A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Írán 2008

02.07.2008 18:08:09 | Arabáč
Zdravím všechny. S CK Alvarez jsem bez předchozích referencí letos letěl do Íránu. A moje zkušenost s touto cestovkou? Solidní jednání,velice ochotné pracovnice na cestovce,informace o zájezdu na velice dobré úrovni.Tak že SPOKOJENOST. Rozhodně jsou na mém seznamu cestovek s nimiž klidně pojedu zas i do řekněme problematické země. Nicméně jak se říká - jedna vlaštovka jaro nedělá a důvěřuj ale prověřuj. Tak že - když nevíš, chce to se zeptat. Líná huba - holé neštěstí. Já se ptal a vždy dostal uspokojivou odpověď. Mimochodem, Írán doporučuji. Bylo to supr.Naprosto bezpečná země, čistá, žádné střevní potíže. Íránci supr lidi,mešity úžasný,cestování místní dopravou - zážitek na celý život,(a o život. V Íránu je hodně levně a je tam co vidět. Hned bych se tam vrátil.Tak Salám Alejkum cestovatelé.Arabáč.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
šuškič 17.12.2014
17.12.2014 23:29 90.182.101.***
Egypt 2003  

Skvělý zájezd shodou okolností nás bylo bohužel skoro 20, ale nejlepší nám známý průvodce Honza Šípal nás tehdy protáhl i až do té doby neznámými kouty Egypta , což byly saharské oázy , kam se do té doby nejezdilo a my to dělali ve čtyřech a to bylo něco. 8-)

• Anonym (1)
Lucinka
08.07.2011 17:15 86.108.49.***
Re: Iran  

Taky se přidávám, jsme s manželem spokojení klienti této cestovky, byli jsme s nimi v Peru, na Filipínách a v Indii. Vždy dobrý průvodce, asi nejlepší byl Michal Čepek v Indii.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
elena
07.07.2011 11:44 94.249.88.***
Re: Iran  

S CK Alvarez jsem absolvovala již řadu zájezdů, naposledy do Alžírska (minulý rok) a do Íránu (tento rok). Výborná organizace, obě ty země jsou nádherné, takže už jenom samotné vás uchvátí, ale pokud se k tomu přidá ještě organizace šikovné průvodkyně Katky Maruškinové, její znalosti světa Blízkého východu a milý úsměv, všechno jde jednodušeji ... příští rok chceme s Alvarezem do Maroka. Jinak jsme si všimli, že mají podstatně lepší ceny než řada cestovek typu Livingstone a Adventura ... kdo by si chtěl přečíst nějaké cestopisy právě od naší paní průvodkyně, naleznete je na její stránce www.kouzloorientu.wordpress.com

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
prepelica
28.08.2010 22:29 88.100.88.***
RE: RE: Iran  

Alvarez ma ted na podzim zajezd do Alzirska, takze po nem budeme moudrejsi :-)

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
ajakos
13.11.2009 20:00 194.228.207.***
RE: Iran  

a jak je v alžírsku?děkuji za odpověd,pa andy

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
delegat-ka
01.09.2009 16:46 88.100.88.***
Iran  

Jee, tak tam by se teda rada nekdy podivala ... to same muzu ja rict napr. o Syrii a Libanonu, totalne bezpecne a ciste zeme, taky zadne strevni potize jako napr. v Egypte, zpousta pamatek. Alvarezove to maji asi hezky zmaknute tady ty "problematicke" zeme.

• Anonym (6)
  • Anonym (5)
Arabáč
02.07.2008 18:08 85.239.255.***
Írán 2008  

Zdravím všechny. S CK Alvarez jsem bez předchozích referencí letos letěl do Íránu. A moje zkušenost s touto cestovkou? Solidní jednání,velice ochotné pracovnice na cestovce,informace o zájezdu na velice dobré úrovni.Tak že SPOKOJENOST. Rozhodně jsou na mém seznamu cestovek s nimiž klidně pojedu zas i do řekněme problematické země. Nicméně jak se říká - jedna vlaštovka jaro nedělá a důvěřuj ale prověřuj. Tak že - když nevíš, chce to se zeptat. Líná huba - holé neštěstí. Já se ptal a vždy dostal uspokojivou odpověď. Mimochodem, Írán doporučuji. Bylo to supr.Naprosto bezpečná země, čistá, žádné střevní potíže. Íránci supr lidi,mešity úžasný,cestování místní dopravou - zážitek na celý život,(a o život. V Íránu je hodně levně a je tam co vidět. Hned bych se tam vrátil.Tak Salám Alejkum cestovatelé.Arabáč.

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze