A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Francie

09.06.2009 16:07:26 | R.Musil
Námi objednaný caravan 2-4 nepřipraven a dezolátním stavu, Po urgenci paní Skalické přislíbena náprava, ovšem následně vypnula tel. a už se neozvala, ani následující dny tel. nezvedala. Přislíbila nám větší caravan za stejnou cenu, ale nakonec nás zaměstnanec donutil si připlatit 4,600,- Kč. Těžko se něco řeší, pokud ještě v 18.00 hodin stojíte s malým dítětem bez ubytování a všichni ze slavné CK SIM na Vás kašlou. Chyba se stane, ale tato šla elegantně vyřešit k obapolné spokojenosti. Bohužel majitelům nezáleží na klientech, ale na penězích.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
-dana- 22.12.2017 16:28
Re: Prosím o doplnění informací .  

Ahoj, najvhodnesia oblast na prespatie v aute je asi Bretagne, tam sa este daju najst osamele miesta. S kupanim je to tam horsie, chladnejsia voda ako Stredozemne more a casto aj horsie pocasie. Ak chces teplejsie, tak radsej sa vyhni Côte d'azur, tam je to velmi zastavene. Prespis este mozno mimo sezony na Gien pri Plage d'Almanarre. Inak by som isla dalej az niekde k spanielskym hraniciam, tam su plaze sirsie. Vo Francuzsku byvaju na parkoviskach bariery s vyskovym obmedzenim, takze mas vyhodu, ak ides autom. V dedinach casto byva verejne WC, aj pitna voda sa da najst prakticky bez problemov. Ak chces teplo mimo sezony, mozes ist aj na Korziku, ale spat na divoko sa toleruje naozaj len mimo sezony a tiez nie vsade, a navyse je to horsie s vodou (v horach obcas najdes studnicku, ale v dedine tazko zaparkujes v blizkosti vody)

Neregistrovaný uživatel
20.12.2017 22:28 46.234.160.***

46.234.160

Neregistrovaný uživatel
20.12.2017 22:22 46.234.160.***

46.234.160

Neregistrovaný uživatel
20.12.2017 22:06 46.234.160.***
Prosím o doplnění informací .  

Chtěli bychom vás požádat o informace pro vycestování autem Combi Tour Octavia 1,6 do příhodné oblasti Francie. Zajímalo by nás moře s jeho krásami také hlavně s jídlem různých mořských živočichů v pestré nabídce. Jsme důchodci nenároční na ubytování, přespíme i v autě. Chceme si na sklonku života ještě něco užít. Uvítáme mobilitu či vlastní program i kamarády na cestu.

Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 15:13 83.240.29.***
Re: Francie  

Ahoj, ja jsem byla na cyklo zajezdu ve francii s extrem tour a byla jsem hrozne moc spokojena, tak pokud nekdo chcete vyzkouset nejakou jinou dovolenou nez se 7 dni valet u more, vrele doporucuji tohle.

Jan Dvořák
19.02.2014 10:39 94.112.69.***
Uplně v klidu  

Byl jsem s nimi v roce 2013 v červnu a bylo to v klidu, stalo nás to kolem 7 tis. na osobu. Když jsem četl recenze docela jsem se bál, ale málo kdo je spokojeny píše recenze. Takže pro ostatní je to tam pěkné a není se čeho bát. (((clap))) (((clap)))

Yanina 25.12.2012 13:02
Re: PODVOD  

Je spise zvlastni ze z Mirdy se stal Frederik, jeho styl vyjadrovani a freneticka obhajoba zprofanovene CK SIM prolina nekolika diskuzemi, ale pod jinymi jmeny.

• Anonym (1)
Frederik
21.12.2012 02:22 90.176.141.***
Re: PODVOD  

Je zvlastni ,ze takhle vzdy spini a pomlouvaji lide ,kteri toho moc v zivote nedokazali a vyrazeji na brigady k mori na prazdniny ...... jejich prispevky jsou samo beze jmen . Ja osobne pracoval v zahranici ve ctyrech statech a i u teto Ck a i u zahranicnich firem naprimo . A zazil jsem vsude to stejne . Par lidi dobrych a pracovitych a pak taci ,kteri jedou na prazdniny . Neslysel jsem ,ze by nekdo nedostal zaplaceno paklize pracoval jak mel . A taky jsem dojizdel nebo odjizdel drive ci pozdeji a chapu to s tim ,ze treba ma byt plny autobus a solo me taxik nepoveze ...hihihi . Jezdim na brigady abych se nekam podival a nemam penize jako motivaci . Samozrejme nepracuji zadarmo ,ale mzdu si dohodnu a maknu ,aby bylo videt ,ze umim a pak si dohodnu bud pridani nebo vice volneho casu po odvedene praci . A mezi nami jak muzou sotva plnoleti brigadnici urcit co je neprofesionalni a povrchni jednani ? Me je 37 a nevidel jsem ,ze by se pani majitelka takhle chovala . A jestli psychickym tlakem je kontrola jestli pracuju tak se musim smat . Ale to je odraz dnesni doby . Sama demokracie a nakonec si budou lidi stezovat ,ze po nich zamestnavatel chce nejakou praci .??? To lidi bud sedte doma nebo si udelejte vlastni firmu a neco dokazte . Ja i podnikam tak to znam z obou stran . A nekdy zustava rozum stat .

• Anonym (3)
...
01.08.2012 13:51 83.240.89.***
PODVOD  

Naprostá nespokojenost s touto cestovní kanceláří, neférové a neprofesionální jednání s klienty a to samé i s personálem. Jako personál nás povolala o týden dřív s tím, že bude náročná doprava (samozřejmě lež), poté nás po týdnu poslala domů údajně kvůli její nespokojenosti s naší prací, ale jaksi nepočítala s tím, že další personál nám její fintu prozradí a že se dozvíme, že nás vlastně vůbec nepotřebovala. Navíc práce probíhala pod neustálým psychickým tlakem a jednání majitelky bylo naprosto povrchní i vůči klientům. Podle ostatních komentářů vidím, že moje negativní zkušenost není jediná. Ale vlastně můžu být ráda, že jsem si vydupala ty peníze.

• Anonym (1)
jurajda
23.07.2009 15:44 82.209.18.***
VELCI PODVODNICI.  

CK SIM jsou profesionální podvodníci.Vybírají v kempu peníze na zájezdy po okolí se starou karosou.Do kapsy,bez dokladu.Objednáte si polopenzi v jejich vypečené restauraci,ale jezte i pijte do polopita i polosyta.Jinak se na vás Skalická moc ošklivě kouká.Jejich synáček má vychování řeznického psa.Hned s každým se pako nebaví.Nedej bože ,že sháníte ty dva majitele.Na druhé straně pracovití lidé.Už si nahrabali na daňových únicích na vilku na Rivieře.Klasická zavedená finta: vezmou na léto brigádníka do kuchyně,nebo na úklid a zaplatí jen trošku.Zbytek pošlou - jakože.Nic nepošlou a když to dělají standartně,tak je i na novou motorku,že paní Skalická?

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze