A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Já,cestovatel pražský

30.11.-0001 00:00:00 | kangasero
kangasero
Jééé, tak to je skvělý! :-D To tu ještě nebylo! V pár pohledech jsi nás protáhl po svých výpravách. Bezva nápad! :-P
Jen musím zkonstatovat, že postupem času se Tvé "Já pod vlivem..." začalo zklidňovat 8-O Co to? Že by to bylo přibývajícím věkem??? Tomu u Tebe nevěřím! :-D ;-)
Opravdu hezké a musím říct, že jsem se i pobavila. Díky a měj se krásně :-) ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milena 09.03.2011 19:15

:-)) :-)) :-))))) fakt doooooost dobrý

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
kangasero 07.09.2009 18:53

Ano,přesně tak,něco mezi Pampalínim a Emilem Holubem dohromady ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (8)
amirah 07.09.2009 18:08

No to je bombááá :-D :-P ;-) . Fakt moc povedený. Fotky č.1 a 2 - to je tuším slavný lovec Pampalíni ;-).

• Anonym (7)
  • Anonym (11)
kangasero 27.05.2009 13:01

Děkuji vám moji milí přátelé zde na Orbionu ;-) udělali jste mi radost,protože jste věnovali svůj čas mým obrázkům z cest a navíc se vám to líbilo,což je moc fajn :-D

• Anonym (8)
  • Anonym (9)
petras21 26.05.2009 18:05

Fakt dost dobrý...
zase jednou bezva nápad,
jak udělat něco jinak a úsměvně :-)
ale ta fotka č.13 mě dostala 8-O
to je i moje srdeční záležitost ;-)

• Anonym (9)
  • Anonym (9)
nadka 25.05.2009 17:15

chlape vy mě chcete snad zničit. Už dlouho jsem se tak u počítače nezasmála. Doufám jen, že to já a, já v, já na, já pod vlivem (jedno čeho) bude pokračovat a přeji krásné cestování. :-D :-D :-D

• Anonym (11)
  • Anonym (10)
kangasero 24.05.2009 22:09

Děkuji dámy za pozastavení,jsem rád,že se líbilo ;-)

• Anonym (8)
  • Anonym (7)
Kimi 21.05.2009 12:16

Ja si te nasla na tvem druhem profilu uz davno, takze tyhle fotky uz trochu znam...peknyyy:)

• Anonym (8)
  • Anonym (6)
Jaruš mushkela 20.05.2009 08:51

Jééé, tak to je skvělý! :-D To tu ještě nebylo! V pár pohledech jsi nás protáhl po svých výpravách. Bezva nápad! :-P
Jen musím zkonstatovat, že postupem času se Tvé "Já pod vlivem..." začalo zklidňovat 8-O Co to? Že by to bylo přibývajícím věkem??? Tomu u Tebe nevěřím! :-D ;-)
Opravdu hezké a musím říct, že jsem se i pobavila. Díky a měj se krásně :-) ;-)

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze