A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Iranci a cestovani

25.07.2014 16:40:25 | Roman
Ja byl v Iranu na prelomu 2008/2009 a v te dobe cestovat mohli.
Co se tyce toho zahalovani a odhalovani, tak je treba si uvedomit, ze to neni jenom "narizeni" vlady, ale je to soucast mistni kultury.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zuza.habi 26.07.2014 10:55

No...cestovat mohli a můžou..ale jen do okolních muslimských zemí + Arménie, Gruzie, Azerbajdžán...... jinak za cesty na západ platí šílené peníze, na které průměrný i bohatší Íránec nemá....jen ta nejbohatší špička bohatých...2 věc, můžou cestovat, když jim někdo pošle zvací dopis, což znamená pro nás mít několik tisíc eur na účtě a zaručit se za toho člověka. Tradice hraje velkou roli..samozřejmě, kdyby systém v Íránu řekl..nemusíte nosit šátky, na vesnicích ho odloží jen málo dívek a žen, ve velkých městech (zejména těch open-mind) opravdu hodně žen.....momentálně tradice netradice, bez šátku na ulici jdou kvůli porušení nařízení do vězení....sedí tu teď vedle mě mladý íránský učitel který před politickým systémem docela dramaticky emigroval do Švýcarska.....tak ho cituji... No třeba jsem ale špatně poslouchala ty lidské příběhy, co mi místní o jejich životě v Íránu vykládali ovšem za zdmi svých domů....aby to nikdo jiný neslyšel..

Roman
25.07.2014 17:40 83.208.43.***
Iranci a cestovani  

Ja byl v Iranu na prelomu 2008/2009 a v te dobe cestovat mohli.
Co se tyce toho zahalovani a odhalovani, tak je treba si uvedomit, ze to neni jenom "narizeni" vlady, ale je to soucast mistni kultury.

Zpět na všechny diskuze