A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
NICK
24.08.2013 17:08 85.71.173.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

V srpnu 2013 jsme byli v Řecku na Korfu v hotelu Primasol Louis Ionian Sun. Byli jsme naprosto spokojeni, šlo o pobytový zájezd s all inclusive službami. Delegátka CK Kovotour měla americký úsměv a cokoliv jsme chtěli, nebyl žádný problém. Předala nám i ryze praktické informace, které jsme posléze využili (spojení na českou zdravotní sestřičku, které se nám hodilo, když syn onemocněl). Jediné co bych trošičku vytkla, byl poměrně stručný book o této destinaci, ale na hotelu jsme načerpali informace z booků CK Exim tour a Fisher. To by mohla ještě do příští sezóny doladit. Celkově ale nutno říct, že jsou práci dělala velice dobře.
V hotelu bylo vše dle popisu a nebyl žádný zásadní problém. Myslím, že níže četně popisované problémy úzce souvisí s tím, kolik za dovolenou zaplatíte. Pokud jedete na, ve srovnání s ostatními cestovkami, levnější dovolenou, připravte se na problémy. Pokud máte možnost zaplatit si za lepší hotel, budete mít dovolenou bez problémů :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Hana MIKEŠKOVÁ
15.08.2013 22:48 90.176.44.***
KOVOTOUR PLUS ZKLAMAL  

V srpnu 2013 jsme s touto CK absolvovali dovolenou do Černé hory Čajn hotel Zlatibor a byli jsme velice zklamáni neboť CK Kovotour plus lživě popisuje tuto destinaci. Pláž je plná odpadků a nedopalků od cigaret,jako i celé letovisko.Hotel je vybydlený,v době mezi 15 a 22 hod.neteče vůbec žádná voda v horních patrech.Na hotelu je ubytováno cca100 dětí na ozdravném pobytu,takže je tam hluk do nočních až ranních hodin,což CK zamlčela,že tam tyto pobyty probíhají.S TOUTO CK UŽ NIKDY !!!!!!!!! :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@

• Anonym (6)
  • Anonym (3)
Jitkasaf
14.08.2013 20:46 178.77.216.***
Re: Podle CK Kovoutour prý krásná vila. Tak se na to podívejte a srovnejte ...  

Milý anonyme, nestrašte lidi. Četla jsem vaši recenzi den před odletem a brečela jsem, že nikam neletím. Ještěže mě rodina přemluvila. Odletěli jsme z Prahy v pět ráno, přesně dle voucheru, takže jsme měli celý den v Budvě na koupání. Odlet pak za týden v osm večer, takže zase celý den u moře. Plných osm dní. Organizace suprová, od letiště po výlety, schůzky. Delegátka Lenka všechno věděla a poradila, zařídila. Obsluhovala nás dvě děvčata, ochotná, milá. Nic nebyl problém. Chtěla jsem kávu k bazénu? Za půl eura jsem ji měla za chvilku na stole i s mlékem a úsměvem. Na požádání pustili vířivku v bazénu atd. Jídlo bylo chutné a syté. Snídaně servírovaná - káva, čaj, vločky, jogurt, sýr, salám, rajče, ovoce, sladké pečivo, džus. Po snídani se nás zeptali, co chceme ze dvou jídel k veřeři, jídelní lístek byl napsaný česky. Jejich jídlo je dělané na olivovém oleji, kterým nešetří. Mně to nevadilo. Mohli jsme jíst v klimatizované jídelně nebo venku.Pokoje jsou malé, to je pravda, ale čisté. Nikde žádné dráty, nebo jiné technické nedokonalosti. Na každém pokoji funkční klimatizace, a to není v Černé hoře samozřejmost, stejně tak jako bazén. Majitel dal na přivítanou zdarma víno, vodu, kafe, rakiji a pak se jen každý den zeptal, jestli je vše v pořádku. Takže žádná vlezlost, jen velmi milá pozornost. Pláž je zkratkou, na kterou přijde každý, cca 15 min. od vily, po cestě jsou tři markety a pekárna s úžasným pečivem, tabáky dva s velmi, velmi levnými cigaretami. Slovenská pláž je, pravda, přecpaná Rusy, ale za 3 E lze koupit zpáteční jízdenku na ostrov Sv. Nikolaj, na pláž Hawai kousek od pevniny. Z Budvy 10 min., jezdí kyvadlově od 9.OO do 19.00 po cca 20 minutách. Platí se tam 5 E za dvě lehátka a slunečník na den. Jsou tam i restaurace a kamenitá pláž s oblými oblázky a čistým mořem. Tam jsem byla nejčastěji. Nebo lze jet linkovým autobusem od marketu Slavija - zastávka přes silnici- na pláž Kamenovo, cca 6 km. Platí se řidiči při výstupu 1,5 E. Také je moc pěkná a klidná, malé kamínky. Může se i TAXI, ti jsou všude, stačí mávnout a nejsou drahé. Byla jsem na dvou výletech. Na raftech jsme sjížděli řeku Tara na hranicích s Bosnou. Zase super organizace a krásný zážitek. Je to nenáročných 13 km, zvládne to každý. Druhý výlet byl na Skadarské jezero. Lodí pro cca 40 lidiček, s koupáním v teplém jezeře. Měli jsme slovenskou průvodkyni a spoustu jsme se toho dozvěděli. Na závěr obou výletů byl skvělý oběd. Staré město je cca 1 km od vily, ale jde se k němu promenádou. Jedna vede kolem pláže a druhá pararelně o 50 m výš, Na ní jsou stánky s čímkoliv. Nebo pouliční umělci. Vila stojí pod pohořím, v zeleni. Protože je výše, není v ní hmyz jako v hotelích u Slovenské pláže. Toho jsem se bála nejvíc, ale zbytečně. Takže když to shrnu, tak to byla jedna krásná dovolená ..... Nebojte se jet s Kovotourem a už vůbec ne do Vily Golf Club.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Roman
12.08.2013 13:18 93.99.51.***
Zlatna obala  

Ubytování-jak nazval jeden z klientů takové dederonské-to se ještě přežít dá ale strava v tomhle jako komplexu katastrofa-podle delegátky-domača strava.Jenže paní delegátko já nebydlím u Vás doma ale v hotelu .Tohle snad nechtěla nebo nedovedla pochopit...Takže já říkám dovolená ano,Černá hora klidně ale bez Kovotouru...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Robert Janda
07.08.2013 17:52 94.112.206.***
Hotelový komplex ZLATNA OBALA  

Naposled jsme letěli s českou cestovkou Kovotour, CK nabízí na svých stránkách samé lži, počínaje klamáním zákazníka, že Zlatna Obala je tříhvězda, na hotelu je nápis Beach hotel Zlatna Obala **. Ubytování ja příšerné, ani prach neutírají, nábytek je v katastrofálním stavu, na stole telefon jehož kabel končí obmotanán kolem stolu, stravování ještě horší, na fotografiích mají bohaté švédské stoly, ale skutečnost je úplně jiná, prázdné švédské stoly, kde se očekává, zda se tam něco vyskytna. Po promluvě s ředitelem, který je jen postavička a nic s tím neudělá, se to asi o 2% zlepšilo. Nechápu jak tento zájezd mohou nabízet pro seniory, neboť cesta na pokoj měla strmé schody cca 165 schodů, v takovém vedru veliká zátěž (nazval bych to poslední cesta seniora). Úklid areálu velmi zanedbán. Poslední tečka byla po příjezdu domů, někteří už i ten poslední den odjezdu, měli horečku a žaludeční potíže jako v Egyptě. Chtěl jsem říci, že nejsem náročný klient, ale za takové peníze si představuji určitý standart. Závěrem shrnutí už nikdy více, strašné, strašné, strašné!!!!!!!!! :-$

Neregistrovaný uživatel
06.08.2013 00:35 89.103.127.***
Re: Sutomore alias Budva  

Nechali jsme si naplánovat dovolenou od www.dovolenabezcestovky.eu a vše bylo v naprostém pořádku. Doporučuji

• Anonym (19)
Jana Havlíková
03.08.2013 10:57 109.239.68.***
Sutomore alias Budva  

Varování pro důvěřivé turisty - seniory i ostatní!!!
Nejezděte na žádný zájezd s CK Kovotour plus - spláčete na výdělkem. Zaplatili jsme si dotovaný zájezd pro seniory v Černé Hoře - hotel Park v Budvě (letecky, plná penze). Na letišti v Podgorici nám delegát oznámil, že tento hotel má nějaké problémy s vodou a že má pro nás super - o třídu lepší hotel v Sutomore. Když si vyberu v CK nějakou destinaci, očekávám, že mě tam dovezou a nebudu jinde - ve vzdálenosti 40 min. autobusem a navíc tam, kde bych si pobyt v katalogu nikdy nevybrala! Těžko se můžete bránit na cizím letišti brzy ráno po celonočním cestování, navíc, když jsme nevěděli, co nás čeká. Kdo byl v hotelu Korali dobře ví, o čem mluvím - neochota, studené jídlo, otřesná pláž, promenáda mezi stavebními stroji, věčný hluk. CK ani neví, co prodává - na naši stížnost nám odpověděli, že jsme měli zaplacenou polopenzi v Budvě a oni nám dali v Sutomore plnou penzi.
Takže můžeme být rádi. Což, jak lze zjistit v katalogu, není pravda. Prostě nesolidní jednání, s touto cestovkou dovolenou nedoporučujeme. Nechali jsme se zkrátka nachytat na dotovaný zájezd pro seniory a dle stížností na tuto CK na internetový stránkách jsme nebyli jediní.

• Anonym (1)
anonym
31.07.2013 17:04 195.113.40.***
Podle CK Kovoutour prý krásná vila. Tak se na to podívejte a srovnejte ...  

Vila Golf Club jak ji prezentuje CK Kovotour plus s konfrontací klienta který, bohužel, naletěl klamavé reklamě !!

POLOHA

CK Kovotour plus:
velmi krásná vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí, restaurace, pekárna, market. Z vilky můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Fakta - klient
velmi vybydlená vila s pokoji o velikosi cca 8m2 je 1,1 km vzdálená od známého turistického střediska Slovenska plaža ve vilové čtvrti Budvy, která nenabízí prakticky nic zajímavého. Po cestě na pláž je k dispozici restaurace, pekárna a market. Z „vily“ můžete podnikat procházky na pláže cca 1km vzdálené, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy cca 3 km vzdálené s jedinečnou atmosférou.

VYBAVENOST

CK Kovotour plus:
recepce, restaurace, krásný bazén s vířivkou a nočním osvětlením, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Wifi připojení po celé vile (zdarma).

Fakta - klient
vila nedisponuje recepcí ani restaurací, má pouze jídelnu, kde je na polopenzi možnost výběr ze dvou jídel, které jsou připravované na přesný počet osob. Malý bazének, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Wifi připojení po celé vile (zdarma).

UBYTOVÁNÍ

CK Kovotour plus:
klimatizované jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, balkon.

Fakta - klient
vybydlené jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové s otřískaným nábytkem a zašlou špínou o velikosti cca 8m2 s nefunkční klimatizací, vlastní soc. zařízení asi 2m2, velmi starou TV, maličkou chladničkou na 2 pet lave a minibalkon cca 1m2. Upozornění pro klienty – ve dvoulůžkových pokojích se dva lidi NEVEJDOU.

STRAVOVÁNÍ

CK Kovotour plus:
snídaně a večeře výběr ze tří menu, možnost dokoupení obědů.

Fakta - klient
snídaně jedno menu předem dané, večeře výběr ze dvou menu, možnost dokoupení obědů. K dispozici nezdravá strava, převážně smažené a přepálené jídlo.

PLÁŽ

CK Kovotour plus:
písčitě-oblázková pláž je vzdálená 450m od vily (Slovenska Plaža) V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv.Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Fakta - klient
písčitě-oblázková pláž je vzdálená 1,1 km od vily (Slovenska Plaža) V širokém a dalekém okolí leží další zajímavé pláže, které nejsou snadno dostupné pěšky, lépe je využít místní dopravu nebo taxi (pláž Havai na ostrově Sv.Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

SPORT A ZÁBAVA
CK Kovotour plus:
poblíž se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

Fakta - klient
vzdáleně se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

NÁŠ NÁZOR
CK Kovotour plus:
vila s krásným bazénem příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy.

Fakta - klient
vybydlená a špinavá vila, která je cítit zatuchlostí disponuje malým bazénkem a nepříjemnou atmosférou vlezlého majitele. Umístěná je v klidnější části Budvy. Rozhodně doporučit po vlastní zkušenosti nemohu.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Kyselová Ilona
18.07.2013 15:26 195.113.40.***
Re: cestovní kancelář Kovotour plus  

Vážení Janíkovi, oslovila jsem další lidi, kteří mají s ubytováním ve Vile Golf plus a s cestovní kanceláří Kovotour stejnou zkušenost a byli ubytovaní v našem termínu. Na Kovotour jsem také podala stížnost a uvidím, jak zareagují. Vzhledem k jejich rozsahu podnikání si myslím, že jim o klienty vůbec nejde. Těch, kteří této cestovce naletí je asi stále dost na to, aby se jim to finančně vyplatilo. Peníze až na prvním místě, spokojenost klientů až nam místě vzdááááleně posledním. Bohužel.

• Anonym (3)
  • Anonym (24)
Jana
17.07.2013 12:06 194.213.46.***
Ulcinj - depandance Bellevue:  

Letos jsem si na last minute koupila zájezd Ulcijn - depandance Bellevue. Doma jsem si přečetla recenze a chtěla jsem to zrušit. Nakonec jsme se synem odcestovali a opak recenzí byl pravdou. Jídlo výborné, pokud nestačilo, personál nic nenamítal proti přidání si servírované stravy, ubytování jsme měli štěstí na větší pokoj (jsou tam malé a velké pokoje), koupelna nově vykachličkovaná, lednice funkční, klimatizace rovněž. Personál vždy příjemný. Celý den se po areálu pohybovali delegáti, kteří na sobě mají růžová trika a pomohou vám okamžitě, ať už je to vám přidělený delegát, nebo jiný. Tímto děkujeme za velmi příjemné vystupování delegátům Janě a Honzovi, kteří se o nás starali. Moře čisté, každé ráno se na pláži uklízelo. Pláž měla pouze 6 řad slunečníků, které ani nebyly zaplněné, takže žádný "mačkalov". Plavčík se snaží dohlížet na věci rekreantů, nechávali jsme vše na pláži i při odchodu na obědy. Pokud vetešníci chtěli nabízet na pláži zboží, plavčík je většinou odpískal, museli odejít, aby rekreanty neobtěžovali.Jediné nepříjemné bylo, že odpoledne dosti foukal vítr, který vás mnohdy donutil odejít z pláže. Příliš se výřil písek. Z dovolené jsem nadšená, co se týká služeb CK Kovotour. Negativní byl pouze závěr, kdy jsme na zpáteční cestu dostali delegátku slečnu NIkol, která očividěně pouze vykonávala brigádu. Bylo to nesrovnatelné s průvodcem na cestě na dovolenou, který nám celý den povídal o místech, kudy projíždíme, pouštěl video a soustavně zjišťoval, zda je vše v pořádku. Slečna Nikol byla, jako by se právě probudila a cokoliv po ní chtít bylo nereálné. Určitě bych se na tohlemísto vrátila.

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze