A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Homelidays - kontakt na majiteľa

03.03.2012 22:02:19 | Zuzka123
Zuzka123
Máme záujem zabezpečiť si v Paríži ubytovanie cez Homelidays. Našla som na tomto webe v ponuke pekný byt v centre Paríža za veľmi slušnú cenu. Zaregistrovala som sa, vyplnila dátum a prišiel mi potvrdzujúci e-mail z Homelidays s rezervačným číslom. Neviem však ďalší postup, ako sa s kontaktovať s majiteľom bytu, aby sme sa dohodli, o koľkej prídeme, kde si preberieme kľúče a pod. Aby sa mi nestalo, že budeme blúdiť po ulici a hľadať byt, nakoľko je to 8-poschodová budova s množstvom bytov, no ani neviem ktorá budova, keďže tam nie je uvedená presná adresa. Prosím o radu. Ďakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
dana
08.05.2012 16:03 195.113.82.***
Re: Homelidays - kontakt na majiteľa  

Kontakt na majitele je uveden vždy na strankách homelidays u daného bytu, současně je tam uvedeno jakou řečí je možno se s ním dohovořit.

• Anonym (6)
  • Anonym (1)
Zuzka123 03.03.2012 22:02
Homelidays - kontakt na majiteľa  

Máme záujem zabezpečiť si v Paríži ubytovanie cez Homelidays. Našla som na tomto webe v ponuke pekný byt v centre Paríža za veľmi slušnú cenu. Zaregistrovala som sa, vyplnila dátum a prišiel mi potvrdzujúci e-mail z Homelidays s rezervačným číslom. Neviem však ďalší postup, ako sa s kontaktovať s majiteľom bytu, aby sme sa dohodli, o koľkej prídeme, kde si preberieme kľúče a pod. Aby sa mi nestalo, že budeme blúdiť po ulici a hľadať byt, nakoľko je to 8-poschodová budova s množstvom bytov, no ani neviem ktorá budova, keďže tam nie je uvedená presná adresa. Prosím o radu. Ďakujem

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze