A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Info o kempe

16.07.2010 11:49:50 | Arnica
Prosila by som o informáciu ľudkov, ktorí boli v tomto roku v kempe Duca Amadeo v Martin Sicuro.
Minulý rok nám život otravovali " taliansky spoluobyvatelia" ktorí vôbec nerešpektovali pravidlá vzťahujúce sa na pobyt. Mali sme tú smolu, že náš stan susedil z ich a tak sme si užili každodenné a každonočné mulatčáky a hurhaj až do rána.Končili tak okolo 5 hod.ráno.Nepomohli ani dohovory delegátky, ani majiteľa kempu. Takú otrasnú dovolenku, z ktorej som šla na smrť unavená som ešte nezažila. A keďže viem,že kempe bývali každý rok, nechcem riskovať znovu prežitie tej hrôzy.
Tak by som prosila o info-či aj v tomto roku sa tam nachádzajú títo "kempisti". Veľmi rada by som totiž už 5 rok navštívila toto miesto, lebo je tam naozaj krásne a so službami som bola vždy spokojná. Ďakujem.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 17.07.2010 12:04
admin  

Zdravim, Arnico, doporucuji spise vyuzit diskuzi primo pro jednotlive zeme, zde v sekci o CK je mensi sance, ze se zde najde nekdo, kdo v oblasti byl. Mejte se!

• Anonym (156)
  • Anonym (148)
Arnica
16.07.2010 11:49 95.105.199.***
Info o kempe  

Prosila by som o informáciu ľudkov, ktorí boli v tomto roku v kempe Duca Amadeo v Martin Sicuro.
Minulý rok nám život otravovali " taliansky spoluobyvatelia" ktorí vôbec nerešpektovali pravidlá vzťahujúce sa na pobyt. Mali sme tú smolu, že náš stan susedil z ich a tak sme si užili každodenné a každonočné mulatčáky a hurhaj až do rána.Končili tak okolo 5 hod.ráno.Nepomohli ani dohovory delegátky, ani majiteľa kempu. Takú otrasnú dovolenku, z ktorej som šla na smrť unavená som ešte nezažila. A keďže viem,že kempe bývali každý rok, nechcem riskovať znovu prežitie tej hrôzy.
Tak by som prosila o info-či aj v tomto roku sa tam nachádzajú títo "kempisti". Veľmi rada by som totiž už 5 rok navštívila toto miesto, lebo je tam naozaj krásne a so službami som bola vždy spokojná. Ďakujem.

• Anonym (155)
  • Anonym (144)
Zpět na všechny diskuze