A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST

10.06.2014 20:05:15 | Pavi
Pavi
Objednávku na parkování jsem provedla přes internet. Během 10 minut mi přišlo potvzení mojí rezervace. Avšak jaké bylo naše překvapení po příjezdu na parkoviště. Byl zde jediný zaměstnanec, kterého jsme museli telefonicky budit. Ten nám řekl, že žádnou naší rezervaci nemá evidovanou a tudíž nás nemá kam dát! Potom řekl, že tam tedy můžeme nechat klíčky od auta, že nám po uvolnění parkoviště auto zaparkuje. Souhlasili jsme. Auto na odvoz na letiště měl k dispozici pouze jedno, navíc ještě s píchlou pneumatikou! Tudíž nepojízdné. Majitel firmy byl telefonicky nedostupný!! PROTO NEMOHU DOPORUČIT!!
Naštěstí jsme nakonec využili služeb sousední firmy vzdálené cca 1km - SKYPARKING, kde vše proběhlo na profesionální úrovni. Na letiště jsme se dostali včas díky tomu, že jsme jeli do Prahy s dostatečným předstihem.

Majitel se nám sice za vzniklé nepříjemnosti omluvil a nabídl další využití služeb zdarma. Sem se ale již v žádném případě nevrátím! Raději totiž upřednostním kvalitu služeb než nekvalitní službu zdarma! Tolik adrenalinu před vysněnou dovolenou již nechci zažít.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.06.2016 10:18 77.236.206.***
Re: Šetříte na špatném místě...  

Na to jste přišla kde, že je pojištěné? Pojištění má jen pár soukromých parkovišť kolem, letiště rozhodně ne

copy 22.06.2016 18:48
Flyparking po starom  

Flyparking, prečo by sa mali mazať staré príspevky, keď vy evidentne dodnes fungujete podobne, resp. rovnako. Stačí si prečítať recenzie na google mapách.
https://www.google.sk/search?q=FLYPARKING&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=csBqV-XOBcGv8we4y4G4AQ#gfe_rd=cr&lrd=0x470bc0a9963cd975:0x3c08b2c243b8e0ce,1,,

admin2 21.06.2016 08:39
admin  

Dobrý den,

omlouvám se, ale takto nefungujeme - nemažeme příspěvky jen proto, že jsou staré 2 roky, psané občasnými návštěvníky. Pokud máte s nějakým příspěvkem problém a je prokazatelně nepravdivý,napište nám na info@orbion.cz.

Děkujeme a přejeme hezký den,

Zdraví Zuzana za tým Orbion.cz

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 00:18 37.188.135.***
Re: FLYPARKING  

Dobrý den, v tomto konkrétním případě se jedná o selhání jednotlivce, které se nedá vždy 100 % ovlivnit, proto se omlouváme. S pozdravem, Flyparking

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 00:16 37.188.135.***

Naše parkoviště funguje, již 5 let a je velmi vyhledávané mezi klienty, kteří se k nám opakovaně vrací, tudíž nechápu Váš komentář zde ... Klíče ponechají klienti dobrovolně pouze v případě, že je kapacita parkoviště plně obsazena !!!

Neregistrovaný uživatel
21.06.2016 00:10 37.188.135.***
Re: FLYPARKING - OTŘESNÁ ZKUŠENOST  

Bylo by dobré, pokud by tady fungoval nějaký admin a příspěvky staré dva roky, od někoho kdo se tady již také dva roky neukázal, smazal a nepoškozoval firmu prostřednictvím vyhledávače google, předem děkuji za odezvu !!!

• Anonym (1)
VeronikaF. 11.06.2016 23:55

Souhlasím s komentářem. Navíc nepochopím, jak někdo z parkoviště může chtít klíče od auta, a už vůbec jak někdo klíče odevzdá .

Vloni jsme byli moc spokojení s parkingem přímo na letišti Praha - Comfort VIP a letos při odletu z Prahy opět využijeme. Ano, je mírně dražší, ale po zaparkování stačí sjet výtahem a ujít pár metrů, po příletu nejdříve ujít pár metrů a pak vyjet výtahem. Nikoho nemusím volat, nemusím čekat a během chvilky jsem pohodlně v autě. Parkoviště je kryté, je hlídané. pod kamerama a pojištěné.

Neregistrovaný uživatel
04.06.2016 21:57 188.175.112.***
Šetříte na špatném místě...  

Vážení, bez urážky: dobře vám tak. Za dovolenou dáte desetitisíce a pak škudlíte, abyste ušetřili dvě stovky za parkování na letišti. V životě bych nedal auto na tyhle pochybný "parkoviště" a ještě tam nechat klíče!? Až vám vyměněj řídící jednotku auta za 40 litrů, to se budete divit. Na letišti na D-éčku mám auto zaparkovaný za 9 stovek a v klidu. Ušetříte dvě kila a pak jste na nervy. PS Jsem zde registrovaný, ale nešlo to přihlásit přes mobil.

Neregistrovaný uživatel
03.06.2016 08:00 90.180.194.***
Re: FLYPARKING  

Objednávka provedena provedena přes internet všechno v pořádku. Příjezd 29.5.2016 ráno parkování a převoz na letiště OK. Přílet 2.6. asi ve 23.00. Po zavolání jsme čekali asi 30 minut tak jsem volal znova a pak čekačka ještě 15 minut. Když přijel řidič ani nepozdravil a bez jediného slova nás laskavě odvez k autu. Byl to jiný řidič než při příjezdu. Asi záleží na kokrétním člověku.

Neregistrovaný uživatel
17.11.2015 20:04 195.191.202.***
Re: Jak se vyvarovat nepříjemným situacím s pakováním u letiště  

Musím jen upozornit, že recenzi - negativní - jsem dala. Téměř okamžitě mi přišla "upozňující" sms, ať firmu nešpiním. Jelikož sem recenzi nesundala ani po tom, okamžitě si firma přes své zaměstnance dala pětihvězdičkové smyšlené recenze... u této firmy platí ty negativní...bohužel. Je mi líto všech, kteří mají poškozené auto. My zázrakem vyvázli s nepoškozeným a popravdě jsme se za to celou dovolenou modlili.

Zpět na všechny diskuze