A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST

10.06.2014 20:05:15 | Pavi
Pavi
Objednávku na parkování jsem provedla přes internet. Během 10 minut mi přišlo potvzení mojí rezervace. Avšak jaké bylo naše překvapení po příjezdu na parkoviště. Byl zde jediný zaměstnanec, kterého jsme museli telefonicky budit. Ten nám řekl, že žádnou naší rezervaci nemá evidovanou a tudíž nás nemá kam dát! Potom řekl, že tam tedy můžeme nechat klíčky od auta, že nám po uvolnění parkoviště auto zaparkuje. Souhlasili jsme. Auto na odvoz na letiště měl k dispozici pouze jedno, navíc ještě s píchlou pneumatikou! Tudíž nepojízdné. Majitel firmy byl telefonicky nedostupný!! PROTO NEMOHU DOPORUČIT!!
Naštěstí jsme nakonec využili služeb sousední firmy vzdálené cca 1km - SKYPARKING, kde vše proběhlo na profesionální úrovni. Na letiště jsme se dostali včas díky tomu, že jsme jeli do Prahy s dostatečným předstihem.

Majitel se nám sice za vzniklé nepříjemnosti omluvil a nabídl další využití služeb zdarma. Sem se ale již v žádném případě nevrátím! Raději totiž upřednostním kvalitu služeb než nekvalitní službu zdarma! Tolik adrenalinu před vysněnou dovolenou již nechci zažít.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.11.2015 11:17 193.86.204.***
Jak se vyvarovat nepříjemným situacím s pakováním u letiště  

Zdravím všechny. Také mám dost nepříjemnou zkušenost s nepojištěným parkovištěm u letiště v Praze, kde jsem před rokem zaparkoval. Uvítali nás na parkovišti velice mile, odvezli na letiště a mile se s námi rozloučili. Po našem návratu na letiště jsem ihned volal asistenci parkoviště, s tím, že potřebujeme odvoz. Čekali jsem asi 20 minut, než se za námi dostaví vůz parkoviště. Ten největší problém nastal, kdy jsme se vrátili na parkoviště a zjistili, že na střechu našeho vozu spadla poměrně velká větev ze stromu a karosérie je promáčknutá a poškrábaná. Začali jsme tuto událost řešit s provozovatele parkoviště, který ale argumentoval tím, že nemá pojištěné parkoviště a ve smlouvě uvádí že pouze poskytuje pozemek o výměře pár m2! :-X

Po několikahodinových debatách zůstal spor nevyřešený a tak jsme už unavení z dlouhé cesty museli jet domu. =-O
Jaký je závěr? Nikdy neparkujte na neznámém parkovišti - nebo zjistěte o daném parkovišti více dříve než tam pojedete (např. zde: http://www.parkingunit.com/parkovani-u-letiste-praha ). Reference parkoviště a hodnocení reálných uživatelů jsou Vám k dispozici, tak se nenechte napálit jako já. :-(

Neregistrovaný uživatel
06.10.2015 09:21 195.113.127.***
Re: Potvrzuji - otřesná zkušenost  

Dobrý den potřebovala bych se s vámi spojit máme problém s park a nechtějí s námi situaci řešit iveta.machova@email.cz s pozdravem Machová :-X

Neregistrovaný uživatel
28.09.2015 17:24 195.191.202.***
Potvrzuji - otřesná zkušenost  

Bohužel musím potvrdit stejně negativní zkušenosti jako jsou zde prezentovány.

16.9.15 po e-mailové rezervaci na nás nikdo nečekal...parkoviště bylo bez obsluhy. Pán přijel po cca 15min. Zmatený, nic nenachystáno, bylo nás moc, tak jsme pustili rodinu s dětmi. Pán se vrátil po půlhodině možná 40min. nevím byla zima, tma a vládla nervozita. Naskočili jsme do auta, rozškubla jsem kalhoty o něco v té omlácené dodávce. Nevešli jsme se, takže starší pár čekal znovu. Nakonec si nebyl pán řidič nebyl líný říct o 100Kč na parkování u letištní haly...
26.9.15 volali jsme hned. Pán hlásil že je sám, má fofr, ať čekáme u jakéhosi hotelu Marriot/Merriot? Doptali jsme se kolemjdoucích. Tam už čekal zmrzlý cizinec s ženou, že čekají už 10min a doufají, že někdo přijede. Pán přijel po 30min. Jel s námi velmi zostra. Byli jsme rádi, že auto bylo v pořádku a nikdy víc.
Jako benefit se mi ozval kdosi (neumí se podepsat) z čísla 737 527 721 s "upozorněním", že za negativní reakci na jejich firmu se mi ozve právní zástupce. Máte-li někdo obdobnou zkušenost prosím ozvěte se mi. Nemám ráda takové jednání a upozorňování. Myslím si, že zákazník se má předcházet a služby zlepšovat...
Díky.

  • Anonym (1)
Janida
14.08.2015 11:57 178.255.168.***
FLYPARKING  

Děkuji za všechny recenze, které mi pomohly zrušit rezervaci za 5 minut 12. Odradilo mě i zejména to, že na webu je ceník, dle kterého se personál agentury zřejmě neřídí. Jako vysvětlení podali, že je režim Holiday Price a dle toho se musí řídit, na webu se změna teprve projeví. Tak jsem se s větou, že je škoda, že napřed nemění web a poté teprve neprovádí rezervace, protože to působí nevěrohodně, rozloučila a objednala parkování jinde. Snad bude všechno OK.

Vojtěch Humlíček
09.08.2015 12:40 188.122.208.***
ztráta klíčů  

Připojuji silně negativní zkušenost. Velmi lituji, že jsem myslel, že pro parkoviště není nutné sledovat recenze. Neudělejte stejnou chybu a auto na Flyparking neparkujte. Když pominu neprofesionální přístup a nepříjemný personál, tak ztráta klíče už je opravdu vrchol. Navíc se této skutečnosti nedokáží postavit čelem a pouze se vymlouvají. Nikdo nekomunikuje a pouze mlčí.
Žádám touto cestou, pokud zde čtou lidé kteří s námi jeli na letiště dne 28.7.2015 v cca 16h aby se mi ozvali na tel.604722055 nebo na mail loyd-krismas@seznam.cz. Budu muset řešit situaci právní cestou.

  • Anonym (1)
Katka
09.07.2015 17:38 88.100.230.***
Flyparking - nedoporučuji  

Dvakrát jsem měla dobrou zkušenost, takže si je vybrala znovu. Je pravda, že předtím jsme letěli v zimě, což evidentně také hraje roli...
Rezervaci jsem měla potvrzenou více než 14 dní před termínem. Po příjezdu nám přítomný pracovník sdělil, že na parkovišti není místo a nevejdeme se tam. Řekla jsem mu, že mám potvrzenou rezervaci a on, že bohužel, že prostě není místo, ať to zkusíme jinde. Takže jsme objeli další dvě (také plná) a vzhledem k tomu, že se blížil čas odletu skončili jsme na téměř nejdražším parkovišti. S malým dítětem to bylo opravdu skvělé... Nakonec nás to stálo čas, nervy a dvakrát tolik peněz. Takže sem už nikdy !

Lukáš Nohavica
08.07.2015 11:47 77.236.219.***
Re: FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST  

Mám podobnou zkušenost, rezervace je problém nejen u nich - kde to podle mě dělají dobře je parkovanir7.cz

Petr Bílina
02.07.2015 14:44 194.228.13.***
Re: FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST  

Já osobně parkuji jen tam. Byl jsem u nich celkem 8x za poslední 2 roky ať dlouhodobé, tak krátkodobé stání. Nikdy nebyl žádný problém, vše probíhalo jak má.

  • Anonym (1)
AC/DC 27.05.2015 10:54
Re: FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST  

Mohu se zeptat jakou zkušenost stejnou jako u těch předchozích příspěvků?Cena je nižší a nikdy nebyl problém a byli jsme tam minimálně 10krát.Vždy vše sedí,je to blízko a po zavolání ani cigaretu nevykouříte a je pro Vás.Nikomu nic nenutím,jen naše zkušenost,cena je pro tuto firmu.Proto by mě zajímalo to záporné,které máte.Děkuji.

schnauzer 26.05.2015 21:27
Re: FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST  

Přátelé nás lanařili, ať parkujeme také u této společnosti. Zkušenost ale jako u předchozích příspěvků. Naštěstí jsme zůstali u té své a dnes i naši známí by neměnili. Takže jedině u: levneparkovani.cz. Ochota a naprostá spolehlivost majitelky po celý rok, denní i noční dobu. :-)

Zpět na všechny diskuze