A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...

04.06.2009 20:07:18 | Didi_
Didi_
Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Romča
18.11.2014 16:35:36 37.221.246.***

Určitě se není čeho bát. Jinak minulý týden jsem objevila: http://www.zamorem.cz/category/bez-cestovky/ Porovnávají tam klasický zájezd s možností zajistit si dovolenou sama - včetně tipů kde. Mnohdy je to levnější i o třetinu (((clap)))

Honza
13.11.2014 14:01:33 94.230.150.***
Re: Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...  

Hotels.com
Nabízejí každou 10 noc zdarma, ale když jsem chtěl vybrat, byla platba stržena z účtu. Pokusil jsem se o reklamaci dle pravidel, ale na e-maily nereagují, pokud nepočítám potvrzení o přijetí. Do té doby objednání atd. vše v pořádku, bez problémová rezervace, ale do těch bonusů se jim asi moc nechce. Takže finální recenze je negativní.

Sally 02.09.2014 12:56:23
Re: Booking.com  

S Bookingem jedině kladné zkušenosti, ale teď jsme narazili na BB Olympus v Acitrezzi, kdy uváděné údaje nebyly až tak korektní - písčitou pláž opravila až na naše dotazy na "rocky" (na jiném portálu však sendy beach uvádí stále), všude uvádí "mluvíme Vaším jazykem" ovšem i anglicky uměla velice mizerně, natož česky (a hantec nekóřila vůbec :D ). Sladká snídaně formou bufetu a dezert spočívalo v tom, že byly nakoupeny croasany, mufiny a něco podobného Brumíkovi, vše minimálně několik dnů staré a v igelitu :(, plesnivé okraje ledničky a namrzlá zadní stěna (5 cm) atd. V sobotu příjezd a ve čtvrtek nám řekla že voda z kohoutku není pitná.
Za to ale booking nemůže, v každém případě bych asi doporučoval si "své" hotely a ubytování prověřit. On je i rozdíl být někde 1 - 2 noci se snídaní a někde nocí 15 :(
Cena (25€/osobu a noc) je v červenci/srpnu výhodná, ale ........., a když vidím že je 80% recenzí kladných :( tak pak je někde chyba, nejsme nijak nároční, ale toto bylo .......

Jiří Kuchta 23.08.2014 00:32:14

Doplnění k tomu HostelBookers: Dodatečně mi napsali a chtěli vidět kde jsem tu informaci o snídani měl - musel jsem jim poslat kopii obrazovky (jako kdyby se nemohli podívat sami, nechápu). Asi po týdnu se omluvili, že došlo ke změně informací od hotelu a že ji neměli zapracovanou do informací které se na webu prezentují...

lma
03.08.2014 21:03:32 178.255.168.***

co je to zase za dotaz pokud něco platíte či ručíte platební kartou vždy snad musíte uvést její údaje!
z vlastní zkušenosti booking bez problémů stejně jako agoda,hrs,venere!

Jiří Kuchta 03.08.2014 00:08:30

Booking com - naprostá spokojenost. Vždy vše přesně podle specifikace. Platební brána se mi zdá velmi bezpečná - využívá banky.
Nedávno jsem použil podle doporučení serveru TRIVAGO na jedno ubytování server HostelBookers. Na rozdíl od Booking.com udává cenu přepočtenou na jednu osobonoc. Platební brána se mi nezdá moc bezpečná - všechny údaje vyplňuji přímo u nich. Ale co se mi hlavně nelíbí je malá spolehlivost údajů. Když je tam napsáno "Breakfest included" tak to neznamená to co bych si pod tím představoval - a sice že snídaně je v ceně. Dokonce jsem se obtěžoval jim na klientskou linku napsat - a potvrdili li mi to, že "Breakfest included" neznamená "Breakfest included". Takže touto metodou klidně mohou mít "výhodnější" nabídku než konkurence - ale mně se to nelíbí a dám si na jejich údaje příště hodně velký pozor.

Neregistrovaný uživatel
02.08.2014 21:32:04 85.71.171.***

Jana:
Booking.com je velice seriózní serve, který je na trhu mnoho let. Objednávám přes něj několik let a nikdy jsem neměl problém, že by něco nesedělo s tím, co uvádějí. To samé platí i o zneužití platební karty.

Neregistrovaný uživatel
02.08.2014 20:14:58 92.52.9.***

A ako inak chcete zaplatit?
Každá platba na internete sa da zneužiť - ak mate obavy nechajte si bankou vystaviť kartu ktoru budete použivať len na tieto učely nakupov na internete vždy iba s obmedzenym objemom peňazí.

Jana
02.08.2014 18:36:40 178.22.112.***
Booking.com  

Není nebezpečné na základě objednání hotelu přes booking.com zadávat i číslo platební karty ? Neříkám platnost. Nejde to zneužít?

• Anonym (1)
Jelínková
02.10.2013 16:59:44 62.168.37.***
Hotel Maxičky  

Jedním slovem katastrofa :'( nevím jak dostali titul HOTEL a že jim není trapné tento titul užívat!!! Fuj - nikdy více!!!! Jelínková

• Anonym (3)
  • Anonym (17)
Zpět na všechny diskuze