A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Indonésie

09.05.2014 10:50:42 | menima nepřihl.
Parádní fotogalerie,díky za pokoukání a připomenutí si některých známých míst.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
L.Fox 24.05.2014 12:03

Evelínko, nááááádhera, konečne som si mohla v kľude pozieť fotky z takej úžasnej dovči.
Teda videli ste toho neskutočne veľa, klobúk dolu, úžasné zážitky (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Réza 2 11.05.2014 21:49
Re:  

Evelín, tak jsem došla k poslední fotce a tentokrát ani nedokážu napsat, která je pro mně ta NEJ ... :-\ zato bych si troufla tvrdit, že to je Tvoje NEJ dovolená, NEJ zážitky a i ta fotogalérie je Tvoje NEJ :-) a moc Ti to všechno přeji, stejně jako další individuální cestování a poznávání bez CK, máš můj obdiv (((clap)))

Kory 11.05.2014 16:41

Krásné fotky Evi, povedly se :-)

bonka 11.05.2014 14:39

Jedním slovem NÁDHERA!!! O:-)

Tina21 10.05.2014 09:09
Re:  

Evelín - krása a popisky tomu celému dodali ten správny šmrnc (((clap)))
Skusim hádanky - na strome je papaya, ker tipujem na vianočnú ružu(?) a to smradľavé je durian.

Úžasná cesta, plná nezabudnuteľných zážitkov :-)

Hanyyk 10.05.2014 07:22
Jitka 09.05.2014 16:58

No pane jo, Evelíno, nenacházím slov. Paráda, nádhera! Tak takovou cestu si taky nechám výhledově líbit. Těším se na popisky a vůbec mi nevadí, že budou zítra, protože jsem teď procvakala fotky několikrát po sobě a mám křeč v ruce.
Ti orangutani tam byli volně nebo to byla nějaká rezervace, kde jste je nemohli minout?

menima nepřihl.
09.05.2014 11:50 85.71.203.***
Indonésie  

Parádní fotogalerie,díky za pokoukání a připomenutí si některých známých míst.

Zpět na všechny diskuze