A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

IM TRAVELLING a DETUR

17.07.2007 10:10:56 | Václav C.
chtěl bych vás varovat před cestovníma kancelářema IM TRAVELLING a DETUR. Jejich praktiky jsou natolik drsné že budete litovat peněz i času který jim věnujete. Na toto téma jsem založil webovky, které postupně doplním o fakta a fotky. Domoci se svých práv však později není možné, protože to co inzerují pak nevloží do smlouvy. No a pokud zůstanete v zahraničí bezradní tak bud neberou telefony, nebo vám odseknou že jste u moře tak o co jde.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
MK
14.09.2007 11:20 89.24.35.***
...  

takhle se začínají chovat včechny cestovky např. CK Alexandria, to je to samé,...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
mias
03.09.2007 17:03 88.103.140.***
RE: RE: RE: CK VTT  

Cim vas podvedli? My mame u vtt zaplaceny zajezd.

• Anonym (1)
Eva Lac
21.08.2007 09:35 77.237.129.***
RE: RE: CK VTT  

S ck VTT už nikdy nepojedeme!namísto v pěkném hotelu,který jsme si vybrali a zaplatili,jsme skončili v hrozné díře s betonovýma postelema a neuvěřitelným humusem jak před hotelem tak na pláži!Jsou to podvodníci,ale bohužel nic neuděláte,oni mají právo Vás nacpat kam chtějí!!!Ale jaké práva mate Vy????? :-x :-x :-x

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dáša Š.
16.08.2007 13:06 62.4.97.***
RE: RE: RE: RE: RE: nejhorší dovolená  

Dobrý den Pavle,vždyť to píšu,že jste se snažil vše vyřídit,abyste nám pomohl a byli jsme Vám vděční,postaral jste se o nás,navzdory tomu,že jste 2 měsíce nedostal výplatu,což jsme všichni ocenili,ale na začátku jste nám slíbil návrat do 5-10 minut a přišel jste za 5 hodin,chápali jsme Vaši situaci ,ale Vy zase chápejte tu naši,nebral jste nám vůbec mobil a my jsme už nevěřili,že se vrátite a všechno jsme si museli zjistit sami přes Českou pojišťovnu...jistě uznáte,že nám moc do smíchu nebylo,když jsme nevěděli,co bude a kde budeme vůbec spát a seděli jsme do 2 v noci před hotelem ... :-((

• Anonym (1)
Pavel Petrik
14.08.2007 15:52 62.38.222.***
RE: RE: RE: RE: nejhorší dovolená  

Dobry den jmenuji se Pavel Petrik a jsem ten delegat, ano vratil jsem se za 5 hodin protoze jsem resil s pojistovnou Vase ubytovani transfer na letiste, a vas odlet, takze ze jste meli vse vyresene to neni tak uplne pravda, opravdu drive jsem se k vam dostat nemohl bylo vas celkove na Krete 150 tak opravdu nejsem superman abych to stihnul drive.A opravdu bych Vam pral tuto situaci zazit v mojim postaveni, pak by jste hovorila asi jinak, preji hezky den Pavel Petrik

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Eva Lacinová
13.08.2007 10:24 77.237.129.***
RE: RE: CK VTT  

Dobrý de.Tak to jste měli veliké stěstí.nás vtt pěkně podvedla.A to jsme jestě ani neodcestovali.Jsme zvědaví co nas v pondělí čeká na místě.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Alesiano 08.08.2007 19:26
Travel sport  

Chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s touto cestovni kancelari!!Predem dekuji!!Piste prosim na muj mail

• Anonym (1)
Dáša Š.
06.08.2007 15:12 62.4.97.***
RE: RE: RE: nejhorší dovolená  

Tak to máš pravdu,byli jsme ve stejném hotelu a delegát Pavel byl sice v pohodě,ale nejprve pěkně mlžil...už bylo všem jasné,že se něco děje a on ještě doporučoval fakultativní výlety atd.Pak se chtěl vypařit,ale my už jsme byli ve střehu,nakonec jsme mu řekli,že to chápeme,že to není jeho vina,ale ať se vrátí a řeší situaci s námi...slíbil,že se vrátí za 5-10 minut,ale přišel za 5 hodin...už jsme měli všechno vyřešené,ale i tak to chápu...nevěděl,co ho čeká a měl z nás strach,snažil se vyřídit co šlo,aby nám pomohl...no co už teď.Ten hotel byl hroznej,měli jsme okna do ulice a nemohli jsme ani usnout,klima byla rozbitá a ta strava škoda slov...Jinak díky za tip,já Řecko miluji,tak to zkusím,ale asi první Rhodos :-).Tak snad další dovolené dopadnou lépe :-)

• Anonym (1)
Lůca
03.08.2007 15:43 194.108.109.***
RE: RE: nejhorší dovolená  

Jo, tak to jste měli teda štígro fakt. Já myslela, že ti lidé, kteří přiletěli po nás už se vraceli. Ale stejně se mi Hersonisos nelíbilo, ani hotel Dimitrion, delegát Pavel byl vcelku v pohodě, ale nelíbilo se mi, že nás udyndává nesmyslama jak je všechno v pohodě a že je to kec, že cestovka krachuje...tak že by na recepci věděli něco dřív než delegát...no, možná jo, nevím jak to chodí :-? nakonec když jsem včera poprvé viděla fotky, tak jsem si řekla "jo, bylo to dobrý" :-D Kdo chcete prožít klidnou dovolenou na Krétě, nejezděte do města Hersonisos, je to strašná divočina a kdo nemáte rád pořádný vedra, vyražte tam v květnu, kdy celý ostrov kvete a voní, není tam tolik lidí a teplo je tam přijatelné pro nás středoevropany. Jinak doporučuju ostrov Zakynthos, který můžete projet křížem krážem a je to fakt pohodička, spoustu k vidění, úžasně zelený ostrůvek, žádné vyprahlé a kamenité kopce, ale fakt hodně zeleně a to moře je tam fantastický. Super je hotel Konstantine Beach*** v Alykes, sice jídlo pro žádný náročňáky, ale najíst se tam dá. No, takže my si příští rok kupujeme ten bazén a razíme na zahradu ;-)

• Anonym (1)
Dáša Š.
01.08.2007 20:01 62.4.97.***
RE: nejhorší dovolená  

Tak to jste měli ještě štěstí,my jsme se vrátili včera také z Kréty(Hersonissos)a pravděpodobně i ze stejného hotelu,24 jsme tak přiletěli kolem 17 hodiny a čekali na ubytování...Nejprve nám delegát oznámil,že CK omylem poslala peníze do jiného hotelu a potom začala hra o čas...nakonec šel delegát s pravdou ven a zmizel,ale krátce po půlnoci vrátil,což jsme všichni velmi ocenili,nicméně jsme měli již všechno zjištěné i to,že CK IM TRAVELING A DETOUR vyhlásila úpadek půl hodiny po našem příletu...Nedostal 2 měsíce zaplaceno a CK mu zablokovala i telefon.No nechtěla bych být v jeho situaci,přesto se o nás staral a co jsme potřebovali,to nám vyřídil.Nakonec jsme si museli zaplatit hotel a ve 2 hodiny ráno,jsme se teprve ubytovali a konečně osprchovali :-P ,ale jinak jsme si tu dovolenou užili.Při vší smůle jsme měli štěstí...byli jsme poslední klienti,co vůbec odletěli a taky asi jediní,kteří tam mohli zůstat až do konce pobytu,pro ostatní klienty přiletělo speciálně vypravené letadlo a museli se vrátit zpět.Takové štestí bohužel neměli naše dvě spolucestující,kterým ukradli z hotelového pokoje pas a málem ani neodletěly...nakonec je naštěstí nechali odletět,ale aby toho nebylo málo,tak jim nedorazily kufry...ty maji pro změnu v Manchestru,ale doufám,že jim brzy dorazí zpět a holky se tomu jen zasmějí... ;-) .V každém případě majitelé CK měli silný žaludek,je mi z nich na blití.V ten den,kdy vyhlásili úpadek,ještě prodávali zájezdy a my jsme v tom hotelu byli třetí turnus,který neměl zaplacený hotel 8-O ... no škoda slov...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze