A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Indie - rady, typy a důležité informace

01.10.2009 10:43:44 | Marjam
Marjam
Prosím všechny cestovatele, kdo jste navštívil Indii, abyste nám, kdo se do této země teprve chystají poskytly cenné rady, typy a důležité informace, které se hodí na cestu. Na co si dát pozor, jaké jsou ceny, počasí, koupání v moři, památky, očkování, léky...zkrátka vešekré všeobecné informace, které se budou na cestu do Indie hodit každému. Děkuji :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ludek28 28.11.2011 22:42
Re: Pánská jízda - severní Indie - leden 2012  

je to myšleno tak, že ženské jedou teď 1. prosince, chlapi 4. ledna a chlapi i ženské společně začátkem února.
Luděk

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
romana.tika 16.11.2011 13:41
Re: Pánská jízda - severní Indie - leden 2012  

Je to myšleno, že ženské nemůžou ;o)))

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
Ludek28 14.11.2011 15:24
Pánská jízda - severní Indie - leden 2012  

Kdo rád cestuje v partě, může se přidat k nám - parta mužů, kamarádů, kteří rádi objevují nová místa a zažívají dobrodružství - čundr po severní Indii - leden 2012.

• Anonym (15)
  • Anonym (15)
tundrida 23.10.2011 10:39
Re: Indie - rady, typy a důležité informace  

Dobrý den, v pondělí si jdu zařídit vízum do Indie.. setkal jste se někdo se zamítnutím? Jsem svobodná a nezaměstnaná, tak aby nebyl problém, že tam budu chtít třeba zůstat :D jedu tam na měsíc na jazykový kurz, při předložení cestovní smlouvy od CK a potvrzení školy by snad neměl být problém? CK mi řekla, že si to mám vyplnit a zařídit sama. Nechápu ještě otázku "Jméno a adresa dvou referenčních osob ve vlasti žadatele".. to je jako ta CK? Děkuji

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
chocolate 22.08.2011 18:31
počasí březen,duben  

Spřádáme plány o cestě do Indie, jediná možná doba kdybychom mohli je konec března začátek dubna, známí nás ale varovali,že tou dobou tam začinají být velká horka a že by nám cestu pokud bychom rádi něco viděli a cestovali vůbec nedoporučovali. Může mi prosím někdo napsat ze zkušenosti zda jsou ty horka opravdu tak velká neb my nejsme na horko nijak extra zvyklí a když pomyslím,že by mi to zkazilo celou dovolenou a byla jsem akorát tak otrávená raději cestu přesunem.

• Anonym (12)
  • Anonym (24)
thecuriousdee 27.12.2010 11:32
RE: RE: Indie  

Ohľadom tých listov - sú palmové a jedná sa o tzv. Nadi astrológiu. Viac napr. na: http://en.wikipedia.org/wiki/Nadi_astrology

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
Marjam 30.11.2010 11:11
RE: RE: Indie  

OZZY HK - také jsem o tom četla a moc mě to fascinovalo! Myslím ale, že to nebyly fíkové listy, ale banánové nebo palmové. Bohužel také nevím, kde se o tom dočíst víc. Podle článku, který jsem četla, je tohle docela tabu a tak si myslím, že nejvíc by se asi člověk dozvěděl na místě od domorodců. Kdyby se Ti podařilo o tom vypátrat více info, prosím poděl se o ně, budu moc ráda :-)

PS: Druhou cestu do Indie jsem v plánu již neměla, ale ty "listy budoucnosti" mě fakt zaujaly...že by přeci jen byla ještě výprava po pátrání palmových listů... ;-) :-D

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
OZZY HK
15.11.2010 12:42 85.70.28.***
RE: Indie  

Zdravím :-D,
chci se zeptat,kde najdu knihovnu fíkových listů.Něco jsem se o ní doslechla-nevím,zda mám správně název.Chtěla bych si o ní něco přečíst na Netu podrobněji a nemůžu to nalézt. Mají tam prý Ti
" vyvolení" napsaný na fíkových listech svůj osud...aspoň město. Díky. Renata.

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
Mijaita 26.10.2010 23:47
Indie  

Zeptejte se na co chcete, na vše ráda odpovim! p.s. mám úplně novou, nepoužitou mapu kterou prodám se slevou , čili jen za 150,- Kč, jestli ještě nemáte. 1:2 750 000 +Nepál,Bangladéš,Bhútán,Srí Lanka. Tak se ozvěte. Může být i na Skypu :-)

• Anonym (17)
  • Anonym (19)
olda
21.09.2010 22:41 92.62.224.***
Andamany  

Chceme navštívit také Andamanské Ostrovy.Můžete mi podat někdo informace o ubytování na některém z těchto ostrovů?Popř.jak se tam nejlépe dostat.Dekuji.Olda

• Anonym (12)
  • Anonym (15)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu