A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jaká je CK Kovotour plus?

08.08.2007 15:49:01 | Sony
Máme letět s CK Kovotour na řecký ostrov Thassos, nemáte někdo stouto CK nějaké zkušenosti?

díky
S.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kyselová Ilona
18.07.2013 15:26 195.113.40.***
Re: cestovní kancelář Kovotour plus  

Vážení Janíkovi, oslovila jsem další lidi, kteří mají s ubytováním ve Vile Golf plus a s cestovní kanceláří Kovotour stejnou zkušenost a byli ubytovaní v našem termínu. Na Kovotour jsem také podala stížnost a uvidím, jak zareagují. Vzhledem k jejich rozsahu podnikání si myslím, že jim o klienty vůbec nejde. Těch, kteří této cestovce naletí je asi stále dost na to, aby se jim to finančně vyplatilo. Peníze až na prvním místě, spokojenost klientů až nam místě vzdááááleně posledním. Bohužel.

 • Anonym (3)
 • Anonym (24)
Jana
17.07.2013 12:06 194.213.46.***
Ulcinj - depandance Bellevue:  

Letos jsem si na last minute koupila zájezd Ulcijn - depandance Bellevue. Doma jsem si přečetla recenze a chtěla jsem to zrušit. Nakonec jsme se synem odcestovali a opak recenzí byl pravdou. Jídlo výborné, pokud nestačilo, personál nic nenamítal proti přidání si servírované stravy, ubytování jsme měli štěstí na větší pokoj (jsou tam malé a velké pokoje), koupelna nově vykachličkovaná, lednice funkční, klimatizace rovněž. Personál vždy příjemný. Celý den se po areálu pohybovali delegáti, kteří na sobě mají růžová trika a pomohou vám okamžitě, ať už je to vám přidělený delegát, nebo jiný. Tímto děkujeme za velmi příjemné vystupování delegátům Janě a Honzovi, kteří se o nás starali. Moře čisté, každé ráno se na pláži uklízelo. Pláž měla pouze 6 řad slunečníků, které ani nebyly zaplněné, takže žádný "mačkalov". Plavčík se snaží dohlížet na věci rekreantů, nechávali jsme vše na pláži i při odchodu na obědy. Pokud vetešníci chtěli nabízet na pláži zboží, plavčík je většinou odpískal, museli odejít, aby rekreanty neobtěžovali.Jediné nepříjemné bylo, že odpoledne dosti foukal vítr, který vás mnohdy donutil odejít z pláže. Příliš se výřil písek. Z dovolené jsem nadšená, co se týká služeb CK Kovotour. Negativní byl pouze závěr, kdy jsme na zpáteční cestu dostali delegátku slečnu NIkol, která očividěně pouze vykonávala brigádu. Bylo to nesrovnatelné s průvodcem na cestě na dovolenou, který nám celý den povídal o místech, kudy projíždíme, pouštěl video a soustavně zjišťoval, zda je vše v pořádku. Slečna Nikol byla, jako by se právě probudila a cokoliv po ní chtít bylo nereálné. Určitě bych se na tohlemísto vrátila.

 • Anonym (3)
Janík
15.07.2013 17:59 95.173.218.***
Re: cestovní kancelář Kovotour plus  

Vážená paní.Mohu jen potvrdit Vaše slova.My jsme ti přestěhovaní.Na naší stížnost,cestovka do dnešního dne ,neodpověděla. Chudáci ti po nás.Rozbité okno ve dveřích balkonu ,snad nebudou potřebovat,je tam teplo.A až poteče voda o poschodí níž tak snad i opraví sprchový kout. S pozdravem Janíkovi.

Adolf
14.07.2013 16:29 46.47.181.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

Zúčastnili jsme se s manželkou ve dnech 26.6.až 10.7. t.r. pobytu v Turecku. Dosud jsme se nevzpamatovali z prožitého traumatu. Služby byly n epopsatelně špatné od příjezdu až po odjezd. Stravováním jsme byli ohrožování na zdraví,, protože jídlo bylo k snídani ohříváno z předchozího dne, oběd pravidelně sestával z jednoho hlavního jídla s kuřecím masem,druhého bezmasého. K tomu jsme měli rýži, nebo těstoviny s tím, že ty bývaly rovněž z předchozího dne.Tato informace se týká hotelu Adora beach v oblasti Side.. Majitelem hotelu je rodinný klan, nikdo nezná jiný jazyk nežli turecký a jedinný přítomný zástupce CK odmítal cokoliv řešit s odůvodněním že je pouze animátor se znalostí angličtiny a s provozovateli se nedokáže domluvit. Delegát při výjimečné návštěvě byl ochoten řešit jen písemné připomínky. Za to vše jsme zaplatili cenu All inclusiv.Stížností jsme měli daleko více, leč vše nelze ani popsatSnad jenom poznámka, že alkoholické nápoje byly z úsporných důvodů zásadně teplé - nechlazené, místo klidného prostředí jsme byli každodenně vzstaveni ohlušující rockové hudbě.Drzost a aroganci hoteliérů nejlépe ukazuje skutečnost, že pokud si klienti Kovoturu přinesli v obchodě zakoupený alkoholický nápoj, tak jim byl personálem prostě konfiskován.Varuji Vás proto před účasti na aktivitách Kovotouru. Jsou to prostě ŠMEJDI S KLAMAVOU REKLAMOU.Kyselová Ilona
10.07.2013 14:35 195.113.40.***
cestovní kancelář Kovotour plus  

S cestovní kanceláří Kovotour plus jsme letos vycestovali poprvé a NAPOSLED !! Uhradili jsme pobytový zájezd do hotelu Suzana v Budvě - Černá Hora. V březnu 2013 jsem uhradila ½ zájezdu, v květnu 2013 druhou ½ zájezdu, 27.6.2013 jsem obdržela voucher, kde stále pro ubytování figuroval hotel Suzana. Po příletu do Podgorici jsme se v autobusu od delegátky stroze dozvěděli, že nebudeme ubytováni v námi vybraném hotelu, nýbrž v jinde z důvodu, že hotel Suzanu odkoupili Rusové. Víc nic, žádná omluva ... Ubytováni jsme byli ve vile Golf. Náhradní ubytování bylo strašlivé, doposud jsem se s něčím takovým nesetkala. Vybydlený objekt, otřískaný nábytek, proleželé matrace (v jiném pokoji se postel dokonce rozpadla), miniaturní pokoje pro dvě osoby naprosto nevyhovující, elektroinstalace nebezpečná, všude čouhaly dráty – z bojleru, nad umývadlem (patrně tam bývalo světlo) ze zásuvek atd. V jiných pokojích dokonce z bojleru kapala přes elektroinstalaci voda, jinde potopu zajišťovala neutěsněná vana. Hrůza. Delegát Kovotouru však toto ubytování ohodnotil jako adekvátní. Chudák delegát Karel. Děly se tam neuvěřitelné věci např.: manžele, kteří byli ubytování tři dny ve větším pokoji najednou přestěhovali do menšího pokoje z odůvodněním, že si nově příchozí uhradili all inclusive. Ovšem restaurace ve vile Golf nebyla restaurací, nýbrž pouze jídelnou, strava převážně smažená a přepálená, kterou zajišťovaly dvě dámy. Vařilo se pouze na počet strávníků podle předem objednaných jídel – výběr ze dvou. Nebyla to tudíž restaurace, kde si bylo možné ještě po večeři objednat něco dobrého z jídelního lístku, dát si skleničku vína atd. Tak jaké all inclusive ???
NEJEZDĚTE S KOVOTOUREM, JSOU TO PODVODNÍCI !!!!

Veronika
30.06.2013 09:52 77.48.31.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

S touto CK jsme se nyní vrátili z týdenní dovolené v Chorvatsku. Jak se píše níže, objednali jsme s podle katalogu 3* hotel, jakmile jsme dorazili na místo, zjistili jsme, že hotel má o hvězdičku méně. V katalogu bylo uvedeno ubytování v HOTELU, celý náš autobus byl ale ubytován v depandancích na svahu za hotelem. Když si jedna paní šla stěžovat, na recepci řekli, že naše CK Kovotour nemá žádnou smlouvu na hotel, pouze na ubytování v depandancích! Takže na tohle si dávejte pozor a ověřte si předem, že nebudete muset šlapat několikrát denně do kopce. Jinak celá dovolená probíhala bez problémů, především cesta busem byla pohodová, hlavně díky velice sympatickým řidičům a paní delegátce.

 • Anonym (1)
 • Anonym (3)
ZDENKA31 27.06.2013 08:09
Černá Hora Budva - dotovaný zájezd pro seniory  

V pondělí jsem se vrátila ze zájezdu pro seniory z Budvy - Park hotel. Do hotelu jsme přijeli kolem půlnoci, delegátka nás odvedla na recepci a prohlásila, že jde spát. Recepční (víceméně kluk) neuměl žádnou řeč, nedalo se s ním domluvit. Po odchodu na pokoj na někoho vypadly dveře od skříně, někde vyběhl nějaký hmyz. Hotel byl v katalogu deklarován jako 3 hvězdy, bohužel ve skutečnosti (označení na budově, v místním reklamním letáku, potvrzením na recepci) byl 2 hvězdičkový. Tomu také odpovídalo zařízení hotelu z doby Tita. Pokoj smrděl zatuchlinou, špína kam se podíváš. Přes reklamaci u delegáta nám bylo tvrzeno do očí, že je 3 hvezdičkový. Sice byla na pokoji TV, ale bohužel jen zrnila, žádali jsme naladění, nebylo nám vyhověno. Strava měla být plná penze formou švédských stolů, bohužel obědy byly servírované, nikdo opět personálu nerozuměl, co si vybírá k obědu ze 2 jídel. Žádali jsme přeloženou nabídku jídel na nástěnku. Nebylo nám vyhověno. Takže cestovní kancelář dává klamavou nabídku a na místě neřeší žádné reklamace. Přestože se jedná o Balkán, letos v moři plavaly odpadky typu kusů exkrementů, zbytky vložek, kondomy, uchošťoury, špína apod. To jsem dosud na celém pobřeží bývalé Jugoslávie nezažila a že sem jezdím hodně dlouho. Takže závěrem varuji před touto CK, měla jsem pocit při jednání s delegátem, jako kdybych se ocitla na "předváděcí akci".

 • Anonym (1)
 • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.06.2013 06:26 85.160.59.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

nejedte hrůza

 • Anonym (2)
 • Anonym (3)
Zbyněk
25.04.2013 16:35 77.104.209.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

této recenzi nevěřím, přiložím fotky z naprosto staršného ubytování v Černé Hoře. Sprosťárna od CK Kovotour!

 • Anonym (4)
 • Anonym (1)
Zbyněk
25.04.2013 16:33 77.104.209.***
Re: Jaká je CK Kovotour plus?  

Pokud ještě nemáte koupený zájezd, tak ho v žádném případě nekupujte. S CK Kovotour máme nejhorší dovolenou v životě za sebou, každý den jsme čekali na den odjezdu, neskutečné zacházení hlavně se staršími klienty ze strany delegátyk, opravdu hrůza! Dovolenou jsme reklamovali už na místě, tam se nám delegátka sprostě vysmál, doma jsme se ještě dlouho z dovolené z CK Kovotour dostávali.

Zpět na všechny diskuze