A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hledám spolucestující - Malta s AJ

15.06.2014 21:03:35 | Hnědásek
Hnědásek
Zdravím,
ráda bych jela na dovolenou s jazykovým kurzem AJ na Maltu (3hod/den), na 2týdny cca červenec-srpen 2014, a hledám spolucestovatelku - spolubydlící, v mém věku, která by se ke mně přidala :) Jsem z OV. Chtěla bych využít akce letenky zdarma od S.Agency.. ubytování v hotelu, odpol. relax na pláži.. :) Můj mail: risa1982@seznam.cz
Dále bych Vás chtěla poprosit, pokud někdo máte již zkušenosti s tímto typem dovolené, popř. přímo Malta - St.Julians, jestli byste se podělili o informace.. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lenka
20.04.2015 19:27 88.102.222.***
Re: Hledám spolucestující - Malta s AJ  

ahoj, uz jsi tam byla? chystam se letos o prazkach, jak bylo? pis na r.kovacova@seznam.cz

Hnědásek 15.06.2014 22:03
Hledám spolucestující - Malta s AJ  

Zdravím,
ráda bych jela na dovolenou s jazykovým kurzem AJ na Maltu (3hod/den), na 2týdny cca červenec-srpen 2014, a hledám spolucestovatelku - spolubydlící, v mém věku, která by se ke mně přidala :) Jsem z OV. Chtěla bych využít akce letenky zdarma od S.Agency.. ubytování v hotelu, odpol. relax na pláži.. :) Můj mail: risa1982@seznam.cz
Dále bych Vás chtěla poprosit, pokud někdo máte již zkušenosti s tímto typem dovolené, popř. přímo Malta - St.Julians, jestli byste se podělili o informace.. Díky

Zpět na všechny diskuze