A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

hcctravel, travelespirit

05.08.2007 20:52:08 | týtý
Dobrý den, nemíte prosím vás někdo nějaké zkušenosti s následujícími cestovkami travelespirit nebo hcctravel, děkuju
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hh
25.07.2012 22:40 85.161.145.***
Travelespirit rozhodně ne  

Mám osobní skušenost s travelespirit a rozhodně nedoporučuji,pokud nechcete dopadnou jako já...Objednal jsem si u nich zájezd,který jsem jim okamžitě zaplatil na jejich účet..4 dny před odjezdem mě telefonicky volali,že se zájezd nekoná z důvodu,že nemají pro mě poprvé hotel a podruhé letenku..Už se mě to zdálo být trochu podezřelé,tak jsem si to ověřoval na CK,která tento zájezd měla uskutečnit a sdělili mě,že o mě vůbec nevědí...CA travelespirit mi slibovala,že mi peníze okamžitě vrátí na můj účet a dodneška jsem bez 30000kč..Už je to skoro 3měsíce a peníze nikde...Rozhodně tuto cestovní agenturu nedoporučuji.

Jaja 06.08.2007 13:26
RE: hcctravel, travelespirit  

Já si myslím, že si najděte nějaké pořádné Ck,pokud si neděláte srandu.

týtý
05.08.2007 20:52 88.100.252.***
hcctravel, travelespirit  

Dobrý den, nemíte prosím vás někdo nějaké zkušenosti s následujícími cestovkami travelespirit nebo hcctravel, děkuju

Zpět na všechny diskuze