A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jak na přestupy a co s kufrem?

21.04.2014 19:44:54 | supportidiots
supportidiots
Dobrý den, mám hrozný nervy a potřebuju poradit. Za pár týdnů letím sama na opačnou stranu světa a ještě nikdy jsem neletěla sama. Letím z Prahy do Frankfurtu, z něho do San Francisca a potom na Honolulu. Letím s Lufthansou, ale z San Francisca na Honolulu s United Airlines. Mám tedy několik dotazů.

Předpokládám, že když letím s dvěma aerolinkama, budu si muset kufr vyzvednout a znovu odbavit. Jak se to dělá? To mám jako vyjít ven a postupovat stejně, jako kdybych před tím neletěla? To snad ne, protože než se všechny kufry vyloží, to trvá i hodinu a to bych přestup určitě nestihla. Nebo se to odehrává někde jinde? A taky jak je to označené?

Prosím Vás, abyste mi poradili a také přidali třeba pár tipů, které se mi mohou na cestách hodit. Mockrát děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.05.2014 13:44 81.200.57.***
Re: Jak na přestupy a co s kufrem?  
nepř,Niky
03.05.2014 13:38 81.200.57.***

No do San Francisca by kufry měli být odbaveny. Takže ve Frankfurtu by jsi neměla mít starosti s odbavením kufru.
Ale v San Franciscu si podle mého názoru budeš muset kufr vyzvednout a následně odbavit na let do Honolulu. Přeci jen je to přílet do USA :-)
Toť můj názor.....

supportidiots 25.04.2014 23:10

Děkuji, ano přesně tak to mám. Velmi se mi ulevilo. :D

k.m
24.04.2014 18:48 178.255.168.***

pokud to máš na jedné letence(rezervaci) jdou zavazadla automaticky do cílové stanice a nezáleží na tom,že poslední segment je operován jinou leteckou společností!

Jiří Kuchta 22.04.2014 21:27

Zeptal bych se na zastoupení Lufthansy.

supportidiots 21.04.2014 20:44
Jak na přestupy a co s kufrem?  

Dobrý den, mám hrozný nervy a potřebuju poradit. Za pár týdnů letím sama na opačnou stranu světa a ještě nikdy jsem neletěla sama. Letím z Prahy do Frankfurtu, z něho do San Francisca a potom na Honolulu. Letím s Lufthansou, ale z San Francisca na Honolulu s United Airlines. Mám tedy několik dotazů.

Předpokládám, že když letím s dvěma aerolinkama, budu si muset kufr vyzvednout a znovu odbavit. Jak se to dělá? To mám jako vyjít ven a postupovat stejně, jako kdybych před tím neletěla? To snad ne, protože než se všechny kufry vyloží, to trvá i hodinu a to bych přestup určitě nestihla. Nebo se to odehrává někde jinde? A taky jak je to označené?

Prosím Vás, abyste mi poradili a také přidali třeba pár tipů, které se mi mohou na cestách hodit. Mockrát děkuji.

Zpět na všechny diskuze