A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jak se dostat do Černé hory?

02.02.2008 11:39:01 | Andula85
Ahoj, pravidelně jezdím do Itálie a Chorvatska, ale v Černé hoře jsem ještě nebyla. V sekci o dopravě jsem totiž našla, že tamější dopravní spojení nejsou příliš spolehlivá. Neměla bych tam teda jet radši autem, pokud se chci někam podívat kromě pláže? Osobně bych rozhodně volila letadlo z pohodlnosti, ale ne za každou cenu. Dík za tipy.
Andula
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.02.2014 13:24 78.136.149.***
Re: Jak se dostat do Černé hory?  

Ahoj....opožděně jsem narazil na Tvůj dotaz. Byla jsi v té Černé Hoře? Jezdím tam autem už více než deset roků. Mám tam přátele a dva roky už i lod. Pokud chceš, rád Ti poradím. Jirka

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
05.08.2012 01:03 212.79.105.***
Re: doprava...  

Ahoj co to prosim te bylo za ubytovani?? :D to zni velice dobre!!! :) hlavne ta cena ;)

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
BadVlad
28.07.2008 00:37 89.242.141.***
RE: RE: letadlo  

to makrela: ahoj ja ti poradim moc rad nejlepe udelas kdyz pojedes do dubrovniku a z dubrovniku do herceg novi autobusem je to za par drobnejch (z DUBR. do HN) cesta z brna do dubrovniku zpatecni stoji neco kolem 2600kc coz je naprosto super cena...z dubr. do hn jezdi autobusy dost casto takze neni problem s cekanim.
Ubytovani je to opravdu tak..lide si tam privydelavaji prave tim ze ubytuji lidi ve svem dome za prijatelnou cenu...na tvem miste bych se ubytoval mimo herceg novi jelikoz je to vyrazne levnejsi (treba cast baosice, bijela, dzenovici) sezenes tam ubytko levne a v herceg novi jsi autobusem za deset minut. Jezdim tam kazdej rok a jsem cernohorec. :)

• Anonym (7)
  • Anonym (10)
Petrav 08.06.2008 08:14
RE: autem  

A tady se neplatí za cstup na koupálko? A pokud by bylo k dispozici lehátko a slenečník, bylo by to v Česku zdarma? :-D
Pokud budete takové koupaliště provozovot, dejte vědět kde, rádi přijedem :-D

• Anonym (9)
  • Anonym (4)
dalibor
05.06.2008 15:50 90.183.92.***

tak teda ja tam byl loni je to zěmě rozporuplná ale krásná a tech par drobnejch co se všude někde platí kéž by to tak bylo všude vše vždy za 1euro chtel bych mít takove ceny vstupných v čr

• Anonym (6)
  • Anonym (10)
dalibor
05.06.2008 15:49 90.183.92.***

tak teda ja tam byl loni je to zěmě rozporuplná ale krásná a tech par drobnejch co se všude někde platí kéž by to tak bylo všude vše vždy za 1euro chtel bych mít takove ceny vstupných v čr

• Anonym (8)
  • Anonym (8)
dalibor
05.06.2008 15:45 90.183.92.***
auto/letadlo  

rozhodně autem je tam dost kam se podívat nebo si ho tam pak půjčit

• Anonym (20)
  • Anonym (20)
dalibor
05.06.2008 15:44 90.183.92.***
RE: RE: RE: RE: AUTEM  

musím říct ja osobně že naopak v čh mnohem méně policajtů jak chorvatsku jednou mě stavěli za předjíždění na plné po tom co se přede mnou sunula zastava rychlostí 20km v hodině ale nakonec když viděli v pase brno říkal zbrojovka brno zbrojovka popřál nam štastnou cestu a at jedem pomalu možná náhoda ale příjemná

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
1.karel 28.05.2008 09:33
RE: Jak se dostat do Černé hory?  

Ahoj Vendulo,jedině autem a to přes Bosnu příroda nádherná.V loni jsme takto jeli a v červnu jedu s manželkou znovu,spíše poznávačku,tak se můžeš přidat,čau

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
makrela
26.03.2008 16:53 85.207.165.***
RE: RE: RE: letadlo  

;-) Děkuju, to není špatný nápad.Zkusím se na to zeptat.

• Anonym (8)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze