A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Grand Travel

17.09.2010 07:03:13 | Sally
Sally
Ahoj, máte někdo informace k této CK/CA Grand Travel z Rousínova? Další kancelář mají v Bučovicích. Systém nabídky na poznávačku v Turecku mi silně připomíná Beck Reisen. I když nabídka je zajímavá.
http://www.grandtravel.cz/>
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Michal
14.05.2012 11:17 85.71.94.***
Re: Grand Travel  

S CK Beck Reisen nemáme vůbec nic společného, ani je v neznáme.

Naše CK a CA má provizní prodej od 253 CK na našem trhu.Vyhledávač, který je na našich webových stránkách je klasický Cesysový a používá ho 80% CA v republice.

Naše CK se soustředí většinou na jednodenní a vícedenní zájezdy - turistika, sport, relaxace, poznávání, muzikály , divadla, vstupenky, ....

Naši klienti spokojenost s našimi službami, každý rok projevůjí osobním poděkováním po návratu z dovolené a nárustem cest s naší CK.

...aktuálně na www.grandtravel.cz

Děkujeme a přejeme Vám, aby jste cestovali v pohodě a s radostí.

Tým cestovní kanceláře Grand travel ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
sabaat 17.09.2010 13:39
RE: RE: RE: Grand Travel  

pardon CK Diamond Wind :)

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
sabaat 17.09.2010 13:38
RE: RE: Grand Travel  

Dobrý den,
poznávací zájezd pořádá CS Diamond Wind
http://cdw.cz/zajezdy/turecko/antalya/poznavaci-zajezd-turecka-riviera-pamukkale_292.html

• Anonym (1)
Sally 17.09.2010 07:58
RE: Grand Travel  

Eldorado:
Takže se mé pochybnosti naplňují, cena zajímavá, balíčky, program, podzimňo zimňo jarní termíny.
Nebo to může být zběhlík od Becku :) :-)

• Anonym (1)
admin2 17.09.2010 07:49
admin  

Dobry den, zda se, ze ani tuto CK nemame v databazi - zkusime ji pridat, treba nekdo posle recenzi. Preji hezky patecni den vsem!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Eldorado
17.09.2010 07:42 195.113.167.***
RE: Grand Travel  

Omlouvám se za chyby. Dělala jsem opravy a nějak se to nevyvedlo.
E.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Eldorado
17.09.2010 07:41 195.113.167.***
Grand Travel  

Já jsem tuto nabídku viděla u jiné cestovky a napadlo mě to co Vás. Organizáto Beck.Není tomu tak, ale obávám se,aby praktiky nebyly stejné. Když si pročtete program, tak kromě Pamaukkale a výletu lodí nenabízejí nic. Vzhledem k termínům nelze počítat s koupáním, takže si představovala bych si program bohatší. Tam zrovna ty možnosti jsou. Vše je asi úměrné k ceně.
Eva

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Sally 17.09.2010 07:03
Grand Travel  

Ahoj, máte někdo informace k této CK/CA Grand Travel z Rousínova? Další kancelář mají v Bučovicích. Systém nabídky na poznávačku v Turecku mi silně připomíná Beck Reisen. I když nabídka je zajímavá.
http://www.grandtravel.cz/>

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze