A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...

04.06.2009 21:07:18 | Didi_
Didi_
Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Soyková Vivienne
01.08.2011 14:20 195.113.48.***
Re: Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...  

Týká se ubytovny OAZA v Otrokovicích. POZOR - dohodněte si předem detaily.
Ačkoliv ČR je členem EU a ubytovna byla opravena a upravena s příspěvkem EU, vedení - manažerka Vám nezajistí TO, CO NABÍZÍ NA ÚVODNÍ STRANĚ - viz obrázky. Bydleli jsme 4 noci, předem objednané - dostali jsme nejprimitivnější ubytování, jen na tvrdých židlích, bez MÝDLA A RUČNÍKŮ, ze soboty na neděli se neuklízí a CENA ZŮSTÁVÁ STEJNÁ.
V chodbě, na jejím konci je výlevka a starý dvouvařič, chladnička není k dispozici.
PLATÍ SE PARKOVNÉ, a to i invalidé, kteří mají po celé EU slevy nebo GRATIS.
Nedoporučujeme - jde o tzv. "levné" ubytování, kde nedostanate ani obvyklý STANDARD.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Joeb
11.09.2010 18:42 93.89.144.***
Tixik.com  

Koupili jsme ubytování do Paříže přes na http://cs.tixik.com/ubytovani/ .Mají tam integrovaný nejen Booking, ale i spoustu objektů z čech, což jsme využili při pobytu v českém ráji. Narozdíl od většiny webů co tu píšete jsou tam i přímé odkazy na recenze lidí co v hotelech byli což je nejlepší reference. Ohledně ceny je důležité vědět, co chcete - pokud si chcete dopřát, berte ty hotely které jsou doporučeny, seřadit to ale jde taky podle ceny, kdy vám vyjedou opravdu laciné nabídky. Platba byla až na místě, číslo karty chtějí jen pro případ srandistů, kteří si něco objednají a pak nedorazí. Naprostá spokojenost.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Abys
14.04.2010 14:06 89.31.40.***
RE: booking.com  

Loni v září jsme byli se synem týden v N.Y. Hotel jsme měli přes booking. Snadné, žádná záloha, platba kartou Mastercard po ukončení pobytu, dokonce o ně levnější! Předem pouze byla ověřena délka platnosti karty.Ovšem záleží na konkrétním hotelu a jeho podmínkách!

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
k.m cb
03.11.2009 17:46 92.62.224.***
nejlevnější ani omylem...  

No mě booking.com ani hotels.com zrovna nějak extra levné nepřipadají.....vždy jsem zkouknul jejich nabídky a pokaždé mě to(hotel***) vyšlo levněji přes SA či CK Fischer.
Nehledě na to,že tam chtějí uvádět číslo plat.karty(kterou stejně nevlastním :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Kirscha_2 07.10.2009 11:12
booking.com  

také jezdím do hotelů "na blint" přes booking.com.
Většinou nechtějí ani číslo kreditky, stačí netová rezervace. Platba v hotovosti možná na hotelu i předem.Do 48 hodin storno bez jakéhokoliv problému. Vždycky hotel přesně podle popisu.
jednou jsem zkusila hrs.com - ale neustále požadovali jakousi zálohu a platbu kartou...možná jsem jen neměla štěstí na hotel, ale mě to odradilo... :-?

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Milan K
02.10.2009 16:35 77.48.127.***
RE: RE: RE:  

Dříve jsem používal hostelbookers.com, booking.com, hostelworld.com, později jsem přešel na hotelclub.net a nakonec jsem skončil na hrs.com Všude spokojenost, nikdy žádný problém. Hotelclub.net má možnost sbírat slevy na budoucí bydlení, ale HRS.com mi přijde nejlevnější. V hotelu v Neapoli jsem recepčnímu koukal na monitor a měl jsem tam měl uvedenu přes hrs cenu o 10% nižší než všichni ostatní. Přitom se neplatí nic při rezervaci.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tonda 2 02.10.2009 14:26
RE: RE:  

jojo,souhlas taky používám nejčastěji www.booking.com,případně www.hostelsworld.com(tam se platí deset procent už při rezervaci).

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
pe.ka 02.10.2009 11:14
RE: Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...  

Využíváme booking.com k naší naprosté spokojenosti. Zpětná reakce-potvrzení o rezervaci - přichází do 24 hodin, platíme kartou při nástupu, cena vždy odpovídá té původní. prostě není problém. Pe.ka

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
jabarimba 26.09.2009 08:06
www.booking.com  

my když letíme někam sami např. na prodloužený víkend, myslím tím bez cestovky, tak si nocování objednávám přes tyto portály booking.com. během pár minut přijde odpověď o blokování, ještě nikdy se nám nestalo že by to neklaplo. dokonce v srpnu jsme nemohli odletět do dublinu, kam jsme měli také blokován nocleh, a vše přes booking.com jsem zrušila a nestrhli mi z karty ani korunu -takže fungují zatím, dle mého názoru, bez problému.

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
stefi2 25.09.2009 17:53
www.travelport.cz  

Jo jasně obojí je v pohodě. Na hotels.com sem si užil ve Španělsku. Teď jsem našel na webu www.madarsko.cz odkaz na rezervační systém www.travelport.cz a od té doby používám ten. Je to partner booking.com a je to přehlednější a můžeš si nastavit jak co od toho hotelu chceš. Protože nevydržím bez tenisu, tak jezdím jen na hotely s dvorcem :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze