A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...

04.06.2009 20:07:18 | Didi_
Didi_
Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Daiky
19.04.2015 20:39 95.173.207.***
Re: Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...  

Koukám, že nejsem jediný, kdo na Bookingu šetří s Plnou Peněženkou. Je to super web :)

JardaZ
11.04.2015 22:35 94.112.28.***

Osobne mam dobre zkusenosti s obema, ani jednou jsem nemel problem. Vzdycky jsem pouzival vic Booking, ale ted jsem presel na Hotels, protoze u nej dava vetsi cashback PlnaPenezenka.cz . Ale jinak je to asi jedno :)

• Anonym (1)
Jana Šimčíková 10.03.2015 10:03

Koukám, že tu jsou kladné odpovědi, taky ho vyzkouším.

Kostner
09.03.2015 17:57 194.61.48.***

pardon za překlepy.

Kostner
09.03.2015 17:56 194.61.48.***

S booking.com jsem neměl problém s hotels.com horší. Udělal jsem rezervaci přes hotels.com. Jelikož manželka onemocněla, po několika dnech jsem potřeboval rezervaci přeobjednat na jiný termín. Byli vstřícní, ale bylo to dost zmatečné. nejdřív udělali retzervace dvě, poté vše napraveno potvrdili, že termín změněn. Den před odjezdem do rezervovaného a hotelu (vše jsem měl řádně zaplacené) mi v hotelu sdělili, že o nás nic neví a rezervaci tam nemají. Naštěstí měli ještě volná místa. Nato jswem tedy opět volal do hotels.com a tam mi to na počkání zařídili, zavolali do hotelu, poslali jim fax ohledně rezervace atd. V hotelu potvrdili, že vše ok. Kdybych ale den předem do hotelu nezavolal, kdyby v hotelu ještě neměli volná místa, tak jsme v p... A to byl hotel v Česku. Kdyby se nám toto stalo v cizine, tak tedy děkuji opěkně. Takže hotels.com už ne...

vera27 26.11.2014 09:00

S Bookingem mám jen dobré zkušenosti. V posledních třech letech jsme využili pro cesty v tuzemsku i zahraničí. Vždycky všechno perfektně klaplo. Navíc když jsme letos museli ze zdravotních důvodů odložit odjezd, šlo to bez problémů a hlavně bez storno poplatků. V tomhle jsme ale měli trochu štěstí, protože vždycky záleží přímo na konkrétním hotelu nebo majiteli... Naši známí se asi před třemi týdny vrátili z Kypru. Byli tam na týden s cestovkou, k tomu si přidali týden v penzionu přes Booking a byli taktéž spokojeni.

• Jiří Kuchta
Tina21 18.11.2014 20:33
Re:  

Niekedy nie je ani tak dôležité, či je daný hotel s letenkou lacnejší - hoci pre pobytovku je to asi to hlavné kritérium - ako to, či vás celá cesta pri samostatnom cestovaní s vlastnou slobodnou voľbou programu a trasy vyjde aspoň porovnateľne lepšie nielen cenovo, ale aj s posúdením kritéria, že ste absolútne pánmi svojho času a vlastnej voľby, kde a koľko času chcete stráviť.
Na oplátku ste však celkom sami zodpovední za riešenia všetkých prípadných komplikácií, ktoré pri ceste môžu nastať.
Niekto na to má nervy a cestuje v zmysle hesla "sloboda na nezaplatenie", niekto si radšej priplatí za servis cestovky. :-\ , proste každý si musí zvoliť priority. :-\

• Jiří Kuchta
Romča
18.11.2014 16:35 37.221.246.***

Určitě se není čeho bát. Jinak minulý týden jsem objevila: http://www.zamorem.cz/category/bez-cestovky/ Porovnávají tam klasický zájezd s možností zajistit si dovolenou sama - včetně tipů kde. Mnohdy je to levnější i o třetinu (((clap)))

Honza
13.11.2014 14:01 94.230.150.***

Hotels.com
Nabízejí každou 10 noc zdarma, ale když jsem chtěl vybrat, byla platba stržena z účtu. Pokusil jsem se o reklamaci dle pravidel, ale na e-maily nereagují, pokud nepočítám potvrzení o přijetí. Do té doby objednání atd. vše v pořádku, bez problémová rezervace, ale do těch bonusů se jim asi moc nechce. Takže finální recenze je negativní.

Sally 02.09.2014 12:56
Re: Booking.com  

S Bookingem jedině kladné zkušenosti, ale teď jsme narazili na BB Olympus v Acitrezzi, kdy uváděné údaje nebyly až tak korektní - písčitou pláž opravila až na naše dotazy na "rocky" (na jiném portálu však sendy beach uvádí stále), všude uvádí "mluvíme Vaším jazykem" ovšem i anglicky uměla velice mizerně, natož česky (a hantec nekóřila vůbec :D ). Sladká snídaně formou bufetu a dezert spočívalo v tom, že byly nakoupeny croasany, mufiny a něco podobného Brumíkovi, vše minimálně několik dnů staré a v igelitu :(, plesnivé okraje ledničky a namrzlá zadní stěna (5 cm) atd. V sobotu příjezd a ve čtvrtek nám řekla že voda z kohoutku není pitná.
Za to ale booking nemůže, v každém případě bych asi doporučoval si "své" hotely a ubytování prověřit. On je i rozdíl být někde 1 - 2 noci se snídaní a někde nocí 15 :(
Cena (25€/osobu a noc) je v červenci/srpnu výhodná, ale ........., a když vidím že je 80% recenzí kladných :( tak pak je někde chyba, nejsme nijak nároční, ale toto bylo .......

Zpět na všechny diskuze