A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...

04.06.2009 21:07:18 | Didi_
Didi_
Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Didi_ 04.06.2009 20:07
Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...  

Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
k.m cb
04.06.2009 21:20 92.62.224.***
RE: Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...  

http://www.studentagency.cz/mainpage.php?switch=1159

http://gds.fischer.cz/hotel/index.do

http://www.letenkycedok.cz/ubytovani.aspx

Platí se předem v ČR v českých korunách,obdržíte voucher a tím se prokážete na hotelu - v prvních dvou případech již několikrát úspěšně vyzkoušeno.Všichni výše uvedený mají pobočky na Slovensku,takže by to mělo probíhat stejně.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Didi_ 05.06.2009 16:15
re  

Vďaka moc za typy, pozriem sa na to...

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Didi_ 05.06.2009 19:06
RE: re  

No mrkla som to, ale napr. na tom www.hotels.com sú výhodnejšie a bohatšie ponuky. Je to partner tripadvisoru /aj booking.com, myslím/, tak neviem, skúsim tam ešte pozrieť nejaké reviews, zatiaľ som nenašla negatívnu skúsenosť.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
k.m cb
05.06.2009 21:10 92.62.224.***
RE: RE: re  

Jj jasně,záleží na tobě.... hotels.com neznám...na booking.com občas kouknu pro porovnání a tam mi to zrovna cenově nepřipadalo moc dobré(záleží i na destinaci),co jsem četl,tak na booking.com stačí rezervovat přes net,přijde potvrzení a platí se vše až na místě,ale vlastní zkušenost nemám.....ale recenze jsem četl pozitivní.
Já si u SA či Fischera zatím vždy vybral k plné spokojenosti a i ta platba předem dává určitou záruku.
Tak štasnou ruku.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Didi_ 06.06.2009 10:10
RE: RE: RE: re  

Vďaka za skúsenosť...

Aj u tej druhej stránky to tak funguje, len sa mi moc nepáči, že im musím dávať k dispozícii číslo karty...

Tak uvidím, čo objednám a cez koho, ešte raz sa na to mrknem...uf...

• Anonym (2)
  • Anonym (15)
stefi2 25.09.2009 17:53
www.travelport.cz  

Jo jasně obojí je v pohodě. Na hotels.com sem si užil ve Španělsku. Teď jsem našel na webu www.madarsko.cz odkaz na rezervační systém www.travelport.cz a od té doby používám ten. Je to partner booking.com a je to přehlednější a můžeš si nastavit jak co od toho hotelu chceš. Protože nevydržím bez tenisu, tak jezdím jen na hotely s dvorcem :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
jabarimba 26.09.2009 08:06
www.booking.com  

my když letíme někam sami např. na prodloužený víkend, myslím tím bez cestovky, tak si nocování objednávám přes tyto portály booking.com. během pár minut přijde odpověď o blokování, ještě nikdy se nám nestalo že by to neklaplo. dokonce v srpnu jsme nemohli odletět do dublinu, kam jsme měli také blokován nocleh, a vše přes booking.com jsem zrušila a nestrhli mi z karty ani korunu -takže fungují zatím, dle mého názoru, bez problému.

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
pe.ka 02.10.2009 11:14
RE: Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...  

Využíváme booking.com k naší naprosté spokojenosti. Zpětná reakce-potvrzení o rezervaci - přichází do 24 hodin, platíme kartou při nástupu, cena vždy odpovídá té původní. prostě není problém. Pe.ka

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Tonda 2 02.10.2009 14:26
RE: RE:  

jojo,souhlas taky používám nejčastěji www.booking.com,případně www.hostelsworld.com(tam se platí deset procent už při rezervaci).

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze