A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hledá se spolucestovatelka

16.12.2013 12:20:28 | lea.987
lea.987
Pokouším se tady najít ženu přiměřeného věku, která by také ráda vyrazila na dovolenou a nemá s kým (nejlépe z Moravskoslezského kraje).
Je mi 46 let a ráda bych navštívila některý z řeckých ostrovů, v červnu nebo v červenci 2014.
Budu ráda, když se mi ozvete na email: lea.987@seznam.cz
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
candrea 25.02.2015 23:49
Partak klani autostoparu druhy rocnik  

Studentka, dvacítka hledá parťáka, nutně kluka (kvůli stanoveným pravidlům smíšené dvojce), který si pod pojmem cestování nepředstaví transfer až na letiště div né limuzínou s osobním řidičem, v hotelu alá all-spráskám a čtrnáctidenní šunkovál :) ... vyhlížím tedy spíš pohodáře, dobrodruha, jenž by měl chuť v polovině června stopem vycestovat v rámci soutěže směr Athény a zpět, poznat nejen mě a spoustu dalších lidí, ale hlavně sebe ve spontánních situacích, otestovat vlastní kritické myšlení, celkově rozšířit obzory a vlastně cokoli na co si sám vzpomene a na cestě uskuteční. To vše v rámci 2. ročníku klání všech autostopo-milů i filů. Cesta začíná v Praze, cílem je dostat se do Athén co nejrychleji. Více informací pro zájemce ráda poskytnu na mailové adrese c.andreac(zavináč)post.cz. Samozřejmě není problém vyměnit si údaje a blíž se poznat ať už přes sociální sítě či prostřednictvím osobního setkání, bohužel či bohudík vše musí proběhnout během 14 dní, poněvač uzávěrka přihlášek stanovená organizátory se kvapem blíží (10.3.2015). Těším se na zájemce :-). Díky Andrea

lea.987 16.12.2013 16:07
Re: admin  

Děkuji za radu... ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
admin2 16.12.2013 13:51
admin  

Leo a nebylo by lepší se ptát přímo na řecké diskuzi?

http://recko.orbion.cz/diskuse/hledam-spolucestujici-177356/

Přeji hodně štěstí při hledání! Zuzka

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
lea.987 16.12.2013 12:20
Hledá se spolucestovatelka  

Pokouším se tady najít ženu přiměřeného věku, která by také ráda vyrazila na dovolenou a nemá s kým (nejlépe z Moravskoslezského kraje).
Je mi 46 let a ráda bych navštívila některý z řeckých ostrovů, v červnu nebo v červenci 2014.
Budu ráda, když se mi ozvete na email: lea.987@seznam.cz

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze