A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Global Tour

04.01.2012 10:48:01 | Juanito
Juanito
koukal jsem na nabídky Ck Global Tour, máte již někdo nějakou zkušenost? Zdá se to být neznámá CK, nezaznamenal jsem ani žádnou inzerci :(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tom
06.07.2012 20:10 85.160.191.***
Re: Global Tour  

Právě krachla. I když je pojištěná proti úpadku, nevyplatí Vám ani polovinu z původní ceny. To je teď moderní v ČR. Pokud na dovolenou, tak jedině přes nějakou dost známou.Můžu doporučit německé ck. Dovolená v Turecku výjde o 40% levněji a za stejnou cenu máte mnohem větší nadstandart. Global Tour a s prominutím podobný odpad nebrat...Příjdete o všechny úspory a ještě skončíte na ulici někde v Turecku.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
stafetka 23.03.2012 12:26

Dobrý den paní Evo , můžu se zeptat jaký poznávací zájezd jste s touto CK absolvovala? A o jaký výlet jste byla ochuzena?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Eva
22.03.2012 10:04 213.29.246.***

Dobrý den, s Global tour jedu již po třetí. Byla jsem velice spokojená, dobré hotely, stravování. Minule byl sice problém ohledně programu-výletu, to se mi nelíbilo..jezdím na poznávačky a o jeden výlet jsme byli, myslím ochuzeni :'( ....napsala jsem stížnost, ale reakce ze strany cestovky žádná :-\ ......a nakonecj jedu za tři týdny znovu, tak uvidím. myslím,že v celku mohu doporučit.
Mají dobré ceny a program (((clap)))

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
admin2 04.01.2012 20:35
admin  

Dobry vecer, ani my jsme u nas tuto CK nemeli v databazi - zalozila jsem ji tedy a presouvam k ni vasi diskuzi. Mejte se!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Juanito 04.01.2012 10:48
Global Tour  

koukal jsem na nabídky Ck Global Tour, máte již někdo nějakou zkušenost? Zdá se to být neznámá CK, nezaznamenal jsem ani žádnou inzerci :(

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze