A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Jak je to s odlety u cestovky BLUE STYLE???

19.05.2013 16:25:14 | reninkab
reninkab
Všem přeji hezký den,jen se chci zepat jak je to s odletama???Věčinou všude píší jak je to hrozný do Turecka tenhle rok,protože se lítá s Travel Servicem,takže nevím??Prosím všechny ať mi odpoví!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.05.2013 16:18 193.86.230.***
Re: Jak je to s odlety u cestovky BLUE STYLE???  

Ježiš, vždyť letos na charterech létá jen Travel, tak já nevím, co se řeší.Létal i loni.....společně s ČSA.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Globík 20.05.2013 14:59

Myslím, že nechápat člověka, který toho málo chápe není nic neobvyklého :-)

• Anonym (1)
Halibut 20.05.2013 00:27

Ráda bych vám odpověděla, ale vůbec nechápu váš dotaz, na co se vlastně ptáte? Můžete svůj dotaz blíže specifikovat? Takto z něj vůbec nevyplývá co vás vlastně zajímá. ;-) Jediné, co vám mohu prozatím napsat, že letím do Turecka, s let. společností TVS jako téměř každý rok při naší dovolené a hrozného na tom není opravdu naprosto nic, řekla bych spíše naopak. Tak se zeptete konkrétněji a odpovím vám. :-)

• Anonym (1)
reninkab 19.05.2013 17:25
Jak je to s odlety u cestovky BLUE STYLE???  

Všem přeji hezký den,jen se chci zepat jak je to s odletama???Věčinou všude píší jak je to hrozný do Turecka tenhle rok,protože se lítá s Travel Servicem,takže nevím??Prosím všechny ať mi odpoví!!!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze