A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Foto Sentido

12.10.2013 18:13:01 | Alena Šepsová
Alena Šepsová
Děkuji a asi nejen za sebe za krásné fotografie.S nostalgií jsem je prohlížela několikrát.V tomto resortu jsme byli v zimě na přelomu března a mohu zodpovědně prohlásit, že jste nafotila naprosto vše.Každý, kdo do Sentida pojede a prohlédne si Vaši fotogalerii, tak již nemusí pátrat v diskuzích. Letošní zimu jsme Egypt vypustili a zvolili Kapverdy, no Rudé moře to nebude.Pěkný večer a je to opravdu pěkné.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.04.2014 20:16 213.195.200.***
Re:  

Moc diky za info :) ano myslela jsem foťak pod vod vodu :D :D tento by rozhodne stačil :)

jankas9 24.04.2014 18:05
Re:  

Na sucho mám Olympus VR-310, ale to asi není ten, na který se ptáte a pod vodu mám jeden z nejlevnějších, který jsem sehnala (jde s ním fotit i na suchu a fotky jsou taky hezké) a ten je Nikon Coolpix S31. Nám úplně stačil. Nechtěli jsme kvůli jedné dovolené ročně investovat moc velké peníze.S výsledkem jsme byli spokojeni. Samozřejmě se najdou lidé, kterým se fotky z tohoto foťáku nelíbí, ale nám bohatě stačí.Snad jsem Vám alespoň trošku pomohla v rozhodování.
Přeji krásnou dovolenou a hezké fotografické úlovky. 8-)

Neregistrovaný uživatel
21.04.2014 21:41 213.195.200.***

Mohu se zeptat jaky footoaparat mate ? chystame se v záři do sentida ale nechceme kupovat žádný drahy fotoaparat

JasteR 20.10.2013 21:32
Re: sentida  

To ma nekdo stesti, 2x delfini a jeste dugong.. kteryho vidi tak 20% lidi v Marsa Mubarak :-\

irenavrabelova 12.10.2013 19:23
sentida  

taky jsme byly loni , vrátily se mi vzpomínky ,bylo to tam úžasnýýýý :-* moc hezký fotky .delfínci jsou úžasný,taky jsme je viděly (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
12.10.2013 19:16 88.101.55.***

Jéééé tam jsme byly loni (((clap))) bylo to tam krásný i ty výlety byly nádherný :-* hezký fotky a vzpomínky

Alena Šepsová 12.10.2013 19:13
Foto Sentido  

Děkuji a asi nejen za sebe za krásné fotografie.S nostalgií jsem je prohlížela několikrát.V tomto resortu jsme byli v zimě na přelomu března a mohu zodpovědně prohlásit, že jste nafotila naprosto vše.Každý, kdo do Sentida pojede a prohlédne si Vaši fotogalerii, tak již nemusí pátrat v diskuzích. Letošní zimu jsme Egypt vypustili a zvolili Kapverdy, no Rudé moře to nebude.Pěkný večer a je to opravdu pěkné.

Zpět na všechny diskuze