A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jak rychle na angličtinu?

22.03.2015 15:46:32 | Erist
Erist
Často slýchávám od lidí, jak rychle na angličtinu? Každej teď jezdí na dovolenou do zahraničí a přece jenom s angličtinou se domluvíte všude, bez ní to budete mít těžké. A není nad to příjemně si popovídat v cizím jazyce a zlepšit si své dovednosti :). Jestli-že mohu poradit, tak určitě doporučuji http://www.jazykyhrave.cz/ , díky nim jsem se angličtinu naučil bez problémů na přijatelnou úroveň a netrvalo to ani nějak dlouho :), rozhodně to má větší efekt jak škola, kde jsem měl angličtinu několik let a skoro nic sem neuměl :D.
A jaké jsou vaše znalosti? :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Big smile 03.05.2015 17:43
Re: Jak rychle na angličtinu?  

V Itálii taky nejsou z angličtiny odvaření....

Ivan Behoun 29.04.2015 10:08

Tuto stránku vyzkouším.

Jiří Kuchta 13.04.2015 01:04

S tím "domluvíte všude" bych nebyl tak kategorický. Ne v každé zemi jsou z angličtiny odvázaní - typicky Francie.

Erist 26.03.2015 14:26

To věřím, teď plánuji na rok do Anglie, už se moc těším :-)

Jana Šimčíková 24.03.2015 12:59

Rok v zahraničí, a umím perfektně. :)

Erist 22.03.2015 15:42
Jak rychle na angličtinu?  

Často slýchávám od lidí, jak rychle na angličtinu? Každej teď jezdí na dovolenou do zahraničí a přece jenom s angličtinou se domluvíte všude, bez ní to budete mít těžké. A není nad to příjemně si popovídat v cizím jazyce a zlepšit si své dovednosti :). Jestli-že mohu poradit, tak určitě doporučuji http://www.jazykyhrave.cz/ , díky nim jsem se angličtinu naučil bez problémů na přijatelnou úroveň a netrvalo to ani nějak dlouho :), rozhodně to má větší efekt jak škola, kde jsem měl angličtinu několik let a skoro nic sem neuměl :D.
A jaké jsou vaše znalosti? :)

Zpět na všechny diskuze