A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
anonym
31.07.2013 17:04 195.113.40.***
Podle CK Kovoutour prý krásná vila. Tak se na to podívejte a srovnejte ...  

Vila Golf Club jak ji prezentuje CK Kovotour plus s konfrontací klienta který, bohužel, naletěl klamavé reklamě !!


POLOHA

CK Kovotour plus:
velmi krásná vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí, restaurace, pekárna, market. Z vilky můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou.

Fakta - klient
velmi vybydlená vila s pokoji o velikosi cca 8m2 je 1,1 km vzdálená od známého turistického střediska Slovenska plaža ve vilové čtvrti Budvy, která nenabízí prakticky nic zajímavého. Po cestě na pláž je k dispozici restaurace, pekárna a market. Z „vily“ můžete podnikat procházky na pláže cca 1km vzdálené, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy cca 3 km vzdálené s jedinečnou atmosférou.

VYBAVENOST

CK Kovotour plus:
recepce, restaurace, krásný bazén s vířivkou a nočním osvětlením, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Wifi připojení po celé vile (zdarma).

Fakta - klient
vila nedisponuje recepcí ani restaurací, má pouze jídelnu, kde je na polopenzi možnost výběr ze dvou jídel, které jsou připravované na přesný počet osob. Malý bazének, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Wifi připojení po celé vile (zdarma).

UBYTOVÁNÍ

CK Kovotour plus:
klimatizované jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, balkon.

Fakta - klient
vybydlené jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové s otřískaným nábytkem a zašlou špínou o velikosti cca 8m2 s nefunkční klimatizací, vlastní soc. zařízení asi 2m2, velmi starou TV, maličkou chladničkou na 2 pet lave a minibalkon cca 1m2. Upozornění pro klienty – ve dvoulůžkových pokojích se dva lidi NEVEJDOU.

STRAVOVÁNÍ

CK Kovotour plus:
snídaně a večeře výběr ze tří menu, možnost dokoupení obědů.

Fakta - klient
snídaně jedno menu předem dané, večeře výběr ze dvou menu, možnost dokoupení obědů. K dispozici nezdravá strava, převážně smažené a přepálené jídlo.

PLÁŽ

CK Kovotour plus:
písčitě-oblázková pláž je vzdálená 450m od vily (Slovenska Plaža) V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv.Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).


Fakta - klient
písčitě-oblázková pláž je vzdálená 1,1 km od vily (Slovenska Plaža) V širokém a dalekém okolí leží další zajímavé pláže, které nejsou snadno dostupné pěšky, lépe je využít místní dopravu nebo taxi (pláž Havai na ostrově Sv.Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

SPORT A ZÁBAVA
CK Kovotour plus:
poblíž se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

Fakta - klient
vzdáleně se nachází promenády a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací diskoték, sportovních a kulturních aktivit.


NÁŠ NÁZOR
CK Kovotour plus:
vila s krásným bazénem příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy.

Fakta - klient
vybydlená a špinavá vila, která je cítit zatuchlostí disponuje malým bazénkem a nepříjemnou atmosférou vlezlého majitele. Umístěná je v klidnější části Budvy. Rozhodně doporučit po vlastní zkušenosti nemohu.

 • Anonym (3)
 • Anonym (1)
Kyselová Ilona
18.07.2013 15:26 195.113.40.***
Re: cestovní kancelář Kovotour plus  

Vážení Janíkovi, oslovila jsem další lidi, kteří mají s ubytováním ve Vile Golf plus a s cestovní kanceláří Kovotour stejnou zkušenost a byli ubytovaní v našem termínu. Na Kovotour jsem také podala stížnost a uvidím, jak zareagují. Vzhledem k jejich rozsahu podnikání si myslím, že jim o klienty vůbec nejde. Těch, kteří této cestovce naletí je asi stále dost na to, aby se jim to finančně vyplatilo. Peníze až na prvním místě, spokojenost klientů až nam místě vzdááááleně posledním. Bohužel.

 • Anonym (3)
 • Anonym (24)
Jana
17.07.2013 12:06 194.213.46.***
Ulcinj - depandance Bellevue:  

Letos jsem si na last minute koupila zájezd Ulcijn - depandance Bellevue. Doma jsem si přečetla recenze a chtěla jsem to zrušit. Nakonec jsme se synem odcestovali a opak recenzí byl pravdou. Jídlo výborné, pokud nestačilo, personál nic nenamítal proti přidání si servírované stravy, ubytování jsme měli štěstí na větší pokoj (jsou tam malé a velké pokoje), koupelna nově vykachličkovaná, lednice funkční, klimatizace rovněž. Personál vždy příjemný. Celý den se po areálu pohybovali delegáti, kteří na sobě mají růžová trika a pomohou vám okamžitě, ať už je to vám přidělený delegát, nebo jiný. Tímto děkujeme za velmi příjemné vystupování delegátům Janě a Honzovi, kteří se o nás starali. Moře čisté, každé ráno se na pláži uklízelo. Pláž měla pouze 6 řad slunečníků, které ani nebyly zaplněné, takže žádný "mačkalov". Plavčík se snaží dohlížet na věci rekreantů, nechávali jsme vše na pláži i při odchodu na obědy. Pokud vetešníci chtěli nabízet na pláži zboží, plavčík je většinou odpískal, museli odejít, aby rekreanty neobtěžovali.Jediné nepříjemné bylo, že odpoledne dosti foukal vítr, který vás mnohdy donutil odejít z pláže. Příliš se výřil písek. Z dovolené jsem nadšená, co se týká služeb CK Kovotour. Negativní byl pouze závěr, kdy jsme na zpáteční cestu dostali delegátku slečnu NIkol, která očividěně pouze vykonávala brigádu. Bylo to nesrovnatelné s průvodcem na cestě na dovolenou, který nám celý den povídal o místech, kudy projíždíme, pouštěl video a soustavně zjišťoval, zda je vše v pořádku. Slečna Nikol byla, jako by se právě probudila a cokoliv po ní chtít bylo nereálné. Určitě bych se na tohlemísto vrátila.

 • Anonym (3)
Janík
15.07.2013 17:59 95.173.218.***
Re: cestovní kancelář Kovotour plus  

Vážená paní.Mohu jen potvrdit Vaše slova.My jsme ti přestěhovaní.Na naší stížnost,cestovka do dnešního dne ,neodpověděla. Chudáci ti po nás.Rozbité okno ve dveřích balkonu ,snad nebudou potřebovat,je tam teplo.A až poteče voda o poschodí níž tak snad i opraví sprchový kout. S pozdravem Janíkovi.

Adolf
14.07.2013 16:29 46.47.181.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

Zúčastnili jsme se s manželkou ve dnech 26.6.až 10.7. t.r. pobytu v Turecku. Dosud jsme se nevzpamatovali z prožitého traumatu. Služby byly n epopsatelně špatné od příjezdu až po odjezd. Stravováním jsme byli ohrožování na zdraví,, protože jídlo bylo k snídani ohříváno z předchozího dne, oběd pravidelně sestával z jednoho hlavního jídla s kuřecím masem,druhého bezmasého. K tomu jsme měli rýži, nebo těstoviny s tím, že ty bývaly rovněž z předchozího dne.Tato informace se týká hotelu Adora beach v oblasti Side.. Majitelem hotelu je rodinný klan, nikdo nezná jiný jazyk nežli turecký a jedinný přítomný zástupce CK odmítal cokoliv řešit s odůvodněním že je pouze animátor se znalostí angličtiny a s provozovateli se nedokáže domluvit. Delegát při výjimečné návštěvě byl ochoten řešit jen písemné připomínky. Za to vše jsme zaplatili cenu All inclusiv.Stížností jsme měli daleko více, leč vše nelze ani popsatSnad jenom poznámka, že alkoholické nápoje byly z úsporných důvodů zásadně teplé - nechlazené, místo klidného prostředí jsme byli každodenně vzstaveni ohlušující rockové hudbě.Drzost a aroganci hoteliérů nejlépe ukazuje skutečnost, že pokud si klienti Kovoturu přinesli v obchodě zakoupený alkoholický nápoj, tak jim byl personálem prostě konfiskován.Varuji Vás proto před účasti na aktivitách Kovotouru. Jsou to prostě ŠMEJDI S KLAMAVOU REKLAMOU.







Kyselová Ilona
10.07.2013 14:35 195.113.40.***
cestovní kancelář Kovotour plus  

S cestovní kanceláří Kovotour plus jsme letos vycestovali poprvé a NAPOSLED !! Uhradili jsme pobytový zájezd do hotelu Suzana v Budvě - Černá Hora. V březnu 2013 jsem uhradila ½ zájezdu, v květnu 2013 druhou ½ zájezdu, 27.6.2013 jsem obdržela voucher, kde stále pro ubytování figuroval hotel Suzana. Po příletu do Podgorici jsme se v autobusu od delegátky stroze dozvěděli, že nebudeme ubytováni v námi vybraném hotelu, nýbrž v jinde z důvodu, že hotel Suzanu odkoupili Rusové. Víc nic, žádná omluva ... Ubytováni jsme byli ve vile Golf. Náhradní ubytování bylo strašlivé, doposud jsem se s něčím takovým nesetkala. Vybydlený objekt, otřískaný nábytek, proleželé matrace (v jiném pokoji se postel dokonce rozpadla), miniaturní pokoje pro dvě osoby naprosto nevyhovující, elektroinstalace nebezpečná, všude čouhaly dráty – z bojleru, nad umývadlem (patrně tam bývalo světlo) ze zásuvek atd. V jiných pokojích dokonce z bojleru kapala přes elektroinstalaci voda, jinde potopu zajišťovala neutěsněná vana. Hrůza. Delegát Kovotouru však toto ubytování ohodnotil jako adekvátní. Chudák delegát Karel. Děly se tam neuvěřitelné věci např.: manžele, kteří byli ubytování tři dny ve větším pokoji najednou přestěhovali do menšího pokoje z odůvodněním, že si nově příchozí uhradili all inclusive. Ovšem restaurace ve vile Golf nebyla restaurací, nýbrž pouze jídelnou, strava převážně smažená a přepálená, kterou zajišťovaly dvě dámy. Vařilo se pouze na počet strávníků podle předem objednaných jídel – výběr ze dvou. Nebyla to tudíž restaurace, kde si bylo možné ještě po večeři objednat něco dobrého z jídelního lístku, dát si skleničku vína atd. Tak jaké all inclusive ???
NEJEZDĚTE S KOVOTOUREM, JSOU TO PODVODNÍCI !!!!

Veronika
30.06.2013 09:52 77.48.31.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

S touto CK jsme se nyní vrátili z týdenní dovolené v Chorvatsku. Jak se píše níže, objednali jsme s podle katalogu 3* hotel, jakmile jsme dorazili na místo, zjistili jsme, že hotel má o hvězdičku méně. V katalogu bylo uvedeno ubytování v HOTELU, celý náš autobus byl ale ubytován v depandancích na svahu za hotelem. Když si jedna paní šla stěžovat, na recepci řekli, že naše CK Kovotour nemá žádnou smlouvu na hotel, pouze na ubytování v depandancích! Takže na tohle si dávejte pozor a ověřte si předem, že nebudete muset šlapat několikrát denně do kopce. Jinak celá dovolená probíhala bez problémů, především cesta busem byla pohodová, hlavně díky velice sympatickým řidičům a paní delegátce.

 • Anonym (1)
 • Anonym (3)
ZDENKA31 27.06.2013 08:09
Černá Hora Budva - dotovaný zájezd pro seniory  

V pondělí jsem se vrátila ze zájezdu pro seniory z Budvy - Park hotel. Do hotelu jsme přijeli kolem půlnoci, delegátka nás odvedla na recepci a prohlásila, že jde spát. Recepční (víceméně kluk) neuměl žádnou řeč, nedalo se s ním domluvit. Po odchodu na pokoj na někoho vypadly dveře od skříně, někde vyběhl nějaký hmyz. Hotel byl v katalogu deklarován jako 3 hvězdy, bohužel ve skutečnosti (označení na budově, v místním reklamním letáku, potvrzením na recepci) byl 2 hvězdičkový. Tomu také odpovídalo zařízení hotelu z doby Tita. Pokoj smrděl zatuchlinou, špína kam se podíváš. Přes reklamaci u delegáta nám bylo tvrzeno do očí, že je 3 hvezdičkový. Sice byla na pokoji TV, ale bohužel jen zrnila, žádali jsme naladění, nebylo nám vyhověno. Strava měla být plná penze formou švédských stolů, bohužel obědy byly servírované, nikdo opět personálu nerozuměl, co si vybírá k obědu ze 2 jídel. Žádali jsme přeloženou nabídku jídel na nástěnku. Nebylo nám vyhověno. Takže cestovní kancelář dává klamavou nabídku a na místě neřeší žádné reklamace. Přestože se jedná o Balkán, letos v moři plavaly odpadky typu kusů exkrementů, zbytky vložek, kondomy, uchošťoury, špína apod. To jsem dosud na celém pobřeží bývalé Jugoslávie nezažila a že sem jezdím hodně dlouho. Takže závěrem varuji před touto CK, měla jsem pocit při jednání s delegátem, jako kdybych se ocitla na "předváděcí akci".

 • Anonym (1)
 • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.06.2013 06:26 85.160.59.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

nejedte hrůza

 • Anonym (2)
 • Anonym (3)
Zbyněk
25.04.2013 16:35 77.104.209.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

této recenzi nevěřím, přiložím fotky z naprosto staršného ubytování v Černé Hoře. Sprosťárna od CK Kovotour!

 • Anonym (4)
 • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze