A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Holidays Czech Airlines jsou dobré?

11.10.2011 21:26:19 | Libka
Libka
Na poslední chvíli nám mění leteckou společnost. Zajímají mne zkušenosti s Holidays Czech Airlines, může někdo sdělit svoje prožitky získané s touto leteckou společností? Letíme do Tunisu (měli jsme letět s Nouvelair Tunisia, do Endfindhy). - A občerstvení na palubě, pití?-
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Joanna 26.07.2013 13:33
Re:  

Toto je, Zdendo, btw. téma o Holidays Czech Airlines, které asi kritizovat už asi nemůžeš. Tak to odnesl TVS, sice v jiném tématu, ale přece.
3.7.2013 jsem s TVS letěla na Krétu, zpět 13.7. 2013 a nemůžu si stěžovat na nic.
Ač sezona, lety tam i zpět načas, personál příjemný, usměvavý, po celou dobu se věnoval cestujícím. Kapitán také vstoupil se svojí troškou do mlýna.
Létám s touto leteckou společností od roku 1999, každý rok....a až na jedno zpoždění v roce 2010, které nebylo vinou TVS, bylo vše víc než OK. Tak proč globalizovat a šmahem kritizovat?
Dej jeden konkrétní postřeh.....schválně......já si ho ráda přečtu.... :-\ (((clap)))

Zvo42 26.07.2013 00:27
Re:  

zdenda (46.13.100.***)
Fakt? Zajímavý postřeh. Ale já jsem bohužel zcela opačného názoru. Ale co, sto lidí, sto chutí. Nevím kolikrát jsi s nimi letěl, ale předpokládám, že asi jen jednou, když jsou podle tebe nejhorší leteckou společností. Kdybych sdílel tvůj názor, určitě bych s nimi vícekrát neletěl, zřejmě tě něčím hodně naštvali. To já s nimi létám stále a nemůžu si je vynachválit.

zdenda
19.07.2013 18:57 46.13.100.***
Re:  

Travelservice je NEJHORSI letecka spolecnost v Evrope (mozna i jinde)

Neregistrovaný uživatel
02.05.2013 21:48 109.72.12.***
Re:  

ještě bych potvrdila na cestě zpět kyselé ksychty letušek - jedna se chovala dost neprofesionálně ve chvíli, kdy byla napjatá atmosféra, protože jsme čekali 2,5 hodiny zavřeni v letadle, bylo horko, lidi v uličce a ona zapoměla na jednu paní s pitím a ona se dost rázně připoměla....absolutně to letuška nezvládla a vztekle vybuchla, ať si na ní napíše třeba hlášení, že jí je to jedno - absolutně neslýchané!! to jsem neviděla ještě..

Neregistrovaný uživatel
02.05.2013 21:45 109.72.12.***
Re:  

my jsme byli s travelem na kubě a nikdy víc...měli jsme 4 hodiny spoždění...letadlo bylo normální jako ty, co létají tady po evropě, takže jsme tam byli jako sardinky, jako prasata....měli jsme jediné štěstí, že jsme byli jen ve dvou, takže jsme se tak tak natáhli....

měli jsme 3 mezipřistání a doba v letadle 18,5 hodiny - na dvou mezipřistání nás vůbec nepustili z letadla... hrůza děs, již nikdy víc... :-(

Utinka 28.02.2013 18:15
Re: HCC  

Zdenda: já taky. Jedině s německými CK. :-[

zdenda
27.02.2013 18:20 90.180.97.***

Na kyselé ksichtíky letušek už nekoukám dávno protože Travelservice považuju za nejhorší leteckou společnost široko daleko:-(((. Na dovolenou jezdím jedině s německými CK.

Utinka 26.02.2013 17:05
Re:  

A proč končí? :-(Teda ještě jsem s nimi nikdy neletěla, ale vcelku je tady chválili.

Franta 1-cestovni.cz 26.02.2013 16:06

škoda že končí Holiday Czech, bude tu dominantní hráč Travel service

Dana
18.02.2013 14:27 89.103.16.***

Tak bohužel od 1.5. 2013 už s touto leteckou společností létat nebudeme a zase budeme koukat na kyselé ksichtíky letušek od Travelu a jíst to jejich hnusné jídlo. :'(

Zpět na všechny diskuze