A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

hodnocení CK

10.04.2008 17:14:24 | MUDr Jiří Ochmann
Používám služeb CK Optitravel Brno, Příkop již několik let. Jejich služby si dovolím hodnotit , ve srovnání s jinými CK, jako velmi přesné a korektní.
CK zajišťovala jak mně, tak i mým přátelům dovolené po Evropě, v Severní a Jižní Americe i Asii. Všechny služby jimi zajištěné vždy beze zbytku splnily požadavky, které jsem na CK vznesl. Jejich zajištění účasti na lékařských kongresech bylo vždy perfektní. Team vedený paní Mgr Slaninovou byl vždy vstřícký, nadmíru ochotný, vyhověl vždy všemu, co jsem požadoval a ve velmi krátkém termínu bylo vše připraveno k mé plné spokojenosti. Rady, co nám byly na cestu poskytnuty, byly vždy přesné a aktuální a dalo se na ně vždy spolehnout.
Jsem rád, že jsem našel takovou CK a budu, pokud budu moci, její služby vždy využívat. Mohu doporučit všem, co chtějí prožít pěknou, cenově odpovídající dovolenou či zajištění kompletní služby na konferenci či kongresu, aby se obrátili na CK Optitravel Brno, Příkop. Jsem rád, že mohu i touto cestou CK Optitravel projevit dík za jejich vzorné služby.
MUDr Jiří Ochmann
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hana z Olomouce
02.05.2010 22:06 91.13.111.***
RE: hodnocení CK  

Znate CK SENKOS?Tak te se radeji z daleka vyhnete.Mam s ni velmi spatnou zkusenost.Byla jsem s ni v breznu na Sinaji.Napr:zmenu casu letu nazpet nam sdelila tesne pred odletem tam,zpozd. 12h.Jedina starost delegatky na hotelu byla nam prodat predrazene fakul.zajezdy,vic ji nezajimalo,zadne info na hotelu,pri problemu klient vola deleg.na mobil.Moji stiznost do dnesniho dne nezacala CK vyrizovat.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
MUDr Jiří Ochmann
10.04.2008 17:14 88.100.239.***
hodnocení CK  

Používám služeb CK Optitravel Brno, Příkop již několik let. Jejich služby si dovolím hodnotit , ve srovnání s jinými CK, jako velmi přesné a korektní.
CK zajišťovala jak mně, tak i mým přátelům dovolené po Evropě, v Severní a Jižní Americe i Asii. Všechny služby jimi zajištěné vždy beze zbytku splnily požadavky, které jsem na CK vznesl. Jejich zajištění účasti na lékařských kongresech bylo vždy perfektní. Team vedený paní Mgr Slaninovou byl vždy vstřícký, nadmíru ochotný, vyhověl vždy všemu, co jsem požadoval a ve velmi krátkém termínu bylo vše připraveno k mé plné spokojenosti. Rady, co nám byly na cestu poskytnuty, byly vždy přesné a aktuální a dalo se na ně vždy spolehnout.
Jsem rád, že jsem našel takovou CK a budu, pokud budu moci, její služby vždy využívat. Mohu doporučit všem, co chtějí prožít pěknou, cenově odpovídající dovolenou či zajištění kompletní služby na konferenci či kongresu, aby se obrátili na CK Optitravel Brno, Příkop. Jsem rád, že mohu i touto cestou CK Optitravel projevit dík za jejich vzorné služby.
MUDr Jiří Ochmann

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze