A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

invalidé

04.06.2009 10:12:08 | Jankovský Ing.Doc.
můžete mi poradit, jak si mám jako ZTP (invalida) zajistit u CK Fischer objednání pokoje pro ZTP, když je hotel nabízí. Již dvakrát jsem žádal o to, aby CK informovala hotel o mé invaliditě, ani jednou nebyl hotel ani delegátka vůbec informováni. Dovolená od 18.8. Ibiza.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mulatice
05.06.2009 12:15 89.111.73.***
RE: invalidé  

zkuste se obrátit na jiného pracovníka cestovky. Přeju, aby vše by,o vyřešeno k vaší spokojenosti.

• Anonym (27)
  • Anonym (33)
mulatice
05.06.2009 12:14 89.111.73.***
invalidé  

Dobrý den, mám maminku na vozíku. Letěli jsme loni s CK Fischerem na krétu a musím řící, že nebyl problém s objednáním pokoje pro invalidi. Hotel nebyl přímo označen, že mají pokoje pro invalidi, ale pracovnice u cestovní kanceláře zajistila odbavení na letišti i informovala hotel, že přijede vozíčkář a už měli pro nás pokoj v přízemí s terasou hned blízko jídelny, bazénu. Všichni ochotní jak na letišti tak v hotelu. Na delegáta jsme se nespoléhali, protože ten tam byl na ozdobu. Vše jsem si sama vyřešila s recepcí. Velká spokojenost. Asi je to o lidech, kdo zrovna sedí u přepážky.

• Anonym (35)
  • Anonym (37)
Jankovský Ing.Doc.
04.06.2009 10:12 86.49.58.***
invalidé  

můžete mi poradit, jak si mám jako ZTP (invalida) zajistit u CK Fischer objednání pokoje pro ZTP, když je hotel nabízí. Již dvakrát jsem žádal o to, aby CK informovala hotel o mé invaliditě, ani jednou nebyl hotel ani delegátka vůbec informováni. Dovolená od 18.8. Ibiza.

• Anonym (36)
  • Anonym (40)
Zpět na všechny diskuze