A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hezké

09.05.2012 12:30:52 | jena19
jena19
Děkuji za hezký cestopis. Osvěžila jsem si hlavně názvy ptáků, které jsem při svém posledním safari letos v lednu už dost pletla :-) Náš řidič/průvodce je jmenoval anglicky i svahilsky, ale Masajové nám na pěším safari vše pojmenovali v jejich jazyce Maa.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
KR
19.07.2014 15:24 105.157.160.***
Moc pekne cteni  

Dobry den, cestopis je uzasny a "zhltla" jsem ho v jednom zatahu :-). Do Keni se chystam hned, co zjistim vsechny informace a najdu tu nejlepsi nabidku dle svych pozadavku a tohle cteni je krasnou inspiraci na cesty. Nadhera! :-)

mel_1 31.05.2012 08:55
Re:  

Tak to nemusíte číst!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.05.2012 08:36 217.11.234.***

Je to zbytečné dlouhé :-(

jena19 09.05.2012 13:30
Hezké  

Děkuji za hezký cestopis. Osvěžila jsem si hlavně názvy ptáků, které jsem při svém posledním safari letos v lednu už dost pletla :-) Náš řidič/průvodce je jmenoval anglicky i svahilsky, ale Masajové nám na pěším safari vše pojmenovali v jejich jazyce Maa.

Zpět na všechny diskuze