A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

garden park

01.03.2012 21:23:20 | ludmila
nevím proč tam lidi jezdíte když kritizujete.ja jsem si garden park natolik oblibila,ze jsem tam byla 5 x a byla jsem vždy spokojena.v roce 1955 jsem byla v tunisu na susu a po zjistení o ostrove djerba jsem tam byla jak vyseuvedeno.byla jsem pokazde i na piratske lodi, v houmt souku a i jinde.a moc se me to libilo.jidlo,ktere nekteri kritizujete,asi doma lepsi nemate.jidla tam bylo habadej, ruznych zeleninovych salatu,ovoce a druhu peciva na snidani bylo opravdu na vyber.jelikoz me tahne k 80 letum uz si netroufam ale byt mladsi,jela bych tam opet.a to jsem narocna jak na jidlo tak na cistotu.a pokojich bylo cisto a mela jsem vzdy luzko naaranzovane.ludmila.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ludmila
02.06.2012 17:09 77.48.70.***
cesta na Djerbu  

Na Djerbu nedám dopustit.Byla jsem tam celkem 4 x a vždy jsem se měla dobře.Nevím,kdo kritizuje jídlo ale já jsem byla nadmíru spokojená.Pestrost jídla byla vynikající,taktéž ovoce a zelenin.salátů bylo ny výběr.I s pokoji jsem byla spokojená.Taktéž na výletech bylo super a že jsem toho navštívila hodně.Śkoda,že mne léta utekla a nevím, zda bych si ještě troufla cestovat.Chybí mě vůně,byla taková zvláštní,příjemná,vonící dálkou ,neskutečné.Byla jsem v Garden Parku.A zvláštní bylo i přivítání a animační programy.Mám nejkrásnější vzpomínky a nenechám urážet Djerbu.Ludmila.

• Anonym (33)
  • Anonym (31)
ludmila
01.03.2012 21:23 77.48.70.***
garden park  

nevím proč tam lidi jezdíte když kritizujete.ja jsem si garden park natolik oblibila,ze jsem tam byla 5 x a byla jsem vždy spokojena.v roce 1955 jsem byla v tunisu na susu a po zjistení o ostrove djerba jsem tam byla jak vyseuvedeno.byla jsem pokazde i na piratske lodi, v houmt souku a i jinde.a moc se me to libilo.jidlo,ktere nekteri kritizujete,asi doma lepsi nemate.jidla tam bylo habadej, ruznych zeleninovych salatu,ovoce a druhu peciva na snidani bylo opravdu na vyber.jelikoz me tahne k 80 letum uz si netroufam ale byt mladsi,jela bych tam opet.a to jsem narocna jak na jidlo tak na cistotu.a pokojich bylo cisto a mela jsem vzdy luzko naaranzovane.ludmila.

• Anonym (33)
  • Anonym (38)
Zpět na všechny diskuze