A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

FTI a telefonicke potvrdenie odletu

09.06.2008 11:22:48 | Zuzka123
Zuzka123
Zajtra odlietame na dovolenku do Turecka z Viedne cez nemecku CK FTI a len dnes som sa dozvedela, že v posledný deň dovolenky máme 24 hodín na to aby sme telefonicky potvrdili, že sa chceme letecky vrátiť domov! Čiže namiesto oddychu, výletov atď... budem sedieť na telefóne a vyvolávať, že sa chceme vrátiť! a máme si vyžiadať elektronickú letenku. Však toto by nám mala zabezpečiť CK alebo delegát a nie my! Za dovolenku sme zaplatili 4x po tisíc euro!. Už sme leteli na dovolenku z Viedne cez rakúsku CK, no toto sa nám nestalo!

Okrem toho nikto z nás nevie nemecky, len anglicky, dovolenku mi pomohla objednať kamarátka. Má niekto už s týmto podobnú skúsenosť. Neviem si predstaviť, ako bude celé lietadlo obvolávať v jeden deň jedno telefonne číslo!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Zuzka123 09.06.2008 15:33
RE: ?  

V liste je, že nemáme volať skôr ako 2 dni pred plánovaným odletom, čiže dnes by som tam volala zbytočne a musíme to stihnúť do 24 hodín pred odletom! Choré!

• Anonym (3)
Zuzka123 09.06.2008 15:31
RE: ?  

je to v tých informáciách, čo mi poslali mailom. Kamarát mi odporučil obrátiť sa na ich delegáta, že nech to on vybaví. Neviem, či ešte niekedy využijem služby FTI. Minule mi poslali list, že im dlžím 4 eura za prevodové poplatky banky, keď sme uhrádzali dovolenku a ak to nezaplatíme, stornujú nám zájazd! :-(

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
katekat 09.06.2008 13:50
?  

Jezis, to je nejaka blbost ne?Uz jen ta veta, ze v posledni den dovolene mate 24h nato, abyste jim telefonicky potvrdili, ze se chcete vratit domu je nesmyslna. Urcite si tam zavolejte jeste dneska a at vam poslou letenku nebo rezervacni cislo jeste dneska.... Kde jsi dostala takovou informaci? To slysim poprve takovou hruzu 8-O

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zuzka123 09.06.2008 11:22
FTI a telefonicke potvrdenie odletu  

Zajtra odlietame na dovolenku do Turecka z Viedne cez nemecku CK FTI a len dnes som sa dozvedela, že v posledný deň dovolenky máme 24 hodín na to aby sme telefonicky potvrdili, že sa chceme letecky vrátiť domov! Čiže namiesto oddychu, výletov atď... budem sedieť na telefóne a vyvolávať, že sa chceme vrátiť! a máme si vyžiadať elektronickú letenku. Však toto by nám mala zabezpečiť CK alebo delegát a nie my! Za dovolenku sme zaplatili 4x po tisíc euro!. Už sme leteli na dovolenku z Viedne cez rakúsku CK, no toto sa nám nestalo!

Okrem toho nikto z nás nevie nemecky, len anglicky, dovolenku mi pomohla objednať kamarátka. Má niekto už s týmto podobnú skúsenosť. Neviem si predstaviť, ako bude celé lietadlo obvolávať v jeden deň jedno telefonne číslo!

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze