A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jak/kde nakupujete zájezdy?

07.01.2008 16:19:10 | Lucca
Lucca
Chci se vás zeptat, jak si vybíráte zájezdy. Chodíte do kamenných poboček, nebo si to rezervujete nějak přes internet?
A preferujete weby jednotlivých cestovek, nebo dáváte přednost cestovním agenturám, které nabízí více zájezdů na jednom místě?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pavlin 07.01.2008 18:01
RE: Jak/kde nakupujete zájezdy?  

Tak já už jsem využil snad všechny možnosti:
<b>1.</b> Telefonická rezervace a následná návštěva pobočky CK (Čedok, Azzurro, Firo-tour)
<b>2.</b> Internetový požadavek, telefonická a e-mailová konzultace a následná návštěva pobočky (invia.cz)
<b>3.</b> Telefonický požadavek, e-mailová komunikace, e-mailem číslo účtu a částka, žádná smlouva ani voucher :-D (Sport-S) a nebo faktura a voucher e-mailem (Ingtours)
<b>4.</b> Internetová komunikace (nacesty.cz)
<i>U všech bylo ale jedno společné, vždy jsem si našel zájezd na internetu nebo v katalogu a porovnal na internetu s konkurencí.</i>
Jakou cestu zvolit záleží vždy na okolnostech, cestovce, časových možnostech (jak to spěchá) ;-) Jo, snad jednu jsem ještě nevyužil - nešel jsem do cestovky, aniž bych neměl dopředu vybráno ;-)

• Anonym (1)
bonka 07.01.2008 16:39
RE: Jak/kde nakupujete zájezdy?  

No já kupuji dovolenou většinou přímo od cestovek, vyřizuji vše telefonicky. Pokud bych se měla rozhodnout pro výběr dovolené přes nějakou cestovní agenturu, asi bych si vybrala na http://www.etravel.cz/, tam se mi zdá ta nabídka široká a ucelená, jak zájezdy do bližších destinací, tak i do těch vzdálených exotických ;-)

Lucca 07.01.2008 16:19
Jak/kde nakupujete zájezdy?  

Chci se vás zeptat, jak si vybíráte zájezdy. Chodíte do kamenných poboček, nebo si to rezervujete nějak přes internet?
A preferujete weby jednotlivých cestovek, nebo dáváte přednost cestovním agenturám, které nabízí více zájezdů na jednom místě?

Zpět na všechny diskuze