to stále vyplácí. Důrazně varuji před touto CK.

• Jaja
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
01.07.2016 13:22 89.111.77.***
Albánie, Drač  

Příbuzní se vrátili 26.6. večer, s Kovotourem nikdy více. Cesta autokartem znamenala, že je v Černé hoře vyhodili z autobusu a do Albánie jeli s nějakým Albáncem v autě! a s kuframa na střeše přivázanými provazy!!! Ubytováni byli v jiném hotelu a ne u pláže, nefunkční lednička, čouhající dráty, všude špína, jednou ráno je vzbudilo, když jim do pokoje vlezli místní lidi... Jediný bonus je, že si řádně procvičíte angličtinu při neustálých reklamacích. Kovotour to buď zcela nezvládá nebo naopak záměrně podepisuje smlouvy, u kterých už dopředu ví, že nesplní konkrétní ubytovací kapacitu.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
30.06.2016 16:55 37.48.10.***
CK Fantasy Travel  

Byla jsem s kamarádkami s CK Fantasy travel v Bulharsku v hotelu Amfora, na týden v červnu 2016. Perfektní služby, ochotný personál, výborné jídlo, česky mluvící delegát - SUPER SLUŽBY! Všem tuto CK doporučuji! Umí dobře poradit!

• Jaja
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
30.06.2016 13:12 77.236.194.***

Pokud si nechcete zkazit dovoulenou, zvolte jinou cestovku. Tohle je banda podvodníků. :-$

• Jaja
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
19.05.2016 13:42 77.48.109.***

Mohu potvrdit - s CK Kovotour už nikdy více. Kupovali jsme přes Dovolená . cz., Škoda že nejsou vložit fotografie našeho 3hvězdičkového ubytování a doplnila bych Vám je o fotky z katalogu. 2hvězdy v Egyptě proti tomuto byly luxus. Vrchol drzosti a arogance. Pro mě je lepší připlatit 2 tis než vyhodit třeba 10 tis. Kovotour nikdy více ani zadarmo. Radím - nebrat.

• Jaja
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze