A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jak se vám líbí nový Orbion???

08.04.2011 20:17:01 | ja-hoda
ja-hoda
Ještě jsem tu nic nezaložila :-D Tak snad po letech mohu jedno téma založit. Později ať je klidně smáznuto.
Asi půl hodinky jsem se tam orientovala, ale moc se mi tam nelíbí. Takové "neútulné", chybí tady ty "naše" barvy a orientace - no ta se asi dá nacvičit....jsem "konzerva" a staromilec v tomto ohledu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 23.01.2012 13:03
admin  

Dobry den, viz nase mailova komunikace. Nepodarilo se to ani nasemu testerovi a vec je nyni v reseni programatoru. Mockrat dekujeme za vasi pomoc:)

muchomurka 23.01.2012 12:03
Vkládání fotek  

již týden se snažím o vložení fotek k recenci hotelu a stále to hlásí chybu :-\

• Anonym (2)
admin2 15.10.2011 14:07
admin  

Vážení přátelé,

rádi bychom se omluvili za páteční výpadek našich webů, který byl způsoben technickou závadou.

Nyní je vše v pořádku.

Hezký víkend!

admin2 12.10.2011 12:08
admin  

Dobry den, diky za Vas nazor. Samozrejme smyslem zmen neni, aby bylo treba venovat vice usili praci s Orbionem, ale naopak. Verte, ze pro me to byl zprvu take sok, nyni jiz vice ocenuji moznost propojeni vyhledavani recenzi atd. na vsech zemich a podobne, coz drive nebylo mozne. Respektuji samozrejme i vas nazor.

Iwan 11.10.2011 18:38
Re: Jak se vám líbí nový Orbion???  

Orbion jsem měl v minulosti moc rád a často jsem tam chodil. I recenze psát a fotky vyvěšovat, vše se zdálo intuitivní a tak nějak přátelské. Orbion ve stavu, v jakém jsem ho našel před několika měsíci, mě šokoval. Nejprve jsem si myslel, že si zvyknu nebo že jsem jen nešika. Asi to tím nebude, ani si nezvyknu. Drzé reklamy, které se nedají zavřít, cizí fotky u vlastních recenzí, ve všem takový nepříjemný chaos. Pokud se má za to, že se porozumění novému pojetí musí věnovat více úsilí, tak to sorry, já to vzdávám, na změny k horšímu nejsem zvědavý. Fakt škoda.
Toto je můj patrně první i poslední vstup do diskuse. Myslel jsem, že se z Orgionu jen tiše vytratím, ale když jsem viděl některé reakce, nedalo mi to.

admin2 03.09.2011 11:36
Re: díky Honzo  

Dobry den, jak jsem jiz psala ve vlaknu pro admina - Honza je zrejme spatne nasazeny, a proto rusi zobrazovani fotografii. Situace se vyresi v pondeli, omlouvame se.

Gabriela24 02.09.2011 19:08
díky Honzo  

zdravím, prečo mi stále vyskauje reklama ked si pozerám foto v albumoch ??? už mi vážne ten Honza lezie na nervy !!!! :-@ :-@ :-@

admin2 22.07.2011 13:27
Re: zasilani upozorneni  

Dobry den, pani Dvorakova vzkazuje, ze uz o tom vedela tu delsi dobu, co pisete, ale stale je to v oprave, bohuzel. Diky moc za trpelivost.

Jala 22.07.2011 10:26

I mě se týká to, co popisuje DOPR, už jsem na to upozorňovala před delší dobou, stále je to nefunkční. Upozorňování chodilo jen ze začátku, nyní už delší dobu ne, nechodí ani komentáře, ze všech zaškrtnutých pouze upozornění na SZ.
A to je právě věc, která se mi na novém Orbionu líbila! Taky jsem na to spoléhala a prošvihla jsem asi pár zajímavých galerií. :-(

admin2 21.07.2011 15:57

Dobre, podivame se na to.

Zpět na všechny diskuze