A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST

10.06.2014 19:05:15 | Pavi
Pavi
Objednávku na parkování jsem provedla přes internet. Během 10 minut mi přišlo potvzení mojí rezervace. Avšak jaké bylo naše překvapení po příjezdu na parkoviště. Byl zde jediný zaměstnanec, kterého jsme museli telefonicky budit. Ten nám řekl, že žádnou naší rezervaci nemá evidovanou a tudíž nás nemá kam dát! Potom řekl, že tam tedy můžeme nechat klíčky od auta, že nám po uvolnění parkoviště auto zaparkuje. Souhlasili jsme. Auto na odvoz na letiště měl k dispozici pouze jedno, navíc ještě s píchlou pneumatikou! Tudíž nepojízdné. Majitel firmy byl telefonicky nedostupný!! PROTO NEMOHU DOPORUČIT!!
Naštěstí jsme nakonec využili služeb sousední firmy vzdálené cca 1km - SKYPARKING, kde vše proběhlo na profesionální úrovni. Na letiště jsme se dostali včas díky tomu, že jsme jeli do Prahy s dostatečným předstihem.

Majitel se nám sice za vzniklé nepříjemnosti omluvil a nabídl další využití služeb zdarma. Sem se ale již v žádném případě nevrátím! Raději totiž upřednostním kvalitu služeb než nekvalitní službu zdarma! Tolik adrenalinu před vysněnou dovolenou již nechci zažít.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
03.10.2017 15:48 165.225.72.***
Re: FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST  

Mám podobnou zkušenost. Podle webových stránek vypadá parkování seriózně s online rezervací. Po příjezdu jsme hledali parkování v místě uvedeném na internetu a pořád bloudili. Po zavolání jsme se sešli na čerpací stanici a ve výsledku jsme byli navedeni úplně do jiné lokality, která byla bez oplocení u nějaké haly s auta namačkanými na sebe. Raději jsme využili GOparking, protože to byla jistota ve 3 v noci. Nedoporučuji!

• Sally
Neregistrovaný uživatel
14.07.2017 07:31 213.226.248.***

Nejhorší zkušenost. Po příletu z letiště jsme na vůz čekaly hodinu, čekali zde i jiní zákazníci. Převoz z letiště také šílený, staré nepěkně vypadající auto (to by mi ani nevadilo). Ale způsob jízdy, to co pan řidič zameškal, chtěl asi dohnat na té 5ti minutové trase, takže s námi jel, jak kdyby nás ukradl. Další prekérní situace nastala, kdy za mým vozidlem bylo zaparkováno jiné vozidlo, tudíž se nedalo vycouvat a pán nemohl v tom bordelu najít klíče. Výsledek čekání další hodiny.... Tentokrát se pan řidič nijak neprojevoval, ale při příjezdu nebyl ani vstřícný a už vůbec ne přívětivý. Určitě nedoporučuji.

• Anonym (1)
  • Sally
  • copy

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Holda666 10.07.2017 22:44

Potvrzuji zkušenosti ostatních diskutujících. Bohužel jsem si recenze nepřečetl dříve :-). Velmi, ale velmi nepříjemný, asi zaměstnanec či majitel??, který dával zcela zřetelně najevo, že je obtěžován, zprvu ani nevěřil, že jsme objednání k parkování, i když mu byla ukázaná jejich potvrzovací SMS, stále brblal, že nemá místo, že s námi nepočítal, pak začal dlouze sepisovat na kus papíru potvrzení o parkování, pak si vyžádal klíčky, že auto přeparkuje, až bude mít čas, což bylo vcelku nestandardní, ten pán opravdu nepůsobil dojmem člověka, kterému bych rád svěřil, byť na chvíli, své auto. Ale člověk se dostává do časové tísně, když máte naplánovaný odlet, tak jsem si auto nafotil, jak vypadá před předáním, to dotyčného zaměstnance docela rozlítilo :-), dál jsem už s ním nechtěl diskutovat, zaplatil jsem a nechali jsme se odvézt špinavou dodávkou, která nepůsobila dojmem, že je v dobrém technickém stavu, na letiště. Celá akce trvala bezmála 45 minut od příjezdu na parkoviště. Návrat a převzetí také neproběhlo dostatečně profesionálně, což už jsem ale čekal. Naše auto bylo "zarovnáno" dalšími dvěma auty, než zaměstnanec našel klíčky k těmto autům, které si spletl a přinesl nejprve jiné, aby mi následně vynadal, že jsem mu sdělil že mám úplně jiné auto :-), ať to zkrátím, něž jsme odjeli (byli jsme tam sami), trvalo to opět 40 minut. Nemám ve zvyku si stěžovat, vlastně je to má první takováto negativní recenze, ale nemyslím si, že bych někomu doporučil využít služeb této firmy, já už tedy určitě nebudu tuto zkušenost opakovat.

• Macatova
Neregistrovaný uživatel
31.05.2017 08:54 185.15.109.***
FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST  

Nejhorší parkování, které jsme zažili a už nikdy více! Namísto slibovaných 5 minut trvala přeprava na letiště i s čekáním na jediné! auto 50 minut. Čekala tam i s námi tři auta, tedy přišlo to, o čem píší další. Celkem nás do transportéru nacpal 11!!! To, že je auto skoro na rozsypání a komentovat stav parkoviště a řidiče opravdu nemá cenu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.05.2017 13:36 89.239.10.***

Ja mohu jen potvrdit. Otresne prohulene prostredi boudy, kde nas jakysi zamestnanec kasiroval, o nasi rezervaci ten clovek, ktery svou praci evidentne nesnasi, vubec netusil, za coz vynadal mne, otresne parkoviste plne blata, otresny mikrobus, ktery se cestou malem rozpadl a ve kterem nas muselo jet o 3 vic, nez kolik bylo sedadel, ridic uvnitr kouril a jel tak, ze by mel prijit o doklady. Po vyzvednuti jsem mel na aute 3 mm prachu a malem jsem ani neodjel, protoze auta nutil parkovat tesne na sebe. Priserna zkusenost, kterou uz nikdy nezopakuji. Vam radim totez. Pavel

Neregistrovaný uživatel
10.05.2017 12:03 109.81.211.***

Včera jsem si vyzvedl auto po parkování na Flyparking. Zkušenost příšerná, nejhorší za 12 let kdy využívám služby různých parkovišť okolo letiště. Jednání pracovníka příšerné, arogantní, na to jsem jej upozornil, již při příjezdu. Jak jednal s ostatními lidmi, kteří jeli s námi na letištěm ani nemluvím, strašné. Poté nás nacpal 10 lidí do 8 místného auta a jeli jsme. Po návratu ze zahraničí, nás zase nacpal 9 do auta a jel s námi jako dobytek, předjížděl v zatáčce kamiony a naproti nás málem srazilo osobní auto, které muselo až do příkopu. Již nikdy více s touto firmou.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.04.2017 21:14 77.48.110.***

Tak to ja presne NAOPAK. Sluzby Flyparkingu vyuzivam uz leta. A pokazde je to na 100% !!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.09.2016 10:26 77.236.206.***

Dvakrát jsem už parkovali na ParkovaniR7.cz a zatím nejlepší volba, obzvlášť v komunikaci a jednání s lidmi.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 14:17 194.213.47.***

využívám AIR parking už asi 30x a doposud na 1

marbes 29.08.2016 07:54

Na některé z parkingů přímo na letišti... tak drahé to už není a než ty nervy, to si radši 200,- připlatím (aspoň tolik byl v našem případě cenový rozdíl)

Zpět na všechny diskuze