A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

hodnocení CK

10.04.2008 17:14:24 | MUDr Jiří Ochmann
Používám služeb CK Optitravel Brno, Příkop již několik let. Jejich služby si dovolím hodnotit , ve srovnání s jinými CK, jako velmi přesné a korektní.
CK zajišťovala jak mně, tak i mým přátelům dovolené po Evropě, v Severní a Jižní Americe i Asii. Všechny služby jimi zajištěné vždy beze zbytku splnily požadavky, které jsem na CK vznesl. Jejich zajištění účasti na lékařských kongresech bylo vždy perfektní. Team vedený paní Mgr Slaninovou byl vždy vstřícký, nadmíru ochotný, vyhověl vždy všemu, co jsem požadoval a ve velmi krátkém termínu bylo vše připraveno k mé plné spokojenosti. Rady, co nám byly na cestu poskytnuty, byly vždy přesné a aktuální a dalo se na ně vždy spolehnout.
Jsem rád, že jsem našel takovou CK a budu, pokud budu moci, její služby vždy využívat. Mohu doporučit všem, co chtějí prožít pěknou, cenově odpovídající dovolenou či zajištění kompletní služby na konferenci či kongresu, aby se obrátili na CK Optitravel Brno, Příkop. Jsem rád, že mohu i touto cestou CK Optitravel projevit dík za jejich vzorné služby.
MUDr Jiří Ochmann
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.09.2018 09:45:22 85.71.100.***
Re: hodnocení CK Ideal Tour  

Ideal-Tour, s.r.o.
Freyova 5/236
P r a h a 9
jednatel společnosti
Ing. J. S.

Vážený pane jednateli,

zúčastnili jsme se zájezdu pořádaného Vaší kanceláří ve dnech 8.9 - 15.9.2018 Barcelona a Montserrat.
Jelikož ještě týden před odletem jsme neměli z Vaší strany pokyny k odjezdu, tak jsme volali ohledně ubytování, chtěli jsme vědět jméno hotelu kde budeme ubytovány.
Přes opakované urgence nám bylo sděleno, že se jedná o hotel Checkin Mont Palau v letovisku Pineda de Mar .
Po zkušenostech, které máme cestujeme aktivně již 20 let, jsme zjistili negativní recenze
na hotel jak kvalita ubytování, hluk čistota. Byli jsme ujištěny panem S., že se nemusíme obávat, hotel je rekonstruován a budeme spokojené.
Jaký byl šok pro nás, když jsme se ubytovali, dveře na balkón nešli zavírat, prostě chyběla klika, stará koupelna, kde byl cítit odpad, nefunkční splachovadlo na toaletě, postrádali jsme skříň, věci jsme měli celý pobyt uložené v kufru. Ale to jsme nevěděli co nás čeká v noci.
Každý den minimálně do 1 hodiny ranní, neuvěřitelný hluk pod balkónem, dveře se nedali zavřít takže jsme usínali okolo 2 hodiny, když jsme si stěžovali na recepci, tak nám řekli, že s tím nic neudělají.
Měli jsme zajištěnou polopenzi, jídlo bylo stále stejné, úroveň neodpovídala tříhvězdičkovému hotelu. Jelikož byli s námi v hotelu ubytování občané Ruska, kteří kradli
čaje, sýry a ostatní potraviny, tak pokud jsme šli na snídani okolo půl 9 tak tam skoro nic nebylo. To samé bylo večer.Ve čtvrtek 13. 9. 2018 jsme měli místo večeře zabezpečen oběd v hotelu stejného majitele Check in Pineda, také tříhvězdičkový hotel. Jak vzhled jídelny, tak obědový bufet byly o několik stupňů vyšší a nabídka nesrovnatelná.Jak je to možné? Stejný majitel stejná kategorie hotelu a takový rozdíl v jeho úrovni.

Ještě něco málo k organizaci, odlétali jsme okolo 11 hodiny z Prahy, jen jsme dosedli v Barceloně, tak nám někdo (nepřestavil se)volal z vaší kanceláře, kde jsme , že na nás čekají.
Když jsme našli Vašeho zástupce na letišti, nebyl označen cedulí kanceláře, řekl , že na nás již dvě a půl hodiny čekají, vůbec nevěděl, že jste nás rozdělili do dvou letů, takže lidé kteří přiletěli letem v 9 hodin, čekali na zbytek zájezdu 3 hodiny na letišti.
To samé bylo v den odletu. Odvezli jste nás na letiště v 13 hodin a letadlo nám letělo 18.25, což jsem ještě nezažila. Na recepci chybí informační leták nebo složka cestovní kanceláře s nejnutnějšími daty pro klienty, důležitými telefonními čísly, termíny apod.. Ostatní CK toto mají i v tomto hotelu. Veškeré informace jsou podávány pomocí sms. Co když se někomu vybije telefon? Potom má smůlu.
Stížnost zveřejním na internetu, byli jsme z Vámi poprvé a naposled, zájezd jsme řádně zaplatili v termínu v částce 18.100,- za osobu, myslím, že tato částka za týden je dost vysoká, aby úroveň služeb byla adekvátní.Vstupy jsme si hradili navíc, takže tato cena byla za ubytování a letenku.

.

Marta Chmelíková

Neregistrovaný uživatel
09.09.2018 23:34:25 85.135.9.***
CK SBV  

CK SBV s.r.o
Jezdíme do Itálie 15let, s různýma CK, nikdy jsme nemuseli nic řešit nejsme nároční. Ale letos s CK SBV to byla dovolená hrůzy. Byl to český hotýlek, půl hotelu obýval tábor fotbalistů, to by nebylo tak hrozné, ale jejich rádoby trenéři a jejich chlast párty každý den až do rána. Bohužel jsme měli balkón hned nad místem kde do rána pili. Po dovolené jsme o nich věděli vše ač jsem o to vůbec nestáli a týden se nevyspali. Poprvé jsme se z dovolené těšili domů.Snažili jsme se hned domluvit s nimi, potom s delegátkou a na konec s cestovkou. Všichni nám dali za pravdu, ale nijak nezasáhli. Na reklamaci po dovolené CK nereaguje. S nimi už nikdy!!!

Hana z Olomouce
02.05.2010 22:06:04 91.13.111.***
RE: hodnocení CK  

Znate CK SENKOS?Tak te se radeji z daleka vyhnete.Mam s ni velmi spatnou zkusenost.Byla jsem s ni v breznu na Sinaji.Napr:zmenu casu letu nazpet nam sdelila tesne pred odletem tam,zpozd. 12h.Jedina starost delegatky na hotelu byla nam prodat predrazene fakul.zajezdy,vic ji nezajimalo,zadne info na hotelu,pri problemu klient vola deleg.na mobil.Moji stiznost do dnesniho dne nezacala CK vyrizovat.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
MUDr Jiří Ochmann
10.04.2008 17:14:24 88.100.239.***
hodnocení CK  

Používám služeb CK Optitravel Brno, Příkop již několik let. Jejich služby si dovolím hodnotit , ve srovnání s jinými CK, jako velmi přesné a korektní.
CK zajišťovala jak mně, tak i mým přátelům dovolené po Evropě, v Severní a Jižní Americe i Asii. Všechny služby jimi zajištěné vždy beze zbytku splnily požadavky, které jsem na CK vznesl. Jejich zajištění účasti na lékařských kongresech bylo vždy perfektní. Team vedený paní Mgr Slaninovou byl vždy vstřícký, nadmíru ochotný, vyhověl vždy všemu, co jsem požadoval a ve velmi krátkém termínu bylo vše připraveno k mé plné spokojenosti. Rady, co nám byly na cestu poskytnuty, byly vždy přesné a aktuální a dalo se na ně vždy spolehnout.
Jsem rád, že jsem našel takovou CK a budu, pokud budu moci, její služby vždy využívat. Mohu doporučit všem, co chtějí prožít pěknou, cenově odpovídající dovolenou či zajištění kompletní služby na konferenci či kongresu, aby se obrátili na CK Optitravel Brno, Příkop. Jsem rád, že mohu i touto cestou CK Optitravel projevit dík za jejich vzorné služby.
MUDr Jiří Ochmann

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze