A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Gorgonia Beach

13.07.2013 18:24:13 | Helča2
Helča2
Moc krásně jste to nafotili <3
zavzpomínali jsme si
určitě se tam vrátíme
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
JaJaRo 15.07.2014 17:27
Re:  

Romčo no já za sebe říkám Gorgonie :-) krásné korálové zahrady, letos připlavali delfíni, bohužel my byli tou dobou v Shamsu. V Shamsu zase dugong, námi neobjeve, bohužel. Přidávám postupně fotky, z minulého roku nemám zpracováno, nebyl čas. Tak dávám čerstvé foto nejdříve :-) Na podzim se chystáme znova, do třetice vyhrála Gorgonia <3 pochybuji, že pojedeme další roky jinam :-)

RomanMr 13.07.2014 11:29

Hezké fotky, už se těším na ty podvodní. Taky přemýšlím, že bych se někdy na podzim podíval do Gorgonie, nebo Shamsu. Kde je lepší podvodní svět?

JaJaRo 23.07.2013 09:23

Delfínkové jsou u hotelu Sol Y Mar Dolphin House :-) bohužel české cestovky ho nedělají. Je vzdálený od Gorgonie nějakých 25 km.
Co se týče nepokojů,v hotelu to znát nebylo. Jaká situace je tam teď netuším,ale já bych se nebála. Pokud bych mohla,já bych letěla hned zpět :-) :-) jak už bylo řečeno v diskuzi od animátorky Veroniky,která je v Gorgonii, je to daleko od Káhiry.

Gorgonie
22.07.2013 12:52 194.228.20.***
Re:  

A můžu se zeptat, zda bylo znát něco ohledně nepokojů, které v Egyptě probíhají? Nebo se nemusíme ničeho obávat, protože z toho máme trochu strach. Děkuji a pěkný den.

Ps: Delfínové jsou u jakého hotelu?:)

JaJaRo 14.07.2013 20:58

Terka - na mail určitě napíšu :-) bakšiš není nutný do pasu, přijeli jsme ráno kolem 8 hod ráno ,neb cesta opravdu trvá 2 hodky z letiště (letadlo mělo zpoždění z Prahy, takže se to nasčítalo). Rovnou nás poslali na snídani a po snídani hned pokojíky :-), záleží na recepčním jaké dá pokojíky. My a ještě jeden pár jsme měli pokojíky za bazénem a pizza restaurací ,což je vlevo uprostřed :-) fitko je hned v přízemí pod recepcí. V jídelně jsme nedávali bakšiš ,jelikož číšník, který náš stůl měl na starosti byl nepříjemný (jediný),možná jsme se mu nelíbili nebo proto,že jsme chtěli k jídlu pít jen vodu ,nevím. Pak jsme si chodili sedat jinam, ale jinak ostatním jsme bakšiš dali. Na výletě jsme letos nebyli, chtěli jsme také na delfínky,ale pak jsme nejeli s tím ,že příště pojedeme přímo do toho hotelu. Teda jestli ho cestovky ještě budou nabízet. V hledáčku jsem také měla Kahramanu,ale když jsem četla, že se odtamtud jezdí na pláž do Abu Dabbab ,když není vhodné počasí do moře, volila jsem Gorgonii. V Abu jsme byli loni a předloni,tak proto. Podmořský život je tam opravdu krásný, to se prostě musí vidět. Obsazenost hotelu první 3 dny úžasná, málo lidí,jenže pak byl přelom červen/červenec a už to bylo znát,více lidí v jídelně,ale jinak pohoda. Italové,němci,čecháčci,jinou řeč jsem nezaslechla :-)jestli tam byli i jiné národnosti,tak v naprosto malém množství :-)

Hafacka 14.07.2013 16:53

A byli jste na nějakém výletě? Například to potápění s těmi delfíny? My váháme mezi Gorgonií a Kahramanou mě se líbí Gorginia a příteli zase Kahramana tak hledáme nějaké pro a proti :-)

Helča2 14.07.2013 16:44
Re:  

bakšiš do pasu není nutný-Blu Style má své pokoje vpravo u potapěčského centra-je to blízko jak na jídlo,tak na pláž

Neregistrovaný uživatel
14.07.2013 16:32 80.188.18.***
Re:  

Dobrý den, fotky jsou moc krásné chystáme se nejspíš do tohoto hotelu 10.8 (ještě nejsme úplně rozhodnutí) můžu mít pár otázek na Vás? Byli jste ubytovaní hned po příjezdu nebo vás nechali čekat. Dávali jste nějaký bakšiš do pasu nebo i číšníkům? Je v hotelu posilovna? Také mě zajímají maličkosti které uvádíte :-) A jaká byla obsazenost hotelu? Pokud budete tak moc hodná a napíšete mi o hotelu něco víc budu moc ráda. Klidně i na můj mail: terka.zittova@seznam.cz
Děkuji

JaJaRo 14.07.2013 09:43

Děkuji :-[,fotek máme spoustu,ale to by byla velká fotogalerie ;-) teď ještě musím podvodní a recenzi :-),bude samozřejmě kladná až na pár detailů,ale to jsou takové maličkosti ;-) také vzpomínáme,hned bych jela zpátky :-)

Helča2 13.07.2013 19:24
Gorgonia Beach  

Moc krásně jste to nafotili <3
zavzpomínali jsme si
určitě se tam vrátíme

Zpět na všechny diskuze