A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Itálie - Livigno

22.09.2008 12:07:47 | lucy13
Ahoj chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s lyžováním s CK CDW? konkrétně itálie - livigno?
našla jsem recenze jen na léto s touto ck..prosim pokud máte někdo zkušenosti dejte vědět..
díky lucie
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 27.06.2013 20:35
Re: Itálie - Livigno  

Jelikož je Livigno bezcelní zóna, je možno z něj jak do Švýcarska, tak do Itálie vyvézt zboží v daném limitu (jako z dovozu ze zemí mimo EU). Pokud máte zboží nad tento limit a celníci vás zkontrolují, je za to samozřejmě postih.

Mimochodem, na webu této CK jsem našel jako zprávu - novinku informaci uvedenou v budoucím čase o akci, která se stala před 5 lety. Asi to bude velmi dobrá CK (((clap))) A to jsem jen zkusmo nalistoval jedno lyžařské středisko.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
LaryTer 27.06.2013 15:16

Já bych se ráda zeptala, jak je to v <a href="http://www.zimni-alpy.cz/italie/livigno/">Livigno</a> s alkoholem a parfémama? Někde jsem četla, že za tunelem vybírají strážnici a pokud máte nad limit, tak platíte pokutu?

• Anonym (1)
LaryTer 27.06.2013 15:15

Já bych se ráda zeptala, jak je to v <a href="http://www.zimni-alpy.cz/italie/livigno/">Livigno</a> s alkoholem a parfémama? Někde jsem četla, že za tunelem vybírají strážnici a pokud máte nad limit, tak platíte pokutu?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
lucy13
23.09.2008 13:58 78.45.53.***
RE: RE: Itálie - Livigno  

vážně nikdo nemáte zkušenosti z company diamod wind?
já je znám jen z léta..to mají dobrý zájezdy..ale zajimala by mě práve ta zima...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jiří Pospíšil
22.09.2008 15:16 213.192.3.***
RE: Itálie - Livigno  

tuto ck neznám, ale léta jezdím s bluesport.cz - zkuste je, na některé termíny jsou hodně levní

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
lucy13
22.09.2008 12:07 78.45.53.***
Itálie - Livigno  

Ahoj chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s lyžováním s CK CDW? konkrétně itálie - livigno?
našla jsem recenze jen na léto s touto ck..prosim pokud máte někdo zkušenosti dejte vědět..
díky lucie

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze