A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...

04.06.2009 21:07:18 | Didi_
Didi_
Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 08:58 87.197.125.***
hotel.com  

neviem kde sa dá zmeniť na hotel.com v už existujúcej rezervácii platobnú kartu za inú

Neregistrovaný uživatel
16.02.2018 13:36 195.47.33.***
Re: Booking  

Např.hotels.com vždy uvádí cenu včetně daní. Jen ta resort fee, pokud v daném hotelu je, se platí vždy zvlášť. Ale v podrobném popisu dole pod přehledem je to vždy uvedeno. Stejně tak i na booking.com je pod cenou uvedeno, kolik činí daň a zda je excluded nebo included + případná výše resort fee.

-dana- 16.02.2018 13:08

Ak nie je v cene zapocitana dan, tak to booking.com uvadza, ze na mieste su este priplatky. Ja som mala tiez "netto" rezervacie a vzdy v priebehu rezervacie tie priplatky boli viditelne a nakoniec uvedena konecna suma. Je to zvlastne, ak tie priplatky booking neuvadza, trebalo by ich kontaktovat.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
16.02.2018 11:12 195.47.33.***

V USA se vždy k ceně hotelu připočítává 10-15% daně a ve většině hotelů v Miami se navíc platí i tzv.resort fee, což může být 10 - 15 USD za noc. Např. v Las Vegas je resort fee ve velkých hotelech až 33 USD za pokoj a noc.

• Anonym (1)
Fiš 15.02.2018 19:05
Booking  

...taky si trošku přisadím.
Objednávala jsem jen jedno přespání v levném ubytku před plavbou v Miami.
První nabídka, za kterou jsem bookovala byla 75 USD.s možností placení až na místě a zrušení zdarma ve lhůtě.
Přišlo mi několik zpráv na mail i v nabídce samotné bylo, že cena je konečná a nebude se měnit.Po nějakém čase v mailové zprávě přišla cena 84 USD
Při samotném placení už to bylo 97 USD.Jaksi se mi to už nechtělo na tu jednu noc řešit, ubytko samotné bylo fajn ale nevím, kdo v té ceně měl prsty.
Jasně, mají tam prej nějaké daně, či co...ale proboha, proč tam píšou, že cena je konečná a nebude se měnit a ještě dvakrát se stihne změnit >:)

Neregistrovaný uživatel
15.02.2018 02:14 194.50.240.***
Re: Hotels.com  

Nakonec jsem jim poslala těch 30%, více jsem odmítla. Tak uvidíme

-dana- 12.02.2018 14:11

Ahoj neregistrovany
mala som ten isty problem (apartman v Paname a chcel platbu cez paypal hned po rezervacii, hoci podla booking.com mala byt az na mieste a bezplatne zrusenie do 7 dni pred prichodom). Volala som do booking.com, ze podmienky ubytovacieho zariadenia nesuhlasia s tymi na stranke. Preverila to, mozno aj opravila a vraj to aj tak vyzera seriozne, bezproblemovy partner a dvojita platba sa vraj da stale stornovat, pokial je doklad.
Nato som kontaktovala typka v Paname a oznamila mu, ze som rezervovala s inymi podmienkami (medzitym uz poslal fakturu na paypal), konzultovala s booking a rezervaciu zrejme zrusime. Nato napisal, ze teda dobre, posle niekoho na miesto a zaplatime pri prichode. Vsetko nakoniec dobre klaplo, nechal nam klucik a zaplatili sme jeho znamej. Ono to dost zavisi od pripadu, ale ja by som kontaktovala booking.com :-)

• Sally
  • Anonym (1)
Blanka pb 09.02.2018 16:25

Objednávám často a toto se mi ještě nestalo.Určitě bych to neplatila, stornovala a našla si ubytování jiné.Jejich odpověď nedává smysl,pokud to bezplatně třeba 5.7. zrušíte a oni vám budou muset vrátit peníze tak jsou na tom stejně.A s tou kartou jsem to měla taky tak,ale Booking mně požádal o číslo nové a jelo se dál.Blanka

Neregistrovaný uživatel
09.02.2018 10:29 194.50.240.***

Dnes se mi ozvali z apartmánu v Chorvatsku, že chtějí, abych jim zaslala 100% ceny ubytování na účet. Nechápu, máme rezervaci přes Booking.com a bezplatné zrušení rezervace do 7.7. navíc pak se platí jen 30%z ceny při pozdejším zrušení. Nikdy se mi nic takového nestalo, vždy jsme platili až na místě. Na dotaz proč to chtějí, mi napsali, "aby měli jistotu rezervace" a že mi při zrušení rezervace pošlou peníze zpět. Klientem Booking.com jsou dlouhodobě a hodnocení mají super. Tak nějak nechápu o co jim jde. Snad jediný problém by mohl být v tom, že jsem měla rezervaci na starou kartu, která mi teď na konci ledna přestala platit. Ale na Booking už mám zadanou novou....

Sally 09.02.2018 07:23

Neznám Hotels.com, všechno řeším přes booking a bez problémů. Přihlašuji se přes tipli a dostanu nějakou tu korunku zpátky. Vloni jsme přesouval hotely jak na Sardinii, tak na Lefkádě a bez jakéhokoliv problému

https://www.tipli.cz/p/71284

Zpět na všechny diskuze