A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...

04.06.2009 20:07:18 | Didi_
Didi_
Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.07.2018 21:53:18 92.43.30.***
Re: Hotels.com  

Mám k Vám dotaz:
Rezervoval jsem hotel, pak zrušil a vybral jiný.
Strhli mi poplatek 30% a dosud nevratili, přitom jsem splnil veškeré podmínky a včas a řádně zrušil.
Můžete prosím poradit, na koho se obrátit?

Neregistrovaný uživatel
08.06.2018 19:37:21 188.167.251.***
Re: A Booking.com vypečená partička!  

Tobe fakt majitel bookingu musi pichat starou.

Neregistrovaný uživatel
06.06.2018 21:22:48 193.165.96.***

A heleme se. Máme tu zdejší sekci cz booking.com? Přeci normální člověk nebude kopat jen tak zdarma, za partu vyčuránků z českého bookingu.Klidně začni se sbirkou. Peníze se vždycky hodí. Klidně to pojmenuj spamováním.Ono těch kteří naletěli je na netu dost.Toto je aktuální. A to jsem teprve na začátku. Víš?

• Sally
Neregistrovaný uživatel
06.06.2018 21:17:16 193.165.96.***
Vyhýbejte se BOOKING.COM!  

pokud se společnosti podaří natrefit na solidní hotel, všechno v pořádku. Ale když se to zadrhne? Neuvěříte jak se z takové spořádané firmy stanou darebáci. Stačí hloupá záminka a společnost vám zruší rezervaci. Důvodem je třeba "neplatná karta". Když doložíte její absolutní platnost, nastojí jiný zástupný důvod. Ale zejména přestanou komunikovat. Někdo komu poskytne přístup k oficiální platební kartě strčí hlavu do písku.A neodpoví a neodpoví. Varuji před touto vypečenou partou.

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.06.2018 20:15:47 188.167.251.***

A helemese, to je okoun ? :) Okoune, ty spamuješ s tvým "antibooking posty" už i tady? :)

cituji z diskuse na jiným fóru - reakce na okounovy nekonečný nářky o booking,com:

Hele, o kolik tě připravili? Že bychom mohli udělat třeba nějakou dobročinnou sbírku a trochu ti zasanovat rány... Už mně to tu připadá jako lamentatio rusticana.

• Sally
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
05.06.2018 18:55:31 193.165.97.***
A Booking.com vypečená partička!  

To jsme si přes tyhle nizozemské hochy objednali hotel až na Floridě. Potvrdili rezervaci ... ale po 3 dnech jim připadla cena moc nízká, tak to svedli na neplatnou kartu.Ať dám potvrzení o platnosti. To byl maraton něco takového opatřit. Jasně že všechno bylo v pořádku. Operativně změnili důvod zrušení rezervace.Nyní nekomunikují takže jsem se obrátil na Evropské centrum pro ochranu zákazníka. Téhle partičce už nevěřte ani pozdrav.Zdejší česká sekce si dělá z lidí spíš legraci, než by něco řešila.

• Sally
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 04:51:54 193.165.237.***
Re: Hotels.com neplatí  

Používám jak hotels.com, tak booking už hodně let. Nejdříve si hotely vždy seřadím podle možnosti Bez platby předem a Bezplatné zrušení, čili za hotel platím VŽDY až přímo v hotelu, tak nechápu, proč někdo něco platí předem? Některé hotely si hned po zabukování strhnou z mé karty depozit částku za první noc, ale pokud jsem vybraný hotel stornovala, částka mi byla vrácena na účet skoro okamžitě ( do 24 hodin určitě).

• Sally
Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 19:05:24 89.176.52.***
Hotels.com neplatí  

Mám tu samou zkušenost. Objednali jsme ubytování přes hotels.com od 2.6.do 3.6., ihned jsme ptovedli platbu dle zaslaných instrukcí. Dne 24.5.nam ubytovatel zaslal mail o zrušení rezervace z důvodu neuhrazených ubytovacích služeb od hotels.com. Nezbývalo než znovu hledat ubytko. Na hotels.com jsem psala mail,ale nikdo neodpověděl,nikdo nás nekontaktoval,přestože bylo zrušeno ubytování ze strany ubytovacího zařízení. A dokonce dneska přišel mail od hotels.com,že pobyt se nám blíží..... Není jak je kontaktovat, uvedené tel.č.je automat,ktery mluvi chvili anglicky a pak zavesi,dokonce na stránkách mají "zavolejte nám na tel.číslo"....ale žádné číslo tam není.

Neregistrovaný uživatel
28.05.2018 10:29:19 91.221.2.***
Hotels.com neplatí  

Dneska kamarád přišel s tím, že mu volali z hotelu v ČB, ať se nezlobí, ale ruší mu rezervaci. Na otázku proč, dostal odpověď, že jim Hotels.com už 2 měsíce nezaplatili. Kamarád zaplatil podruhé, tentokrát přímo hotelu, ale mám obavy, že
o první platbu zpuchnul. Z Hotels.com s ním nikdo nekomunikuje a ani není pořádně kam zavolat. Vypadá to,že má asi peška ... takže pozor na Hotels.com !!! >:)

• Sally
Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 17:35:11 178.143.179.***
Re: hotel.com  

Otvorte si v dorucenom maile volbu:
Upravit rezervaci

a vpravo potom su moznosti:

Zmente termin
Aktualizuje udaje o patobnej karte
atd

Zpět na všechny diskuze