A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

foto

04.10.2014 13:27:12 | krkrkr
krkrkr
ahoj všichni, právě jsem se vrátila z dovči a při přetahování fotek na PC, jsem si omylem všechny vymazala. Příroda by mi ani tak nevadila, jako fotky mého kamaráda Ahmeda - šéfa pečiva v La Pacha resort v Hurgádě. Znáte ho někdo, nebo nemáte jeho fotku samozřejmě solo :-) udělalo by mi to velikánskou radost. díky K.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
krkrkr 04.10.2014 19:12
Re: foto  

děkuji, ale myslím, že už jsem to nějak zpackala. :'( :'( se vším všudy.

RomanMr 04.10.2014 16:45
Re: foto  

Existují programy, nebo případně firmy, které dokážou smazaná data (fotky) zachránit. ůležité ale je po smazání na kartu (hardisk) neukládat nová data.

krkrkr 04.10.2014 14:27
foto  

ahoj všichni, právě jsem se vrátila z dovči a při přetahování fotek na PC, jsem si omylem všechny vymazala. Příroda by mi ani tak nevadila, jako fotky mého kamaráda Ahmeda - šéfa pečiva v La Pacha resort v Hurgádě. Znáte ho někdo, nebo nemáte jeho fotku samozřejmě solo :-) udělalo by mi to velikánskou radost. díky K.

Zpět na všechny diskuze