A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

glamping

28.05.2015 06:23:06 | maci
maci
Máte někdo zkušenosti s tímto ubytováním? Vyzkoušeli jsme je v Lanterně v Poreči v Chorvatsku, jsem nadšená a nyní se chceme posunout trochu jižněji a nemohu žádné najít. Už nikdy nechci spát na dovolené jinak.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dalibor.sik 11.08.2015 14:25
Re: glamping  

díval jsem se na tu poreč.. normální MH které nabízí řada cestovek a žádná to neprezentuje jako glamping ;)

nugetkaa 03.06.2015 16:16

S tím můžu souhlasit :)

iris1 29.05.2015 18:22

Už jsem si to našla .No,já takovou dovolenou nepotřebuju.Já jezdím jen kvůli pláži a moři a na přespání mi stačí cokoli kde je čisto.To radši pojedu 5krát do Utopie.

mispi 29.05.2015 06:41

Čo to zahrňuje... niekde i osobného komorníka /butler/ pri stane...cenove... ďaleko lacnejšie sa vyspíte v naozaj komfortnom hoteli...

iris1 28.05.2015 21:25

Tak zrovna já to slyším prvně v životě.Nemám ani představu co takové ubytování zahrnuje.

mispi 28.05.2015 08:13

Čo myslíte - koľko ľudí vie, o čo sa jedná ? -podľa mňa tak možno 1 z 1000
Glamping - glamour camping -luxusné kempovanie. Možno 10 možností v Európe - takých iniciatív už bolo... na stránke ako orbion veľa informácií nezískate

maci 28.05.2015 07:23
glamping  

Máte někdo zkušenosti s tímto ubytováním? Vyzkoušeli jsme je v Lanterně v Poreči v Chorvatsku, jsem nadšená a nyní se chceme posunout trochu jižněji a nemohu žádné najít. Už nikdy nechci spát na dovolené jinak.

• Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze