A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

FOTA

14.07.2012 04:41:42 | PAJOVA7
PAJOVA7
NO KRÁSNÉ TO MEXIKO
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nikka55 14.07.2012 15:36

L.Fox jak leguáni ucítili něco k jídlu, už byli u léhátka - chutnalo jim všechno od ibišku, přes hranolky se smaženou rybou po ananas...klidně i půl banánu na jedno sousto :-) abych řekla pravdu, zvířata mě dostala nejvíc, medvědi byli naprosto rozkošní - zelenina jim nelezla, ale pro hranolky nebo hamburgr si klidně skočili i na stůl.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
L.Fox 14.07.2012 14:20

Nikka, nádherné pokračovanie :-). Ale musím sa zbabelo priznať, že keby som videla pred sebou hejno jašterov, tak by som sa vyškriabala na prvý strom - alebo skamenela... :-S... no hady a jaštery nemusím, ale inak kráááása :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
AndreaLan. 14.07.2012 11:00
Re:  

Dobrý den Nikko,právě jsem koukala na Vaše fotky z Mexika,které mne hodně zaujaly :-).CHceme s manželem někam vyrazit a byla bych moc ráda,kdyby jste mi něco doporučila.Potrpíme si na vyšší kvalitu ubytování i stravy.Mne by se líbilo právě Mexiko a manželovi spíše Kuba,ale nemůžem se rozhodnout :-(

Nikka55 14.07.2012 10:46

Mexiko splnilo očekávání na 100%, určitě stojí za návštěvu.
Co mě hodně překvapilo, byli mexičani - příjemní, ochotní, hodní (všude, nejen v hotelu) (((clap)))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
PAJOVA7 14.07.2012 05:41
FOTA  

NO KRÁSNÉ TO MEXIKO

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze