A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ITS Billa Travel

24.09.2009 17:48:50 | rannah
rannah
zdravím všechny,

já jsem letos objevila cestovku ITS Billa Travel, byla jsem s nimi v Rakousku na rodinné dovče a nemůžu si to vynachválit. v zimě se s nimi chystáme na hory...

mátě s nimi ještě někdo zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Monika
16.07.2015 12:27 178.255.175.***
Re: ITS Billa Travel  

Zdravim všechny,rada bych prispela s mou zkusenosti s touto cestovkou. Byli jsme v Italii, tam jsme měli mit hotel. Jenze po prijezdu jsme zjistili, ze to jsou samotne apartmány, kde není zadna recepce. Navíc neumíme moc cizi jazyky, takze jsme tam min. hodinu bloudili a nevedeli co mame delat. Pak nam nejaci italove rukama nohama vysvetlili, ze musíme do nejake italske agentury, která byla cca 1 km od hotelu a tam se zapíšeme a zaroven nam vydaji klice od nasich pokoju. To jsem den předem komunikovala s Billa Travel, zda po nas na hotelu budou něco chtit, nebo staci predlozit voucher a pote nam vydaji klice..a bylo mi sdeleno, ze předložíme na hotelu voucher a nic vic. To byla první situace, která nas vytočila. Pak jsme zjistili, ze nefunguje klimatizace. Když jsem Do Billa Travel volala, at to vyresi a poslou tam nekoho na opravu, tak ještě byla pani neprijemna, arogantni, naznačila nam ,at si v ovladaci vymenime baterky! Az po dvou dnech tam prisel opravar, který baterky vymenil. Pry na nej nemaji kontakt a musí mu napsat mail!!! :-@ Pak mi ještě pani rekla, at komunikuju s delegátem, který je k dispozici v miste, kde jsme ubytovany, ale ten nemluvi cesky, pouze anglicky nebo italsky!!! Ještě ted mam takovy vztek na tuto cestovku! ANI NAHODOU NEDOPORUCUJU! ABSOLUTNE SE NEUMI CHOVAT K LIDEM, KTERI OD NICH ZAJEZD ZAKOUPILI. PROTOZE PROC BY SE ONI STARALI, KDYZ UZ VY JSTE TY PENIZE U NICH UTRATILI? NIC VIC JE NEZAJIMA!!!!

• Anonym (1)
Mirka
23.01.2014 21:11 94.138.109.***
dovolená Kanárské ostrovy  

V loňském roce jsme si vybrali dovolenou s ITS Billa Travel. První týden jsme byli ubytováni v jiném hotelu a druhý týden byla rezervace prostřednictvím ITS. Ke konci prvního týdne jsem volala do ITS Billa, aby mi řekli číslo na delegáta, který se o nás bude druhý týden starat. Bylo mi přislíbeno, že po příjezdu na hotel mi delegát nechá obálku, kde budou vypsány schůzky.
Bohužel dopis se "nekonal"... Po dalším volání na ITS - což bylo někdy ve středu, kdy nám již dovolená téměř končila, mi teprve bylo sděleno, že českého delegáta nemají, pouze německy hovořícího.
Pokud by mi toto bylo sděleno hned, ušetřila bych si spoustu času o své dovolené hledání delegáta.
Jednání ze strany ITS Billa bylo velmi neprofesionální. Tak že - nikdy více!!!

• Anonym (4)
  • Anonym (9)
Eva
06.12.2013 09:40 90.181.29.***

Byla jsem s ITS Billa už celkem 4x, jezdíme pouze na Krétu. Naprostá spokojenost v hotelech se 4*, letos hotel 3* a je to zásadní rozdíl v ubytování i stravě, ale ne v ceně. Nedoporučuji hotel nižší kategorie !
Škoda, že se katalogy objevují daleko později než katalogy našich firem, které jsou na pultech již v listopadu.
Dovolenou vřele doporučuji, ale je nutné mít na paměti,že 90 % lidí budou Němci, zbytek Rusové a z EU. Pokud nemluvíte německy nemáte šanci navázat kontakt.

• Anonym (1)
  • Anonym (48)
Neregistrovaný uživatel
25.09.2013 13:52 88.101.232.***

:-D

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
erub
14.09.2013 15:29 88.103.16.***

Bohužel se asi již projevují letošní změny. Nejprve Exim zakoupila nadnárodní německá skupina REWE, pod kterou patřila i Billa a potom zase Exim v rámci té skupiny zakoupil Billu. Vloni jsme v Turecku měli delegátku od Billy a všechno bylo perfektní, letos jsem zvědavá (odjíždíme 18.9.) jak to bude. Zřejmě nás budou mít na starost delegátky Eximu. To je ta globalizace. Více se děsím příští sezony, pokud se nyní příznivé nabídky změní do stylu Eximu. To asi nikam nepojedeme.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
fifi15 14.09.2013 13:42

Letos velke zklamani,Zakyntos-laganas .3.9-13.9 2013,delegatka od exim tours,ktera nemela zajem o klienty s its ,coz hodne mrrzi,nevime proc nam nikdo neposkytl informace,ze se mame vsude obratit na exim.Vloni turecko ok. 8-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zuzana
09.09.2013 20:42 5.102.48.***
ITS Billa Travel  

S ITS Billa Travel jsme cestovali letos v září poprvé.Vybrali jsme si destinaci Turecko - Colakli. Dovolenou jsme si moc užili, delegátka od cestovní kanceláře Eliška Mlejnková byla velice ochotná, příjemná a o vše potřebné se postarala, se vším poradila.Patří jí veliké DÍK. :-) Vše co bylo uvedené na internetu bylo pravdivé.Je to cestovní kancelář, s kterou velice ráda zase vycestuji.Mohu jen doporučit.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Zdenka
09.09.2013 19:36 90.178.27.***

Divím se,že si tato cestovní kancelář říká cestovní kancelář.Webové stránky uvádějí mylné informace o termínech a neumožňují vůbec si podle vlastní volby vybrat zájezd.Musíte si tam vždy zatelefonovat a poté zjistíte ( my jsme to zjisťovali asi 10x a pokaždé to byla ta samá písnička),že nic neodpovídá Vašemu výběru.Zaměstnaci mají zřejmě dané přesné mantinely od nadřízených,které ovšem neumožňují vstřícné a očekávané jednání s klientem,jak je tomu zvykem u mnohých tuzemských CK.Doporučuji se obrnit trpělivostí a připravit si k ruce nějaký lék na nervy pokud se rozhodnete u této CK něco zarezervovat.

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
fifi15 29.08.2013 13:19

Byl nekdo prosim vas s ITS na Krete apartmany sunset,zajimalo by me jak to tam vypada dik za info 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Gabi
23.08.2013 12:18 193.228.234.***

Byli jsme s ITS Billou letos v červenci v Bulharsku. Organizace, ubytování, přílet, odlet, vše perfektní. Pouze paní delegátka špatně mluvila česky, ale byla milá a snažila se. Přestože jsme přijeli v cca 9 hodin na hotel a byla plná sezona (5.7.2013) na recepci již pro nás měli připravený apartmán, vyplněné doklady, takže jsme pouze řekli jméno, a oni nám předali klíče od pokoje.
Stejné zkušenosti mám z Turecka (i od známých). Záleží hodně jaký zájezd kupujete, v jaké cenové relaci. Když si koupím zájezd za pár korun, těžko může cestovka za to, že to je daleko k moři, nebo, že tam bylo jídlo pochybné kvality.

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze