A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...

04.06.2009 21:07:18 | Didi_
Didi_
Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.06.2018 21:17 193.165.96.***
Vyhýbejte se BOOKING.COM!  

pokud se společnosti podaří natrefit na solidní hotel, všechno v pořádku. Ale když se to zadrhne? Neuvěříte jak se z takové spořádané firmy stanou darebáci. Stačí hloupá záminka a společnost vám zruší rezervaci. Důvodem je třeba "neplatná karta". Když doložíte její absolutní platnost, nastojí jiný zástupný důvod. Ale zejména přestanou komunikovat. Někdo komu poskytne přístup k oficiální platební kartě strčí hlavu do písku.A neodpoví a neodpoví. Varuji před touto vypečenou partou.

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 19:05 89.176.52.***
Hotels.com neplatí  

Mám tu samou zkušenost. Objednali jsme ubytování přes hotels.com od 2.6.do 3.6., ihned jsme ptovedli platbu dle zaslaných instrukcí. Dne 24.5.nam ubytovatel zaslal mail o zrušení rezervace z důvodu neuhrazených ubytovacích služeb od hotels.com. Nezbývalo než znovu hledat ubytko. Na hotels.com jsem psala mail,ale nikdo neodpověděl,nikdo nás nekontaktoval,přestože bylo zrušeno ubytování ze strany ubytovacího zařízení. A dokonce dneska přišel mail od hotels.com,že pobyt se nám blíží..... Není jak je kontaktovat, uvedené tel.č.je automat,ktery mluvi chvili anglicky a pak zavesi,dokonce na stránkách mají "zavolejte nám na tel.číslo"....ale žádné číslo tam není.

Neregistrovaný uživatel
28.05.2018 10:29 91.221.2.***
Hotels.com neplatí  

Dneska kamarád přišel s tím, že mu volali z hotelu v ČB, ať se nezlobí, ale ruší mu rezervaci. Na otázku proč, dostal odpověď, že jim Hotels.com už 2 měsíce nezaplatili. Kamarád zaplatil podruhé, tentokrát přímo hotelu, ale mám obavy, že
o první platbu zpuchnul. Z Hotels.com s ním nikdo nekomunikuje a ani není pořádně kam zavolat. Vypadá to,že má asi peška ... takže pozor na Hotels.com !!! >:)

• Sally
Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 08:58 87.197.125.***
hotel.com  

neviem kde sa dá zmeniť na hotel.com v už existujúcej rezervácii platobnú kartu za inú

Fiš 15.02.2018 19:05
Booking  

...taky si trošku přisadím.
Objednávala jsem jen jedno přespání v levném ubytku před plavbou v Miami.
První nabídka, za kterou jsem bookovala byla 75 USD.s možností placení až na místě a zrušení zdarma ve lhůtě.
Přišlo mi několik zpráv na mail i v nabídce samotné bylo, že cena je konečná a nebude se měnit.Po nějakém čase v mailové zprávě přišla cena 84 USD
Při samotném placení už to bylo 97 USD.Jaksi se mi to už nechtělo na tu jednu noc řešit, ubytko samotné bylo fajn ale nevím, kdo v té ceně měl prsty.
Jasně, mají tam prej nějaké daně, či co...ale proboha, proč tam píšou, že cena je konečná a nebude se měnit a ještě dvakrát se stihne změnit >:)

Neregistrovaný uživatel
05.02.2018 18:29 89.190.50.***
Hotels.com  

VAROVÁNÍ!!!!

Varuji všechny, kteří mají zájem využít nabídek hotels.com. Měl jsem zabukovaný apartmán 4měsíce a 6dní před odjezdem mi stroze oznámili, že žádný apartmán v daném objektu není volný. Bez omluvy, bez jakékoli náhrady. Na českou společnost by člověk snad nějak dosáhl, ale tady jest komunikace skoro nulová. Není odvolání.

ZM., Praha 5

Romča
18.11.2014 16:35 37.221.246.***

Určitě se není čeho bát. Jinak minulý týden jsem objevila: http://www.zamorem.cz/category/bez-cestovky/ Porovnávají tam klasický zájezd s možností zajistit si dovolenou sama - včetně tipů kde. Mnohdy je to levnější i o třetinu (((clap)))

Jana
02.08.2014 18:36 178.22.112.***
Booking.com  

Není nebezpečné na základě objednání hotelu přes booking.com zadávat i číslo platební karty ? Neříkám platnost. Nejde to zneužít?

• Anonym (1)
Jelínková
02.10.2013 16:59 62.168.37.***
Hotel Maxičky  

Jedním slovem katastrofa :'( nevím jak dostali titul HOTEL a že jim není trapné tento titul užívat!!! Fuj - nikdy více!!!! Jelínková

• Anonym (3)
  • Anonym (17)
Joeb
11.09.2010 18:42 93.89.144.***
Tixik.com  

Koupili jsme ubytování do Paříže přes na http://cs.tixik.com/ubytovani/ .Mají tam integrovaný nejen Booking, ale i spoustu objektů z čech, což jsme využili při pobytu v českém ráji. Narozdíl od většiny webů co tu píšete jsou tam i přímé odkazy na recenze lidí co v hotelech byli což je nejlepší reference. Ohledně ceny je důležité vědět, co chcete - pokud si chcete dopřát, berte ty hotely které jsou doporučeny, seřadit to ale jde taky podle ceny, kdy vám vyjedou opravdu laciné nabídky. Platba byla až na místě, číslo karty chtějí jen pro případ srandistů, kteří si něco objednají a pak nedorazí. Naprostá spokojenost.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze